Skocz do zawartości

klocki i tarcze


alcyone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i się elementarz i encyklopedia zrobily ;)

 

A koledze pewnie dalej piszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koledze pewnie dalej piszczy...

 

"W Pustyni i w Piszczy"

:mrgreen:

 

W pustyni chyba nie, bo tam wody zrodlanej nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja założe na zime na tył za 700 stów w aso oryginalne i się przestanę motać na forum.

 

-- So wrz 22, 2012 10:40 am --

 

w związku nawarstwieniem się planowanych wydatków serwisowych, temat tarcz i klocków załatwię w józefowie u Pana Jarka,pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie klocków i tarcz mogę dodać swoje 3 grosze ;). Jakieś 4 tyś km temu założyłem na przód zestaw: tarcze-Mikoda klocki-TRW i muszę powiedzieć, że całkiem fajnie hamują. Lekko popiskują, ale nie zawsze (nie wiem od czego to zależy...:P). Jednym słowem wg mojej skromnej osoby, dobry zestaw w rozsądnej cenie...

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie polecić jakieś klocki w przystępnej cenie( przód i tył) ?

Subaru Legacy IV 2007, 2.5 173km

 

 

Chłopak na EBC się nie zawiedziesz a i cena jest bardzo przystępna. masz do wybaru z 4 albo 5 rodzajów i w zależności do czego je potrzebujesz takie sobie wybierasz. http://www.ebcbrakes.pl/oferta/samochody_osobowe

Nie koniecznie musisz je kupować od oficjalnego dystrybutora możesz spróbować innych kanałów dystrybucji czy też sprzedaży.

Ja używam do jazdy green stuff i jak do tej pory spisują się idealnie.

Miłego i długiego ścierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założono klocki miekkie, maja starczeć na 40tys km, tarcza jurid na 120tys km.

te klocki to któreś z tych bo nie pamiętam

road house,jurid lub remza.co o nich sądzicie?

 

pasek do klimy i alternatora dali mi bando , bo mitsuboshi nie było na stanie, a wyjęte zostały made in u.k contitecha, przy okazji rolkę zmieniono od klimy na KOYO metalową

 

i co Wy na to, na taki zestaw tarcz i klocków-900zl z fakturą(bez faktury byłoby taniej) z czyszczeniem i poprawę młotkiem układu, bo miałem skrzywione coś i mi piszczało i obcierało jak jechałem, a i reg. hamulca ręcznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]i co Wy na to, na taki zestaw tarcz i klocków-900zl z fakturą(bez faktury byłoby taniej) z czyszczeniem i poprawę młotkiem układu, bo miałem skrzywione coś i mi piszczało i obcierało jak jechałem, a i reg. hamulca ręcznego
No, to zależy ile kosztowała ta poprawa młotkiem...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was. EBC to klocki nie warte nawet 1/2 swojej ceny. Przerabiałem temat osobiście i EBC Green okazały się gorsze od klocków jakie mam teraz (koszt 150zł).

Jak ktoś potrzebuje budżetowej opcji to proszę PW.

 

Strzała Miszon

 

Ja temat EBC GREEN STUFF też przerabiam, cena za jaką je nabyłem była bardzo dobra i atrakcyjna, a to dlatego że kupowałem je bezpośrednio od producenta.Miałem szczęście bo jak je nabywałem to mieszkałem w kraju producenta. Jeśli chodzi o jakość i trwałość to nie mam się do czego przyczepić. Nie upalam swojego dupo-wozu zbyt często więc może dlatego ale nogę mam dość ciężką i lubię spalać paliwo no i hamować trzeba. Ocena tych klocków jest oczywiście w tym momencie subiektywna ale powtarzam do jakości nie można się przyczepić. Nie wiem jak to jest z ceną w Polsce i jakie są możliwe alternatywy.

Przy okazji napisz może jak możesz na forum jako to jest ta twoja budżetowa opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo naprawy młotkiem w józefowie dalej mi popiskują hamulce nawet gdy

nie hamuje. chyba mi się zaciski zapiekają.coraz mniej piszczy ale nie przekraczam 3,5tys. obr/min, ani nie wchodzę w zakręty pod ostrym kątem, więc poczekam do wizyty w serwisie i się zobaczy,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam subaru legacy 2.0 2006r.Jakiej średnicy tarcze moge założyc bez zmiany zacisków seryjnych.Feldi 17 cali.Pozdrawiam

 

-- Cz paź 04, 2012 9:19 pm --

 

Witam.Posiadam subaru legacy 2.0 2006r.Jakiej średnicy tarcze moge założyc bez zmiany zacisków seryjnych.Feldi 17 cali.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...