Jump to content

Impreza Outback 2006

MartyMcFly
 Share

Recommended Posts

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem tegoż oto wózka. Raczej rzadko spotykany, przynajmniej w Polsce, ale może się mylę. Co powiecie? Widuje się takie cuś często?

d5bd248e-b69c-8209.jpg

• 1 month later...

Ano ciekawe, a im więcej nim jeżdżę, tym bardziej się przekonuję, że drugiego takiego to ze świeczką szukać. Potwierdzają to dziwne spojżenia kierowców ze świniami na lusterkach. "wtf??" w stanach to raczej popularne modele, z tego co widzę w necie.

Ogólnie auto od zwykłej imprezy różni się głównie zawieszeniem, podwyższonym o cal. Na kilku zdjęciach widziałem outback sporty z wyższymi sprężynami, podniesione jeszcze troche do góry, wyglądają kozacko.

obki są zajefajne, ale turbo obk są jeszcze bardziej zajefajne :)

to jest najfajniejszy "obk " na świecie :)

[ https://lh3.googleusercontent.com/-F9T00ls78Eo/TeEwXxt2EjI/AAAAAAAAVMI/HF1aPyjo2Xw/s640/IMAG0150.jpg ]

Ooo pozdro Dehnel! A na forum posty zamieszczasz w dziale Impreza czy Outback? :)

biały kruk.

I gratuluje naprawdę oryginalnego zakupu,bo jak tu juz kolega napisał samo to,ze masz Subaru to jest oryginalne,ale taki model w takiej wersji to masakra.Sądzę nawet,że co mniej ogarnieci subaryci,jak byś posciagał znaczki z klapy i lał wodę że to amerykański legacy outback,ale mniejsza wersja -też by łykneli :mrgreen:

Inna kwestia-świetne zdjęcie,pewnie latałes z aparatem o 4 rano :mrgreen:

• 1 month later...

Jeżdżę już tym wozem jakiś czas i najfajniejsze jest to, jak reagują na niego koledzy ze świnką na lusterku. Skręt karku i wyraz twarzy: a co to kurde jest??? :) Strasznie się cieszę że go kupiłem, bo to mój ulubiony rocznik Imprezy. Jazda nim to bajka, zarówno po asfalcie, jak i w terenie. Poecam każdemu, o ile komuś uda się znaleźć podobny egzemplarz :)

• 5 weeks later...

Autko bardzo fajne. :cool:

Jak pierwszy raz zobaczyłem kilka miesięcy temu,uznałem to za omamy wzrokowe.Dopiero po dokładnym obejrzeniu doszedłem do siebie i prawdy o wózku. :mrgreen:

Parkuje taki kilkadziesiąt metrów od chaty,obok SVX w idealnym stanie,przynajmniej zewnętrznym. :cool:

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...