Skocz do zawartości

czy da rade tak zrobić?


pininfarin01

Rekomendowane odpowiedzi

z racji tego że miałem małe bum!!! to postanowiłem że przy okazji zmienię sobie zderzak od gt,zderzak założony,halogeny zamontowane . zostało tylko ich podpięcie, myślałem że będzie instalacja zrobiona fabrycznie ale jej nie ma. wpadłem na pomysł by wykorzystać instalacje elektryczna od spryskiwaczy reflektorów(ja swoje wywaliłem bo silnik pompki nie działa)

 

 

zda coś takiego egzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da, to się nawet wydymać jeża, ale raz, że chyba raczej jest to zajęcie niespecjalnie przyjemne, a dwa, że bezsensowne.

prosta, dodatkowa instalacja do halogenów, z jednym przekaźnikiem, to 20 min roboty dla średnio rozgarniętego elektryka samochodowego,

a na pewno mniej grozi pożarem niż rzeźba w gównie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pininfarin01, po prostu zrób nową instalację,i nie słuchaj kolegów że da się wydymać jeża,przecież one dla nich za szybko biegają!! co im z depilatora jak w lesie niema gniazdek (zasilających) a do lasu to i tak chodzą tylko po to żeby popatrzeć na "grzyba" :lol: ,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

co im z depilatora jak w lesie niema gniazdek

no bez przesady!! w lesie są gniazdka!!!

i dziuple też są :!: :mrgreen:

poza tym są depilatory na baterie :!: :mrgreen: żona ma :mrgreen:

Lucza chciał powiedzieć i słusznie że instalacja ze spryskiwaczy może nie dać rady z prądem jaki popłynie do halogenów. Normalnie H3 to chyba 55W czyli będzie potrzebny prąd około 4,6A (przy uproszczeniu że napięcie wynosi 12V) i do tego przez długi czas (od włączenia do wyłączenia). Do pompki spryskiwaczy to raczej płynęło duuużo mniej i do tego przez sekundę - dwie....

Nie rób druta.... wstyd :!: jesteś facetem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że zrobiła się spora dyskusja na ten temat,co druga odpowiedź nie na temat ale ok.

 

ja chciałbym wykorzystać instalację tylko po to by nie bawić się w przeciąganie tych kabli pod deską,na tych kablach nie będzie dużego obciążenia bo będą służyć wyłącznie do wysyłania sygnału by załączyć światła, plus będzie podpięty bezpośrednio do akumulatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że zrobiła się spora dyskusja na ten temat,co druga odpowiedź nie na temat ale ok.

 

ja chciałbym wykorzystać instalację tylko po to by nie bawić się w przeciąganie tych kabli pod deską,na tych kablach nie będzie dużego obciążenia bo będą służyć wyłącznie do wysyłania sygnału by załączyć światła, plus będzie podpięty bezpośrednio do akumulatora

 

To jest chyba właściwa droga :!: :)

Tak zrób. szkoda że od razu mie napisałeś co chcesz zrobić. Oszczędzilibyśmy klawiatury :mrgreen: ale fajnie było tu pisać :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...