Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście, że Kobayashi rozwalił sprzęgło, bo ktoś z innego zespołu w pomarańczowym kombinezonie przechodząc, obok Toyoty oczekującej na wyjazd pokazał kciuk w górę, a on pomyślał, że to znak do startu? No i z tego co piszą to zapomniał, że rusza się tylko na hybrydzie i ruszył normalnie.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, elmo napisał:

 

Jeden z nielicznych plusów tego rocznej edycji walka w GTPRO. Było co oglądać do końca. 
LMP1 to już nie to samo co kiedyś była strategia i walka a teraz jest walka by dojechać jedynie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, -=nikon=- napisał:

LMP1 to już nie to samo co kiedyś była strategia i walka a teraz jest walka by dojechać jedynie. 

Racja. LMP1 to było niemal jak "Terminator 3 - Bunt Maszyn". Technologia przerosła nawet jej twórców.

Szkoda że Nissan tak szybko dał sobie siana z LMP po zeszłorocznej klapie Nismo GT-R LM. Z góry było wiadomo, ze FF nie ma szans na cokolwiek w Le Mans, ale wizualnie był wg. mnie najpiękniejszym prototypem tej klasy w dziejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WRC fan napisał:

To było dwa lata temu ;)

 

A Nismo skończyło...no cóż...na śmietniku

12495225_880696662029247_7158942253978453825_n nissan smietnik.jpg

Masz rację. Zapędziłem się.

Jezu, jak ten czas leci...

 

To zdjęcie jest makabryczne. Jak się Go aż tak bardzo wstydzą to ja go chętnie wezmę i schowam w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, mi w Le Mans zdecydowanie bardziej brakuje ludzi z GT Academy, niż tego projektu, który niejako na siłę był robiony na opak i na dodatek nigdy nie był w 100% gotowy. Zamiast tworzyć w pośpiechu mutanta, mogli rozłożyć program na kilka lat, ze startami w GTE, a potem przejściem do LMP1. A tak nie ma nic.

W tym roku nikt z GT Academy nie jechał w Le Mans. Nawet Lucas Ordonez był nieobecny.

Nie ma historii takich jak ta:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dorzuci Indy 500 i bedzie gość tylko to zwycieztwo Toyoty w tym roku takie jak by to powiedzieć mało wartościowe ze sportowego punktu widzenia dzie największym konkurentem była druga Toyota......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się zwycięstwo.

Za kilka lat okoliczności mało kto będzie pamiętał.

Co do Indy to o mały włos by wygrał rok temu. Fajnie że chociaż w ten sposób może się Alonso wykazać, bo w F1 to dramat jakiś od lat.

 

Inna sprawa, że to nie wina Alonso/Toyoty że reszta się wycofała, ale strasznie szkoda że nie było większej rywalizacji w LMP1.

Zwykle poświęcałem w ten weekend kilka godzin by śledzić LM, w tym roku nawet nie zajrzałem do TV mając inne zajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle spędziłem całą dobę przed TV i muszę przyznać, że było to najmniej ciekawe LM od lat. Ale i tak nie żałuję ;)

 

3 godziny temu, Bosman napisał:

Inna sprawa, że to nie wina Alonso/Toyoty że reszta się wycofała, ale strasznie szkoda że nie było większej rywalizacji w LMP1.

Dokładnie. Toyota zrobiła wszystko jak trzeba, tempo podczas wyścigu było mocne, nie było jechania na pół gwizdka. Inna sprawa, że ustawianie przepisów przez ACO/FIA pod Toyotę zabiło rywalizację w LMP1, a szkoda, bo Rebelliony miałyby szansę popodgryzać Toyotę, a i to zwycięstwo miałoby lepszy smak.

 

 

14 godzin temu, turdziGT napisał:

największym konkurentem była druga Toyota......

Tam zawsze największym konkurentem jest sam tor i własne słabości. Toyota o tym wie jak mało kto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne przejechanie tych 24h bez problemu to juz sukces sam w sobie ale mimo wszystko pozostaje jakiś mały niedosyt ze względu na słaba konkurencje.

Tak czy siak należało im sie jezeli nie za ten to za poprzedni rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
3 minuty temu, pablonas napisał:

Chyba pierwszy raz od dłuższego czasu pójdę do kina :)

 

Szykuje się uczta dla oka i serca. 

 

Tylko żony nie zabieram bo się skończy licencją wyścigową i przebudową auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 11:38, chojny napisał:

 

Szykuje się uczta dla oka i serca. 

 

Tylko żony nie zabieram bo się skończy licencją wyścigową i przebudową auta. 

Kolejny film dla "NAS" i to dosłownie. 

 

 

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, pablonas napisał:

Z przerwami niestety ale będę oglądał :)

 

Zastanawiam się nad eurosport player. Używa ktoś? Można zdaje się onboardy live oglądaćwlenie 

Właśnie też planuje zakup bo dziś pozadomem muszę oglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...