Jump to content

Jaka jest różnica????????????

benzunek
 Share

Recommended Posts

Nie sądzę. Ale jeżeli kupujesz USA to 10x bardziej zwracaj uwagę na historię auta bo na 90% nie jest bezwypadkowe. Us. nie ma bocznych kierunków trochę inne wyposażenie, kompas na lusterku skala na zegarach. Prędkościomierz w dwóch skalach i przebieg w milach. Termometr i pokretlo nawiewiu w 'F. I inne światła. Ja np. w Hawku STi US. mam z przodu w lampach pomarańczowe światełka palące się na stałe. Nie ma spryskiwaczy świateł i z tyłu światła przeciwmgielnego. Wiele osób mówi że trzeba to pozmieniać itp. Ale ja mam 100% USA i żaden policjant mi nic nigdy nie powiedział.

Aaa i możesz zapomnieć o halogenach w USA. :)

Mówię tu o Hawk eye-u STi.

Jeżeli o czymś zapomniałem albo popełniłem błąd to proszę o sprostowanie. :)

Pytam o to bo na naszym rynku jest sporo imprez wlasnie z usa ale jezeli nie ma z nimi wiecej problemow niz europejczykami to dla mnie lepiej :D Chcialem kupic impreze ktora ma jakies 300 koni ale ostatno mialem mozliwosc poprowadzic wersje ktora miala okolo 230 koni i dla mnie w zupelnosci to wystarczy :) Czy za 40tys zl kupie wrxa z 2003r???? I czy ktos moglby mi powiedziec jakie sa podstawowe koszty utrzymania???? Chcialbym takze wiedziec czy bedzie mnie na to stac :( bo kupic to nie jest problem.