Skocz do zawartości

kubeł na seryjnej przesuwnej szynie - ktoś tak dłubał?


elias

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam na sztywno kubły u siebie - ale potrzebuję od teraz regulacji fotela przód/tył na okoliczność zmiany wkładki mięsnej na mniejszą/krótszą od czasu do czasu - więc przekręcanie fotela odpada.

 

Mam seryjne stołki z regulacją jako dawca i po obejrzeniu planuję na razie wykorzystać tylko szyny bo regulacja w pionie zajmuje dużo miejsca,mogę się potem na wysokość nie mieścić a w ogóle na moje oko to rama i regulacja pionowa wyglada mi na dość zintegrowana z samym fotelem. Ale może się mylę i ktoś urzeźbił na pełnej regulacji? zatem:

Czy ktoś adaptował pełną regulację (pion/poziom) pod kubeł może?

Ew. może ktoś już adaptował same szyny (reg. poziom) pod kubły?

 

Na razie oddzieliłem szyny przesuwne dolne (z ori mocowaniem do budy) ale zostały mi w tylnej czesci szyny przesuwnej wygięte to góry uszy (które oryginalnie służyły do mocowania stołka) mocowane na "nitach" do szyn i zgrzewem z boku.

Wygląda mi na to że musiałbym ściąć "nity" i podciąć zgrzew ucho/szyna aby się pozbyć "uszu" i żeby użyć mocowań kubła bo "uszy" są na tyle wąsko że nie pozwolą wjechać pomiędzy uszy z kubłem.

 

Jeśli ktoś się z tym kiedyś spotkał/ przerobił (a nie wątpię że nie) to proszę o linka ew. wskazówkę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...