Skocz do zawartości

III EDYCJA "Wydaje Ci się że umiesz jeździć" TVN Turbo


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja byłem w tym odcinku, który leciał przez cały obecny tydzień. Subaru niestety nie byłem (czego żałuję bo napęd na 4 byłby boski i co ważniejsze dobrze znałem to autko), startowałem czerwonym cieniasem lekko obklejonym. Byłem ubrany w hawajską koszulę, bo w sumie pojechałem tam się pobawić a nie spinać.

 

a to juz wiem,to Ty z aaltonena od razu parkowanie zrobiłeś :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a to juz wiem,to Ty z aaltonena od razu parkowanie zrobiłeś :mrgreen: :mrgreen:

 

Tak od razu to nie, ale właściwie było tuż po skończeniu. Od razu z parkowaniem zrobił kolega z meganki, tyle że przodem i trochę pojechał po słupkach ;p

 

Więc sobota godzina 21 będzie nagrywanie. :D

Super:) Będę bardzo wdzięczny za wstawienie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie już uchwycone :twisted: Teraz wycięcie przejazdu i na "jutjuba" z tym :D

 

@edit2: nagranie już mam:

 

I takie szybkie pytanie: Czyja ta Impreza jest? Bo widzę świniacza dlatego się pytam.

[ http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/483913_442341239143943_1644320745_n.jpg ]

 

 

Dzięki wielkie za wstawienie filmiku :) Kolegi z imprezy niestety nie znam ale sam jestem ciekawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiedząc, że subaromaniaka oglądam, to tego kierowce na predendenta do przejścia dalej obstawiałem a oni wzięli bodajże młodego kierowcę od renault..ehh.

 

Ale i tak najlepsze było ruszanie z odcinki w civic'u;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa :) Altonena zrobiłbym trochę szybciej ale nawierzchnia na Ułęży jest dość mocno zdzierająca opony a nie chciałem koledze popsuć opon więc dopąpowałem opony do 3,5 bara. Przy takim ciśnieniu auto na macie poślizgowej strasznie się slizgało i z większą prędkością ciężko byłoby wyprostować auto, ale i tak cieszę się że nie wyszło aż tak źle :D Co do robienia Altonena to polecam po luźnej nawierzchni albo właśnie po macie poślizgowej, bo można go zrobić przy dużo mniejszej prędkości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
w3rti, znowu w programie :D :D Teraz tylko upolować następny termin i znowu nagrywamy. :twisted: I powiem tyle: Jury przepuściły Ciebie do finału :D :D Normalnie czapki z głów :wink:

 

Dzięki :)

Też właśnie oglądałem :) To teraz będę musiał popisać się w Kielcach :D Jakbyś mógł też teraz wstawić ten odcinek na youtuba to byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

też zwróciłem na to uwagę :D

Jutro finały, postaram się nie zawieźć i na pewno będzie pełny ogień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiedząc, że subaromaniaka oglądam, to tego kierowce na predendenta do przejścia dalej obstawiałem a oni wzięli bodajże młodego kierowcę od renault..ehh.

 

Mówisz o tym młodym kierowcy renault?

http://www.youtube.com/watch?v=favEJxxU ... r_embedded

 

nie wygląda na jakąś hiper lame ;->

Pzdr

Luca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiedząc, że subaromaniaka oglądam, to tego kierowce na predendenta do przejścia dalej obstawiałem a oni wzięli bodajże młodego kierowcę od renault..ehh.

 

Mówisz o tym młodym kierowcy renault?

http://www.youtube.com/watch?v=favEJxxU ... r_embedded

 

nie wygląda na jakąś hiper lame ;->

Pzdr

Luca

Chłopak świetnie ogarnia :!: Nie widzialem innych (nie mam TVN Turbo :oops: ), ale jest naprawdę dobry!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wszystkim :) Było fajnie, myślę że będzie co oglądać i trochę się pośmiać przy oglądaniu :D Mnie nie udało się stanąć na podium, ale dowiedziałem się jak wiele mi brakuje do najlepszych :D Mam nadzieję że wybaczycie mi to co pokazałem ostatniego dnia (bo pojechałem tragicznie wszystkie przejazdy). Dzisiaj niestety tylko fizycznie byłem w tych autach, a moje myśli były zupełnie gdzieś indziej.

Jak tylko będzie następna edycja to bardzo mocno polecam wziąć w niej udział, bo naprawdę można zyskać strasznie dużo fajnych chwil i przejechać się fajnymi autami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...