Jump to content

Radio na gwarancji ?????

Recommended Posts

Czy radio do imprezy my08 ze zmieniarka 6cd jest tak nietypowym sprzetem, aby czas oczekiwania na naprawe (wymiane radia) dochodzil do miesiaca.

Skad tak dlugi termin oczekiwania. Czy importer nie ma ich na stanie ? . Serwis nie moze okreslic terminu : moze za tydzien, za dwa , za miesiac.

Rozumiem ze nie wszystkie czesci sa dostepne, ale czy w dzisiejszych czasach nie mozna okreslic terminu dostawy.

pozdrawiam

Mucha Wojciech

Radio dotarło lecz radość trwała krótko .... to że było lekko porysowane przeżyje ...... to że prawie nic nie widać na wyświetlaczu już nie ... a cd nie działa :evil: . Reasumując, dostałem radio bardziej uszkodzone od mojego. Sumując wycieczki w sprawie radia 120 km przejechane , 6 godzin pracy stracone a płyty nie posłucham i nie zobacze jakiej stacji słucham, taki black panel upgrade.

br

czyli naprawiali tam gdzie moje :lol: Co za pastuchy, przypomnialo mi sie ze oddawalem radio na gwarancji to przy odbiorze płyt nie dostałem z powrotem, ktore byly w odtwarzaczu. (wszystkie z pierwszego wydania, boli mnie to do tej pory) :roll:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...