Jump to content

porada w sprawie kupna OUTBACK 2.5

przem196
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich posiadaczy SUBARU :)

Chce kupić autko 4x4 i pomyślałem własnie o SUBARU bo od wszech czasów to marka sie kojarzy ze stałym napedem 4x4:)

Nie wiem czy dobrze ale rozglądam sie za subaru OUTBACK III (od 2005rocznika) spodobał mi się wygląd i chce spróbować jazdy z napędem 4x4. Ostatnimi laty jeździłem golfIII potem C4picasso teraz fajne autko mercedes c-klasa sportcoupe którą sprzedałem.

Teraz rozglądam sie za SUBARU :D i tak wertuje całe to forum szukam zalet i wad. Na początku spodobało mi się LEGACY ale potem tak myśle sobie skoro napęd 4x4 to może warto coś troche wiecej uterenowione mieszkam na wsi wiec wiadomo czasem jakies polne drogi a zima też sie daje we znaki niskimi samochodami, wiec jestem za OUTBACK. I tu mnóstwo myślenia za czym sie rozgladać kwota jaką chciałbym zainwestować to tak na gotowo z 35tys są oczywiście marginesy do tej kwoty. Mile widziane autko z jakims uderzeniem małym nie groźnym.

Proszę o podpowiedźi co do kupna ja sobie tak wymarzyłem taki model-- auto od 2005, 2.5benzyna 165KM i teraz pytania bo patrze też na ekonomie czyli włożyć LPG.

1. na co zwracać uwagę przy kupnie auta?

2. wybrałem ten silnik z powodu że ponoć dają sie w miare dobrze gazować ( czytałem że dobrze robi to JAKO chyba z wawy, ja z wielkopolski wiec kawałek drogi ale jestem zdania że LPG to musi być założone w pewnym warsztacie żeby dobrze jeździło, czytałem o wypalaniu gniazd zaworowych-jak czesto trzeba to kontrolować? jakie koszty regulacji? i w ogóle jaki koszt instalacji żeby nie było problemów z silnikiem?)

3. zamierzam kupić auto w manualnej skrzyni ciekawi mnie używanie reduktora. na forum piszą że 2.5 i automat to solidna konstrukcja i mało awaryjna. (jeżdze na codzien i manualem i automatem i zdania jestem że jak mercedes to automat :) a takie subaru myśle sobie fajnie troche powajchować :P i ten reduktor jeszcze z opisów daje frajde z jazdy. co ze sprzegłem? czy na to trzeba uważać mocno bo niby można przypalić.

4. chciałbym poruszyć jeszcze kwestie zawieszenia czy auto daje rade na polskich drogach??? :P

PROSZE o konkretne wypowiedzi osoby które mają styczność z takimi autami bo czytam całe forum i zrobił mi sie pętlik w głowie :? nie mam nikogo znajomego co SUBKA posiada ani nawet w okolicy nie widać takich aut także szukam pomocy Tutaj:)

Pozdrawiam forumowiczów :)

-- Śr cze 20, 2012 11:21 am --

noo i Autko zakupione :D temat zakonczony :P

Wiec to kupiłem obk 2006 rok przed liftem 2.5i w manualu z reduktorem wersja europejska :) taka jaka chcialem. jeszcze troche przy nim roboty bo delikatnie ma kuku prawa strona bokiem ale jest ok. potem chce go zagazować i tak myśle bo tu na forum to specjalizuje sie Jako z wawy chetnie bym do niego zawiózł tylko mam kawałek drogi ponad 300km tylko pewne by było ze założone przez fachowca i potem mniej problemow i lepsze działanie :) czesci potrzebuje do niego :) a i to jest bialy kolor powiem że nawet ma swój urok :)

malymala, ja nie chcę go zagazować :shock: :wink: :mrgreen:

masz bliżej, więc możesz sobie pozwolić na jeżdżenie na benzynie ;)

• 2 months later...