Jump to content

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe

elmo
 Share

Recommended Posts

20 minut temu, -=nikon=- napisał:

Normalnie zabić to mało powiedziane :D 

A tymczasem dwie sesje za nami i sporo jazd RK tym razem w WRT. Chodź czas dnia dla ekipy zrobił Deletraza to czasy RK też są w okolicy 3-5 miejsca w tym momencie. 
Czasy porannej sesji:
7vybon.jpg

Czasy popołudniowej sesji:

chkbjhlhlkh.jpg

:superhero:

29 minut temu, -=nikon=- napisał:

Normalnie zabić to mało powiedziane :D 

Ciężko ostatnio złapać zakręt ;) jakby co to jesteśmy też na fb, tam zawsze się pojawia info o nowym odcinku.

30 minut temu, -=nikon=- napisał:

czas dnia dla ekipy zrobił Deletraz

Deletraz imponuje mi z występu za występ. Mega się jaram że Inter Europol go zatrudnił na rundy WEC w Portimao i Fuji.

• Like 1

@WRC fan mam was na FB i nie wyskoczyło mi :(

Co do decyzji Inter Europol to jest ona na plus i na pewno pomoże im powalczyć o pudło w klasyfikacji sezonu. 

Fajna sprawa:

Cytat
W ten weekend w ramach ELMS na Red Bull Ring kibicować będziemy nie tylko Robertowi Kubicy i ORLEN Team WRT. W LMP3 pojadą 3 polskie ekipy - dwie Inter Europol Competition oraz Team Virage.
W barwach jednej z ekip Inter Europol Competition będziemy mieli Mateusza Kaprzyka, który dostał propozycję jazdy w polskiej ekipie po udanym debiucie w Eurointernational.

185650714_288396369608169_66623166844252

• Like 1

4 godziny temu, -=nikon=- napisał:

Fajna sprawa:

185650714_288396369608169_66623166844252

Czy ja już taki stary i slepy jestem, że dopiero teraz dostrzegłem Orlena na Europolu, czy może to nowe jest?

@Neutrino33 o tym była mowa kilka dni temu. Fajnie że w polskiej ekipie w LMP3 będzie jeździł Mateusz Kasprzyk, ma on wsparcie Orlenu to i lego się nowe pojawiło na samochodzie.

Za nami 3 trening:
y89u.jpg

Czasy WRT:

Yifei 1:22.285
Deletraza 1:22.910
Kubica 1:23.450

• Thanks 1

12 godzin temu, WRC fan napisał:

To jak przy Turbo Piekarzach jesteśmy, to ja polecę wywiad Wojciechem Śmiechowskim - właścicielem zespołu IEC i tatą Kuby. Pada tam kilka kwestii, które dla ultrasów RK mogą być lekko kontrowersyjne ;)

https://sport.tvp.pl/53767081/polski-zespol-w-le-mans-inter-europol-competition-czyli-wyscigowi-piekarze-zaczeli-przygode-z-fia-wec

Jak dla mnie bardzo rzeczowy i konkretny wywiad. Dla wielu rzuca światło na to ile kosztuje ta "zabawa" i jakie ma ona plusy i minusy. Co do RK jest rzeczowo bez rozwodzenia się. 

• Like 1
  • Upvote 1

Zaraz quali. Jak tam nasi dzisiaj pojadą?

Edit: padać zaczyna...

14 godzin temu, WRC fan napisał:

To jak przy Turbo Piekarzach jesteśmy, to ja polecę wywiad Wojciechem Śmiechowskim - właścicielem zespołu IEC i tatą Kuby. Pada tam kilka kwestii, które dla ultrasów RK mogą być lekko kontrowersyjne ;)

https://sport.tvp.pl/53767081/polski-zespol-w-le-mans-inter-europol-competition-czyli-wyscigowi-piekarze-zaczeli-przygode-z-fia-wec

Od ponad 20 lat Nissan robi silniki do LMP...i zazwyczaj wszystko w pierwszej dziesiątce Le Mans, co nie jest LMP1 ma silniki Nissana (albo robione na Nissanie Gibsony) . Taka dygresja.

P4. Może być.

Edit. A jednak 5. 

Oglądacie? :)
Ale ogień w WRT :evil2: Po starcie spadek na P9, a teraz walczą o P3. Faktycznie pod race auto ustawiali. :drool:

Posted (edited)
Teraz, pablonas napisał:

Oglądacie? :)
Ale ogień w WRT :evil2: Po starcie spadek na P9, a teraz walczą o P3. Faktycznie pod race auto ustawiali. :drool:

Polo to pierwsze 30 minut :D Ten wyścig jest inny niż pierwszy i już tak łatwo tu nie będzie bo każdy wie na co ich stać i się liczy z nimi dość mocno w strategii. 

Fajnie że 14 walczy o pudło na tym etapie wyścigu. 

Edited by -=nikon=-

W dniu 14.05.2021 o 23:33, WRC fan napisał:

Orlen na 2 ale juz po pitstopie a przed nimi G-Drive (35s) jeszcze przed pitem. Piekarze na 6 i 7 pozycji. Team Virage już out.

Była ulewa i SafetyCar. Po zjechaniu Safety Kubica prowadził, potem Pit i teraz Deletraz goni ruskich :-P

Ależ Deletraz ma cohones. Dobry gość. Robi mega presję po raz kolejny. Już jeden błąd wymusił na liderze.

Kto może niech ogląda bo końcówka będzie mega.

I jest P1 !!