Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, WRC fan napisał:

W kwietniu podczas rundy NLS znowu zrobił pass on the grass :D

 

 

 

Zaczynam się zastanawiać czy to jego Porsche nie jest AWD ;), albo ma tak poustawiany samochód żeby wykonywac taki manewr. Każdy kto choć raz spóbował mocnym RWD czegoś podobnego wie jak łatwo taki manewr może zakończyć się absolutnie niekontrolowanym zachowaniem pojazdu.

Nie wiem jak on to robi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.06.2021 o 12:30, Neutrino33 napisał:

Zaczynam się zastanawiać czy to jego Porsche nie jest AWD ;), albo ma tak poustawiany samochód żeby wykonywac taki manewr. Każdy kto choć raz spóbował mocnym RWD czegoś podobnego wie jak łatwo taki manewr może zakończyć się absolutnie niekontrolowanym zachowaniem pojazdu.

Nie wiem jak on to robi :blink:

Nie widzę problemu. Jak gram w GT to wyprzedzam tam w ten sposób co drugie okrążenie i nic sie nie dzieje :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.06.2021 o 22:04, -=nikon=- napisał:

@WRC fan gdzie link do odcinka ja się pytam

 Służę :) Trochę nas choroby klimatyzacyjne rozłożyły, stąd odcinek podsumowujący 4h Monza ELMS dopiero teraz. Do tego jak zwykle garść newsów, m.in. o porozumieniu ACO/IMSA/FIA i o nowym Żepocie 9X8.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.07.2021 o 20:40, WRC fan napisał:

 Służę :) Trochę nas choroby klimatyzacyjne rozłożyły, stąd odcinek podsumowujący 4h Monza ELMS dopiero teraz. Do tego jak zwykle garść newsów, m.in. o porozumieniu ACO/IMSA/FIA i o nowym Żepocie 9X8.

 

A coś po ostatnim WEC będzie? 

 

A tak to mamy już niecałe 2 tyg do wyścigu sezonu i WRT pokazało malowania:

 

malowania-wrt-e1628334967110.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś takiego sie pojawiło ale gdyby "nasi" spece od wyścigów długodystansowych przygotowali taki zestaw/poradnik kibica to byłoby miło, nie idzie mi o film na YT raczej o zestaw informacji, linków może jakieś fotki poglądowe do tego :D

Ps.

Te kobiece zespoły to fajna sprawa...czy reszta teamu tez jest w pełni żeńska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

Coś takiego sie pojawiło ale gdyby "nasi" spece od wyścigów długodystansowych przygotowali taki zestaw/poradnik kibica to byłoby miło, nie idzie mi o film na YT raczej o zestaw informacji, linków może jakieś fotki poglądowe do tego :D

Ps.

Te kobiece zespoły to fajna sprawa...czy reszta teamu tez jest w pełni żeńska?

Wystarczy posłuchać chłopaków od początku w drodze do pracy i będziesz wiedział dużo. I spokojnie podczas wyścigu pogłębisz swoją wiedzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie dnia testowego:

hypercary-generalka.jpg

 

I tu 1 miejsce jest zaskoczeniem dla większości. Dla mnie to wynik pod dobry marketing dla Glickenhaus-a.

 

038gh3gji3.jpg

 

W LMP2 w 0,5 sekundy zmieściły się 4 ekipy w tym WRT 41. Chłopaki zyskali najwięcej na krętym fragmencie toru a stracili najwięcej na prostej.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...