Skocz do zawartości

Co to za wtryski?


krist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pacjent impreza GC8, dół silnika ej25, głowice z GC8 v5, i mam problem z wtryskami. Okazuje się że 3 są dobre, jeden seryjny, za mało wydajny i trzeba albo znaleźć jeden brakujący taki sam jak te 3 albo 4 inne które będą miały podobną wydajność i nie trzeba będzie remapu robić

Problem w tym że nie wiemy co to za wtryski, nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem, jedyne co widać to że są bordowe z białym kapturkiem i rozpylaczem, mają 52,5mm długości (bez gniazda wtyczki), dwa kody 0R57 i 7Z19 na czapce, i A46-00 na wtyczce, widać że są grubsze niż seryjne sti. Ktoś sie zna na tym na tyle żeby rozpoznać co to za wynalazek?

 

a0537f7d420b1bc4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikalbym ustalania na podstawie podobienstw, kolorow itp. Bo to moze byc nieco ryzykowna metoda - numer czesci powinien powiedziec prawde.

Ew. jesli jeszcze nie masz pewnosci, mozesz sprawdzic tez przepustowosc gdzies, zeby zblizyc sie do prawdy.

Ale przepustowosc to tez nie jedyna wlasnosc wtryskiwacza, wiec z doborem zamiennika bylbym tez potem ostrozny, zeby sie nie okazalo, ze kazdy pracuje inaczej,

a na koncu splynie tlok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sam pisałeś, że mają napisane OR57, to zgodnie z podesłanym przez Ciebie linkiem....

 

OR57 (imprinted on injector).

 

niby tak, ale czy to możliwe że ktoś założył wtryski z svx do imprezy? to znaczy jak wejdą to możliwe,ale czy to będzie działać? svx miał z 6 cylindrów 230 koni o ile dobrze pamiętam, moja impreza ma 2.5 turbo, z wymienionym komputerem i ponoć 350 koni, coś mi się nie wydaje żeby te z lały aż tyle paliwa żeby to obsłużyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...