Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny wyścig super rozgrany przez WRT, marketingowo RK kończy i wygrywa. 
A mnie prywatnie cieszy Inter Europol Competition, kibicuje im dość długo i fajny start sezonu zaliczyli. 
Teraz pozostaje czekać na start 1 ligi ;) 

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, -=nikon=- said:

Fajny wyścig super rozgrany przez WRT, marketingowo RK kończy i wygrywa. 
A mnie prywatnie cieszy Inter Europol Competition, kibicuje im dość długo i fajny start sezonu zaliczyli. 
Teraz pozostaje czekać na start 1 ligi ;) 

Inter Europol chyba najlepszy wynik w ich dotychczasowych startach. Ciekawy paradoks jest bo w belgijskim zespolem jeździ polski kierowca a w polskim zespole brak polskich kierowców. Chłopaki z Virage też dojechali do mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Inter Europol chyba najlepszy wynik w ich dotychczasowych startach. Ciekawy paradoks jest bo w belgijskim zespolem jeździ polski kierowca a w polskim zespole brak polskich kierowców. Chłopaki z Virage też dojechali do mety.

W IEC jest Polak, nie od dziś widomo że skupili się na LMP2 i Kuba będzie startował w WEC a nie w europejskiej serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WRC fan napisał:

@Pablito79 choćby nawet na kanale youtube ELMS: https://www.youtube.com/channel/UCU8C8RqGhqH4nhk4mlN1Vwg (dostępne całe wyścigi), a w TV z polskim komentarzem na Sportklubie

Oglądałeś w TV? Jak wypad komentarz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oglądałem, choć komentarza słuchałem jednym uchem, bo ogarniałem 5 innych sociali w tym samym czasie :mrgreen: Były wpadki, jakieś dziwne przekręcenia np. "Dragonball" zamiast "DragonSpeed" (?), ale ogólnie chyba nieźle, ale to też może dlatego, że ja już przestałem mieć jakiekolwiek oczekiwania co do polskiego komentarza motorsportowego. Ale przynajmniej nie wkurzali jak ględzący Gac na Eurosporcie. Następny wyścig też pewnie oglądnę w TV.

A - jeden duży minus - reklamy, na szczęście niezbyt często. Wtedy przepinałem się na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WRC fan napisał:

@turdziGT, to to już chyba mamy wyjaśnione ;)

Hehe z przyjemnością odszczekam ale trzeba przyznać ze dobrze to juz wyglądało na testach. Najwazniejsze zeby nie usiedli na laurach tylko pracowali dalej i do przodu.  

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jacky X napisał:

Mam zasadnicze pytanie . Jak była konkurencja w tym wyścigu ? WRT w swojej klasie miała mocną konkurencję i to pierwsze miejsce było trudne czy jechali ze słabą konkurencją ?

LMP2 to bardzo wyrównana kategoria. Samochody prawie identyczne co sprowadza rywalizacje do umiejętności i strategii. WRT jest to nowa ekipa i mierzyła się z innymi który już jeżdżą kilka sezonów wiec miała z kim walczyć. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig 4h często rozgrywa się jedną akcją na początku. Poczekajmy do klasyka gdzie będzie to już inaczej wyglądać i emocje będą przez cały czas. Wystarczy przypomnieć ekipę Toyoty gdy brakło paliwa i przegrali na samym końcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, -=nikon=- said:

Wyścig 4h często rozgrywa się jedną akcją na początku. Poczekajmy do klasyka gdzie będzie to już inaczej wyglądać i emocje będą przez cały czas. Wystarczy przypomnieć ekipę Toyoty gdy brakło paliwa i przegrali na samym końcu. 

No czekamy, a jakże! Zresztą od dawna wiadomo, że Le Mans 24h to wyścig dużych prędkości i paliwa ...Audi szybciutko to wykorzystało. Ja lubię sobie posledzić Nurburgring 24h, bo tam jedzie wszystko co ma 4 koła i zostało dopuszczone. Nie ma prototypów ale emocji nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...