Jump to content

24 Heures du Mans

Recommended Posts

W dniu 15.06.2019 o 09:56, -=nikon=- napisał:

No i nastał dzień wyścigu kto ma w planie oglądać? 

Jestem tuuu :D No nie potrafię sobie odmówić przyjemności oglądnięcia całości, na to święto czeka się cały rok :)

I powiem szczerze, że tegoroczne LM było ciekawsze niż nastawiałem się, że będzie.

Co do Playera, to wiem, że trochę ludzi narzekało na brak transmisji na początku wyścigu.

• Like 1
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Szykuje się petarda.         

Porsche się całkiem ładnie zachowało po wygranej, elegancko wyszło   I ciekawe czy Porsche odpowie na tą reklamę/zaczepkę Audi z 2014 czy może przemilczy zważywszy że zwycięstwo jest najlepszą

No to warto sledzic, bo od sezonu 2021 wejdzie klasa Hypercar, ktora ma zastapic LMP1 I potwierdzily swoj udzial juz nastepujace teamy: Aston Martin ByKolles Glickenhaus Peugeot

Posted Images

Fajny wyścig, szkoda że w LMP1 wystawiona była tylko fabryczna Toyota i nie miała bezpośredniej konkurencji. Walka w pozostałych klasach to rekompensowała praktycznie do samego końca. Poza tym po raz pierwszy na Le Mans  mogliśmy zobaczyć polski team - "Inter Europol Competition" :yahoo:

Dojechali sposobem, ale dali radę. :clinking-glasses:

A w mediach tylko piłka kopana..... :czerwona:

Ciekawe jak zmieni się rywalizacja z nowym regulaminem technicznym.

O ile LMP1 jest lekko patologiczna to LMP2, a zwłaszcza GTE jest super wyrównana i boję się że zmiana przepisów nie wyjdzie na dobre.

13 godzin temu, pablonas napisał:

Ciekawe jak zmieni się rywalizacja z nowym regulaminem technicznym.

Przed wprowadzeniem hipercarów czeka nas jeszcze sezon 2019/2020, który na ten moment zapowiada się chudo :/

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

• 1 year later...

Ja na pewno. Oczywiście nie całość ale kilka godzin na pewno posiedzę :)

zawsze oglądam niemal całość - przerwa na 2-3 godzinki snu.

2 lata temu zaliczyłem nawet swój własny 24 (nie) LeMans ale dokładnie w terminie i startowałem też o 15ej z Korsyki. 1,5h po wyspie 3,5h prom i do Warszawy z postojem we Wrocku na oceanarium. W Warszawie byłem 16:15 więc ciut dłużej niż 24h :)

Toyota będzie miała przez cały wyścig Live stream z wnętrza samochodu na swojej stronie :)

swoja droga, czy są w końcu jakieś konkrety odnośnie Hypercars? Ostatnie co słyszałem sprzed paru tygodni to wciąż jeszcze mało konkretna zapowiedź, ze producenci będą mogli bazować wyścigowe wersje zarówno na road legals, jak i robić prototypy i ze to ma być ta sama klasa. Ale jak dokładnie ma wyglądać wybór tego nie wiem...? 

Pytanie - gdzie oglądać w ten weekend?
Jeśli są darmowe platformy (YT itp) to na jakim kanale będzie Live?
Jeśli są płatne (np. Eurosport) to czy można gdzieś wykupić dostęp na weekend/ max tydzień?

11 godzin temu, chojny napisał:

A na YT nie będzie gdzieś live?

Szukam ale nie widzę nawet zapowiedzi na kanale Le Mans. Możliwe że trafi się jakiś stream ale wolałbym zapłacić i mieć pewność że obejrzę całość bez urywania :)

8 minut temu, Elvisiak napisał:

Szukam ale nie widzę nawet zapowiedzi na kanale Le Mans. Możliwe że trafi się jakiś stream ale wolałbym zapłacić i mieć pewność że obejrzę całość bez urywania :)

To zostaje Eurosport :) 

Godzinę temu, Than_Junior napisał:

Oni już rok temu mówili jeśli nowe auta wejdą to oni wrócą. Niestety nie wiele to zmianie bo Hypercars-ów ma być nadal 5 na chwilę obecną.