Skocz do zawartości

Czy jest cos takiego jak STI Club POLAND


stannn

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem na etapie kupowania Imprezy wrx bądz wrx sti , oglądam troche filmików z tymi autami zarówno z USA jak i z europy. Jestem zachwycony i zakochany w Subaru od dawna lecz wczesniej nie miałem możliwości kupna tego samochodu. Naszczęscie teraz jest taka możliwość :):):). Ale przejdzmy do pytania.... Oglądając wiele filmików itp zauważyłem ze zarówno w Rosji jak i na Ukrainie mają

 

STI Club (czyli stowarzyszenie posiadaczy WRX i STI) spotykaja sie gadaja o modyfikacjach i smigają na Torze. Czy jest takie cos w Polsce ??? wiele aut a wzasadzie modeli ma swoje kluby w naszym kraju jak np Celica-Club. Niestety w zakresie Imprezy nic takiego nie znalazłem

 

Oto filmik z ROSJI

a tu z Ukrainy

 

na filmikach sa zarówno Imprezy WRX STI, WRX Lansery seri EVO i Forestery STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spotykaja sie gadaja o modyfikacjach

 

ale chyba nie trzeba mieć STI, żeby gadać o modach... :?:

 

smigają na Torze.

dobrze, że napisałeś w liczbie pojedynczej :D

 

STI Club (czyli stowarzyszenie posiadaczy WRX i STI)

załóż, bądź prekursorem, bądź z siebie dumny.

Albo grzecznie poczytaj forum, kup samochód, podjedź na spota, a potem kombinuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis zart? A gdzie kolego wlasnie napisales posta jak nie w klubie?

 

Mozesz sam postawic forum dla posiadaczy tylko STI/WRX ale ruch wtedy bedzie jak na forum evo. Prawie zaden. W takiej formie jak jest tutaj jest najlepiej. Duzo ludzi sprzedaje turbo imprezy, a kupije n/a lub forka/ legacy... Wtedy by odeszli zabierajaf doswiadczenie ze soba. A tak zawsze moga pomoc.

Wg mnie najlepsze wlasnie jest forum jednej marki, a nie konkretnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... każdy miał tu swój pierwszy dzień 8)

 

 

stannn, witam na forum.

 

 

Koledzy już po części odpisali jak funkcjonują miłośnicy Subaru.

 

Spotkań i upalanek jest tyle, że nie jesteś w stanie ich wszystkich objechać.

 

Zapraszam do działu technicznego i spotkań forumowych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czułem ze zostane skrytykowany. Strona na której sie znajdujemy to Oficjalne Forum Subaru Iport Polska. Jestem nowy jak jeden mondry kolega z was zauważył za co mu dziękuje, wiec nie znam całego forum. Nie jest napisane ze to jest CLUB, a poprostu forum. Nie szukałem po gdzie sa spoty itp. Zlod plejad znam z youtube. Jestem na etapie kupna samochodu wiec wiele o tej marce nie bede sie wypowiadał. Do tej pory jeździłem Toytą Celica (choc jeszcze ja mam).

 

Oczekiwałem raczej normalnej odpowiedzi typu My organizujemy tego typu spotkania, mamy zlot Plejad ogolno polski i to własnie to forum organizuje tego typu spotkania dla fanow subaru.

 

Da sie normalnie ? chyba da.

 

Wiem ze forumowicze niektrórzy przynajmniej uwielbiaja krytyke i widac to na kazdym forum dlatego własnie nie lubie sie wypowiadac zbyt duzo....

 

Jak tam kolega napisał o liczbie pojedynczej jak znasz polski to jeżdżą na torze to liczba mnoga a jeździ na torze to jest pojedyncza ...

 

Dzięki mimo wszystko za odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kolega napisał o liczbie pojedynczej jak znasz polski to jeżdżą na torze to liczba mnoga a jeździ na torze to jest pojedyncza ...

 

myślałem raczej o tym, że w naszym pięknym kraju jest cały jeden tor, stąd ta liczba pojedyncza ;)

 

jeden mondry kolega

 

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ;)

 

chciałem rzetelnej normalnej odpowiedzi

 

i tak było dobrze jak na początek, dobrze, że się nie wylogowałeś i nie poszedłeś gdzie indziej. Chrzest zaliczony.

 

Kupuj złoma i wpadaj do technicznego, porozmawiać o modach, potem o walce z uruchomieniem modów, a potem z pytaniem, co w samochdzie brzęczy/stuka i czy to aby nie panewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru sie czuc elitarny wjatkowy itp mam na to wyj... chciałem rzetelnej normalnej odpowiedzi cieszy mnie tylko to ze dobrze trafiłem ale wypowiedz nieee

 

 

odpowiedziałem Ci bez najmniejszej złosliwości - nie zachowuj się jak burak, to na prawdę jest fajne miejsce, nie popsuj sobie "wejścia" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co przeczytałem jakoś nie mam ochoty tutaj pisać. Nie wiem co to ma być. Jak kupie auto i będę miał problem to napisze i tyle nie wiem po co tak naskakujecie na kogoś...

 

-- Pt cze 15, 2012 12:52 pm --

 

no fakt tor mamy jeden, sorki za to co wcześniej napisałem.... choć w Kielcach tor dalej istnieje i ogranizują tam SuperOesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co przeczytałem jakoś nie mam ochoty tutaj pisać

 

Nie obrażaj się, bo nic sie przecież nie stało. Posiedź, poczytaj, poczuj klimat i zapach Motula...wyluzuj warkocz i będzie dobrze. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stannn, wierz mi 8) poczytasz trochę forum, będziesz wiedział że to nie naskakiwanie :D . A krytyka(bo tak to pewnie odebrałeś) wynika raczej z tego iż dla miłośnika marki nie ma znaczenia czy jeździsz Justynką , czy wypasionym STI, nikt się nie "odcina" od reszty samochodów z pod znaku plejad tylko dlatego że ma STI. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stannn, mamy tu taką zasadę zapisaną nawet w regulaminie.

 

"Ze względu na specyficzny charakter i tradycje Forum wejście następuje na własną odpowiedzialność i własne ryzyko. Zanim zaczniesz pisać – poczytaj i poczuj atmosferę."

 

 

nie mam zamiaru sie czuc elitarny wjatkowy itp mam na to wyj...

 

 

Postaraj się trzymać nerwy na wodzy.

 

jeden mondry kolega

 

 

I również z pisownią się postaraj...

 

 

Każdy napisany post to laurka dla autora a po takich wpisach jak wyżej zazwyczaj można się pożegnac na trochę z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludu wyluzuuujcie :mrgreen:

 

stannn, witaj - przyzwyczaisz sie do ich zlosliwosci, oni sa w gruncie rzeczy fajni chlopcy ;) Co do pytania: Klubu STI nie ma, jest to forum zrzeszajace wszystkich uzytkownikow i sympatykow marki i chyba jest to najlepsza forma jak do tej pory :) Poczytaj, poprzyjezdzaj na spoty i wyrobisz sobie zdanie (na pewno pozytywne!)

 

Pozdrawiam

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...