Skocz do zawartości

Halas podczas zmiany biegow.


ostach1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam zamiar kupic Subaru impreze 2.0 165 km, 2006r.Autko ma przejechane 77000km bylo serwisowane do konca w serwisie Subaru etc ale podczas zmiany biegow slysze dziewk dochodzacy z tylu samochodu jakby cos sie zaklesczalo badz nachodzilo na siebie. Wlasciciel mowi ze tak po prostu jest w Subaru co mnie troche dziwi..Niechcialbym pakowac sie od razu po zakupie w jakies koszta naprawy..Wiecie co to moze byc? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziewk dochodzacy z tylu samochodu jakby cos sie zaklesczalo badz nachodzilo na siebie. Wlasciciel mowi ze tak po prostu jest w Subaru

 

:shock:

Powiedz niech ten właściciel zakleszczy sobie coś w drzwiach i zapytaj go potem czy mu dobrze z tym. Nie powinno być żadnych odgłosów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slysze dziewk dochodzacy z tylu samochodu jakby cos sie zaklesczalo badz nachodzilo na siebie. Wlasciciel mowi ze tak po prostu jest w Subaru

 

Ostrach1984, zakleszcz właścicielowi jego wacka w drzwiach i powiedz że Subaru tak mają że tak robią idiotom.... Ja pitole jakie opowieści o subaru :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam zamiar kupic Subaru impreze 2.0 165 km, 2006r.Autko ma przejechane 77000km bylo serwisowane do konca w serwisie Subaru etc ale podczas zmiany biegow slysze dziewk dochodzacy z tylu samochodu jakby cos sie zaklesczalo badz nachodzilo na siebie. Wlasciciel mowi ze tak po prostu jest w Subaru co mnie troche dziwi..Niechcialbym pakowac sie od razu po zakupie w jakies koszta naprawy..Wiecie co to moze byc? Prosze o pomoc.

 

Jeździłem taką imprezą od nowości przez 4 lata, zrobiłem ponad 100 tysięcy km i nic takiego nigdy nie miało miejsca. To jakaś ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostach1984 napisał(a):

Problem jest taki ze samochod ten jest sprzedawany przez salon/serwis Subaru w Krakowie i mowia ze to normalne...

 

Samochód nie jest sprzedawany przez EFP. Aukcja na naszych stronach jest grzecznościowa.

 

Sprzedawca nie udzielił informacji, "że TTTM", ale że przy gwałtownym puszczeniu sprzęgła przy zmianie biegów, zwłaszcza przy redukcji - czyli powiedzmy "sportowo wyczynowym" sposobie zmiany biegów, możliwe jest stuknięcie kołyski tylnego dyferencjału o nadwozie, co jest słyszalne w kabinie. I to jest zgodne z prawdą i rzeczywistością.

 

Podczas jazd próbnych sprzedawca nie zanotował nieprawidłowości w działaniu skrzyni biegów.

Ukłony

gm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki ze samochod ten jest sprzedawany przez salon/serwis Subaru w Krakowie i mowia ze to normalne...

 

ZTCW, szef komisu w Emil Freyu bywa na forum, może warto bezpośrednio do niego... :roll:

 

juz nie pracuje, jezeli mowimy o tym samym czlowieku :wink:

 

-- 14 cze 2012, o 14:37 --

 

o tego chodzi ? http://subaru.pl/komis/detale.php?SID=1432&DID=-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...