Skocz do zawartości

porada w sprawie kupna OUTBACK 2.5


przem196

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy SUBARU :)

Chce kupić autko 4x4 i pomyślałem własnie o SUBARU bo od wszech czasów to marka sie kojarzy ze stałym napedem 4x4:)

Nie wiem czy dobrze ale rozglądam sie za subaru OUTBACK III (od 2005rocznika) spodobał mi się wygląd i chce spróbować jazdy z napędem 4x4. Ostatnimi laty jeździłem golfIII potem C4picasso teraz fajne autko mercedes c-klasa sportcoupe którą sprzedałem.

Teraz rozglądam sie za SUBARU :D i tak wertuje całe to forum szukam zalet i wad. Na początku spodobało mi się LEGACY ale potem tak myśle sobie skoro napęd 4x4 to może warto coś troche wiecej uterenowione mieszkam na wsi wiec wiadomo czasem jakies polne drogi a zima też sie daje we znaki niskimi samochodami, wiec jestem za OUTBACK. I tu mnóstwo myślenia za czym sie rozgladać kwota jaką chciałbym zainwestować to tak na gotowo z 35tys są oczywiście marginesy do tej kwoty. Mile widziane autko z jakims uderzeniem małym nie groźnym.

Proszę o podpowiedźi co do kupna ja sobie tak wymarzyłem taki model-- auto od 2005, 2.5benzyna 165KM i teraz pytania bo patrze też na ekonomie czyli włożyć LPG.

1. na co zwracać uwagę przy kupnie auta?

2. wybrałem ten silnik z powodu że ponoć dają sie w miare dobrze gazować ( czytałem że dobrze robi to JAKO chyba z wawy, ja z wielkopolski wiec kawałek drogi ale jestem zdania że LPG to musi być założone w pewnym warsztacie żeby dobrze jeździło, czytałem o wypalaniu gniazd zaworowych-jak czesto trzeba to kontrolować? jakie koszty regulacji? i w ogóle jaki koszt instalacji żeby nie było problemów z silnikiem?)

3. zamierzam kupić auto w manualnej skrzyni ciekawi mnie używanie reduktora. na forum piszą że 2.5 i automat to solidna konstrukcja i mało awaryjna. (jeżdze na codzien i manualem i automatem i zdania jestem że jak mercedes to automat :) a takie subaru myśle sobie fajnie troche powajchować :P i ten reduktor jeszcze z opisów daje frajde z jazdy. co ze sprzegłem? czy na to trzeba uważać mocno bo niby można przypalić.

4. chciałbym poruszyć jeszcze kwestie zawieszenia czy auto daje rade na polskich drogach??? :P

 

PROSZE o konkretne wypowiedzi osoby które mają styczność z takimi autami bo czytam całe forum i zrobił mi sie pętlik w głowie :? nie mam nikogo znajomego co SUBKA posiada ani nawet w okolicy nie widać takich aut także szukam pomocy Tutaj:)

Pozdrawiam forumowiczów :)

 

-- Śr cze 20, 2012 11:21 am --

 

noo i Autko zakupione :D temat zakonczony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec to kupiłem obk 2006 rok przed liftem 2.5i w manualu z reduktorem wersja europejska :) taka jaka chcialem. jeszcze troche przy nim roboty bo delikatnie ma kuku prawa strona bokiem ale jest ok. potem chce go zagazować i tak myśle bo tu na forum to specjalizuje sie Jako z wawy chetnie bym do niego zawiózł tylko mam kawałek drogi ponad 300km tylko pewne by było ze założone przez fachowca i potem mniej problemow i lepsze działanie :) czesci potrzebuje do niego :) a i to jest bialy kolor powiem że nawet ma swój urok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...