Skocz do zawartości

Jaka jest różnica????????????


benzunek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę. Ale jeżeli kupujesz USA to 10x bardziej zwracaj uwagę na historię auta bo na 90% nie jest bezwypadkowe. Us. nie ma bocznych kierunków trochę inne wyposażenie, kompas na lusterku skala na zegarach. Prędkościomierz w dwóch skalach i przebieg w milach. Termometr i pokretlo nawiewiu w 'F. I inne światła. Ja np. w Hawku STi US. mam z przodu w lampach pomarańczowe światełka palące się na stałe. Nie ma spryskiwaczy świateł i z tyłu światła przeciwmgielnego. Wiele osób mówi że trzeba to pozmieniać itp. Ale ja mam 100% USA i żaden policjant mi nic nigdy nie powiedział.

 

Aaa i możesz zapomnieć o halogenach w USA. :)

 

Mówię tu o Hawk eye-u STi.

 

Jeżeli o czymś zapomniałem albo popełniłem błąd to proszę o sprostowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o to bo na naszym rynku jest sporo imprez wlasnie z usa ale jezeli nie ma z nimi wiecej problemow niz europejczykami to dla mnie lepiej :D Chcialem kupic impreze ktora ma jakies 300 koni ale ostatno mialem mozliwosc poprowadzic wersje ktora miala okolo 230 koni i dla mnie w zupelnosci to wystarczy :) Czy za 40tys zl kupie wrxa z 2003r???? I czy ktos moglby mi powiedziec jakie sa podstawowe koszty utrzymania???? Chcialbym takze wiedziec czy bedzie mnie na to stac :( bo kupic to nie jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...