Jump to content

III EDYCJA "Wydaje Ci się że umiesz jeździć" TVN Turbo

Recommended Posts

• Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w3rti, gatulacje i powodzenia w dalszych startach,rzymam kciuki. 8)

Dzięki wielkie :) Postaram się godnie reprezentować Subaru :)

• 4 weeks later...
Justy power! :mrgreen:

Tym razem niestety CC power :P Bardzo chciałem pojechać Justy, ale nie wyrobiłem się z naprawą i musiałem od kumpla pożyczać auto;/ Ale trzeba przyznać, że jeśli chodzi o naukę jazdy to Justy mnie strasznie wiele nauczyło :)

Ups :mrgreen:, tak czy inaczej gratki i powodzonka

Na dniach dostałem maila z terminem. 23 października zaczynają się finały. Trwają 3 dni, ale można odpaść już pierwszego dnia :P Ja mam nadzieję, że chociaż uda mi się pojeździć wymarzonym STI i GT-R-em :D

A ktoś z Forum występuję? Wiecie kiedy?

Oglądałem wczoraj trochę ... ale długo nie dałem rady :|

To jest jednak nadal żenujący program i w dodatku ta pogodynka

bez przerwy piszczy i kwiczy jakby coś wartościowego się działo.

Szkoda, ale wg mnie prawie całe TVN Turbo jest mocno do bani

(może z wyjątkiem kalendarium w "Raporcie" :wink: )

piotruś zakładamy jakiś klub osób pokrzywdzonych psychicznie przez "wielka gwiazdę" od opadów i chmurek :?:

Bo mnie normalnie trafia jak widzę jej zachowanie w tym programie :!: :!:

Pogodę do sobie może zapowiadać-ale z tego programu bym ją wywalił na zbity pysk :!:

dziś drugi odcinek-nastawiam sobie budzik ,aby nie przegapić:)

-- N wrz 16, 2012 11:02 am --

a i na plus w TVN Turban jest program Legendy PRL-jeden z nielicznych programów,który jest prowadzony przez w pełni kompetentną osobę,anie laika co sie nic nie zna a przed programem cosszuka w google/wikipedii aby mieć jako takie pojęcie;)

Pogodynka z całym szacunkiem do kobiet to pomyłka programu expert z niej żadem i tyle , potrafiła beznadziejny przejazd ocenić poprawnie , gdzie Siemanko czy Kościuszko byli bardzo odmiennego zdania , pewnie jej rola to ładnie wyglądać i tyle .

Hmm nooo mi sie udało oberwać od Pani Gardias, jednocześnie słysząc miłe słowa od Michała i Wojtka, ale taki urok tego programu ;) Boję się oglądać program, bo nie chce się przerazić jak siebie zobaczę :twisted: ale mimo wszystko udział w programie wspominam miło, bez spiny na wesoło, może trochę komicznie było :)

Było dziś coś ciekawego?

Ja jak obejrzałem swój przejazd to troszkę się załamałem. W aucie wyglądało to sporo ciekawiej, natomiast w TV jakbym robił tego altonena z prędkością 5 km/h. Ale zabawa była i tak super i trochę się pośmiałem z samego siebie :P

Krzysztof0430 jakbyś miał możliwość w jakiś sposób przesłania mi tego odcinka to byłbym bardzo wdzięczny :D

w3rti z pełnym szacunkiem ale...który to ty byłeś? bo oglądałem 2 odcinek z aaltonenem i subru nie było:(

Nie wiecie kiedy puszczają premierowe odcinki?

w Niedzielę o 18.00 jest premierowy odcinek

w3rti z pełnym szacunkiem ale...który to ty byłeś? bo oglądałem 2 odcinek z aaltonenem i subru nie było:(

w3rti nie startował subaru bo się popsuło , jechał sportingiem

Ja byłem w tym odcinku, który leciał przez cały obecny tydzień. Subaru niestety nie byłem (czego żałuję bo napęd na 4 byłby boski i co ważniejsze dobrze znałem to autko), startowałem czerwonym cieniasem lekko obklejonym. Byłem ubrany w hawajską koszulę, bo w sumie pojechałem tam się pobawić a nie spinać.