Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.06.2019 o 09:56, -=nikon=- napisał:

No i nastał dzień wyścigu kto ma w planie oglądać? 

Jestem tuuu :D No nie potrafię sobie odmówić przyjemności oglądnięcia całości, na to święto czeka się cały rok :)

I powiem szczerze, że tegoroczne LM było ciekawsze niż nastawiałem się, że będzie.

 

Co do Playera, to wiem, że trochę ludzi narzekało na brak transmisji na początku wyścigu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wyścig, szkoda że w LMP1 wystawiona była tylko fabryczna Toyota i nie miała bezpośredniej konkurencji. Walka w pozostałych klasach to rekompensowała praktycznie do samego końca. Poza tym po raz pierwszy na Le Mans  mogliśmy zobaczyć polski team - "Inter Europol Competition" :yahoo:

Dojechali sposobem, ale dali radę. :clinking-glasses:

A w mediach tylko piłka kopana..... :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zawsze oglądam niemal całość - przerwa na 2-3 godzinki snu.

 

2 lata temu zaliczyłem nawet swój własny 24 (nie) LeMans ale dokładnie w terminie i startowałem też o 15ej z Korsyki. 1,5h po wyspie 3,5h prom i do Warszawy z postojem we Wrocku na oceanarium. W Warszawie byłem 16:15 więc ciut dłużej niż 24h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota będzie miała przez cały wyścig Live stream z wnętrza samochodu na swojej stronie :)

 

swoja droga, czy są w końcu jakieś konkrety odnośnie Hypercars? Ostatnie co słyszałem sprzed paru tygodni to wciąż jeszcze mało konkretna zapowiedź, ze producenci będą mogli bazować wyścigowe wersje zarówno na road legals, jak i robić prototypy i ze to ma być ta sama klasa. Ale jak dokładnie ma wyglądać wybór tego nie wiem...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Elvisiak napisał:

Szukam ale nie widzę nawet zapowiedzi na kanale Le Mans. Możliwe że trafi się jakiś stream ale wolałbym zapłacić i mieć pewność że obejrzę całość bez urywania :)

To zostaje Eurosport :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Than_Junior napisał:

Oni już rok temu mówili jeśli nowe auta wejdą to oni wrócą. Niestety nie wiele to zmianie bo Hypercars-ów ma być nadal 5 na chwilę obecną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...