Jump to content

kubeł na seryjnej przesuwnej szynie - ktoś tak dłubał?

elias
 Share

Recommended Posts

witam,

mam na sztywno kubły u siebie - ale potrzebuję od teraz regulacji fotela przód/tył na okoliczność zmiany wkładki mięsnej na mniejszą/krótszą od czasu do czasu - więc przekręcanie fotela odpada.

Mam seryjne stołki z regulacją jako dawca i po obejrzeniu planuję na razie wykorzystać tylko szyny bo regulacja w pionie zajmuje dużo miejsca,mogę się potem na wysokość nie mieścić a w ogóle na moje oko to rama i regulacja pionowa wyglada mi na dość zintegrowana z samym fotelem. Ale może się mylę i ktoś urzeźbił na pełnej regulacji? zatem:

Czy ktoś adaptował pełną regulację (pion/poziom) pod kubeł może?

Ew. może ktoś już adaptował same szyny (reg. poziom) pod kubły?

Na razie oddzieliłem szyny przesuwne dolne (z ori mocowaniem do budy) ale zostały mi w tylnej czesci szyny przesuwnej wygięte to góry uszy (które oryginalnie służyły do mocowania stołka) mocowane na "nitach" do szyn i zgrzewem z boku.

Wygląda mi na to że musiałbym ściąć "nity" i podciąć zgrzew ucho/szyna aby się pozbyć "uszu" i żeby użyć mocowań kubła bo "uszy" są na tyle wąsko że nie pozwolą wjechać pomiędzy uszy z kubłem.

Jeśli ktoś się z tym kiedyś spotkał/ przerobił (a nie wątpię że nie) to proszę o linka ew. wskazówkę.

pzdr