Skocz do zawartości

maska z wlotem


kamosDK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem imprezy GD z 2006r 1.5. Kupiłem auto puknięte w przód i moje pytanie jest takie czy będzie pasować maska sti albo wrx z wlotem? i czy progi od wrx 2003r pasują do imprezy z 2006?

Spokojnie, to tylko prowokacja . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem imprezy GD z 2006r 1.5. Kupiłem auto puknięte w przód i moje pytanie jest takie czy będzie pasować maska sti albo wrx z wlotem? i czy progi od wrx 2003r pasują do imprezy z 2006?

 

Maska będzie pasować. O celowość tego zabiegu nie mam zamiaru pytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem imprezy GD z 2006r 1.5. Kupiłem auto puknięte w przód i moje pytanie jest takie czy będzie pasować maska sti albo wrx z wlotem? i czy progi od wrx 2003r pasują do imprezy z 2006?

 

Maska będzie pasować. O celowość tego zabiegu nie mam zamiaru pytać ;)

 

Chłodzenie komory silnika i szacun na dzielni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem imprezy GD z 2006r 1.5. Kupiłem auto puknięte w przód i moje pytanie jest takie czy będzie pasować maska sti albo wrx z wlotem? i czy progi od wrx 2003r pasują do imprezy z 2006?

 

Maska będzie pasować. O celowość tego zabiegu nie mam zamiaru pytać ;)

 

Chłodzenie komory silnika i szacun na dzielni :mrgreen:

 

I może z 12 koni więcej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem imprezy GD z 2006r 1.5. Kupiłem auto puknięte w przód i moje pytanie jest takie czy będzie pasować maska sti albo wrx z wlotem? i czy progi od wrx 2003r pasują do imprezy z 2006?

WIEŚ!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu estetyka? :roll: Uszanujmy to że ktoś robi to co mu się podoba! :wink: Jak dla mnie to może mieć i diody w tym wlocie i jeśli jemu to odpowiada to ja nie mam nic do gadania. :P

 

Ok, ale są pewne granice jak to się mówi dobrego smaku. Fakt, że może nie wyznacza jej ta maska z wlotem ani progi od WRX. Wszystko ok, tylko to tak jak zjeść kawior z czerstwym chlebem.

Oczywiście, masz rację: kto bogatemu zabroni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale są pewne granice jak to się mówi dobrego smaku. Fakt, że może nie wyznacza jej ta maska z wlotem ani progi od WRX. Wszystko ok, tylko to tak jak zjeść kawior z czerstwym chlebem.

Oczywiście, masz rację: kto bogatemu zabroni 8)

 

 

To może pojedźmy do USA z piłami mechanicznymi i wyrżnijmy w pień wszystkie 2.5RS ? Może po prostu koleś znalazł w atrakcyjnej cenie taka maskę i chce założyć,sam mieszkam w Irlandii gdzie subaru jak polonezów ale w razie stłuczki ciężko znaleźć maskę od N/A,same "wlotowe",szacun i pozdro.

 

 

PS.Maska będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę (niestety) od tematu.

Raz napisałem w pewnym temacie odnośnie odpowiadania szanownych użytkowników forum "nie na temat" i z tego tytułu dostałem ostrzeżenie..............

Zacytuje moderatora:

6. Atmosferę panującą na forum tworzymy wszyscy; dołóż wszelkich starań aby inni nie poczuli się dotknięci Twoją wypowiedzią.

 

Do moderatora absolutnie nie mam zastrzeżeń bo pewnie przegiąłem poprzez użycie niesmacznego słowa, ale zobaczę jak zareaguje w tym temacie.

Dodam, że wszyscy poprzednicy przed moim postem nie edytowali postów (wiadomo o co chodzi) - także jak ktoś będzie chciał cofnąć to co napisał (oszukać moderatora) pojawi się informacja o edycji.

Także jestem ciekawy jak jest rozumiany punkt 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę (niestety) od tematu.

Raz napisałem w pewnym temacie odnośnie odpowiadania szanownych użytkowników forum "nie na temat" i z tego tytułu dostałem ostrzeżenie..............

Zacytuje moderatora:

6. Atmosferę panującą na forum tworzymy wszyscy; dołóż wszelkich starań aby inni nie poczuli się dotknięci Twoją wypowiedzią.

 

Do moderatora absolutnie nie mam zastrzeżeń bo pewnie przegiąłem poprzez użycie niesmacznego słowa, ale zobaczę jak zareaguje w tym temacie.

Dodam, że wszyscy poprzednicy przed moim postem nie edytowali postów (wiadomo o co chodzi) - także jak ktoś będzie chciał cofnąć to co napisał (oszukać moderatora) pojawi się informacja o edycji.

Także jestem ciekawy jak jest rozumiany punkt 6.

 

Nie rozumiem celowości w tym co napisałeś?

Poczujesz się lepiej jak np ja dostanę ostrzeżenie :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tutaj oczekując konkretnej odpowiedzi a nie czytać niesmacznych podtekstów ze strony niektórych forumowiczów.Przed subaru miałem golfa i jestem zarejestrowany na forum golfa i naprawdę tam nie spodziewałbym się takich odpowiedzi i jestem naprawdę zawiedziony bo marka vw chowa się do subaru.Kulturalny użytkownik napisałby ""tak mocowania maski są identyczne ale nie widzę konkretnego powodu poza estetyką,aby tak zrobić. Pozdrawiam użytkowników Dartmoor,ADK90,bzyq czy nawet lucza chłopaki czuwajcie nad dobrym mieniem forum i marki.Poza tym jest to forum publiczne i tak jak napisał SubBlackbird powinno sie przestrzegać rogulaminu,po to on jest,ale co niektórzy pewnie nie czytają regulaminu przed rejestracją bo po co?

 

lucza, raz jeszcze powtarzam : kto bogatemu zabroni :?:

Jak byłbym bogaty kupiłbym seryjne sti,to chyba logiczne.

 

Witam od niedawna jestem posiadaczem imprezy GD z 2006r 1.5. Kupiłem auto puknięte w przód i moje pytanie jest takie czy będzie pasować maska sti albo wrx z wlotem? i czy progi od wrx 2003r pasują do imprezy z 2006?

 

WIEŚ!!!! :evil:

Jeśli dla Ciebie orginalny pakiet sti jest to wies to naprawde bez komentarza,rozymiem ze nie nadaje sie do 1.5 ale kto powiedział ze 1.5 bedzie wiecznie?Jak będzie mozliwosc i fundusze pozwolą na to,czemu nie miałby być lepszy...

 

ps. maska londuje seryjka bez wlotu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamosDK, sam mam samochod WRX ktory wyglada jak STI ma jak to nazwal poprzedni wlasciciel pakiet wizualny STI i dodawanie uroku samochodom np maska z wlotem jest dla mnie ok.

Z carlos-wrx kazdy sie smial jak chcial przerabiac WRXa na STIja a teraz kazdy by chcial taka fure :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamosDK, z czego robisz problem? Prawie na samym początku padła odpowiedź że tak, pasują. Przecież to Twoje auto, więc jak Ci nie przeszkadza to zakładaj.

Napisałem : kto bogatemu zabroni , ale to nie dosłownie. :lol:

Mniej więcej oznacza to: że jeśli masz takie życzenie to nic ani nikt Cię przed tym nie powstrzyma.

Zdrowa krytyka czasem jest wskazana. Nie wiem jak Ty ale ja osobiście wolał bym znać prawdę co sądzą inni o takim przeszczepie ,a nie usłyszeć tak zwane słodkie pierdzenie 8) , bo pewnie i to niektórzy Ci zafundują.

Po to chyba jest to forum aby każdy mógł się wypowiedzieć, a zasadność wypośrodkuj sam.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamosDK, z czego robisz problem? Prawie na samym początku padła odpowiedź że tak, pasują. Przecież to Twoje auto, więc jak Ci nie przeszkadza to zakładaj.

Napisałem : kto bogatemu zabroni , ale to nie dosłownie. :lol:

Mniej więcej oznacza to: że jeśli masz takie życzenie to nic ani nikt Cię przed tym nie powstrzyma.

Zdrowa krytyka czasem jest wskazana. Nie wiem jak Ty ale ja osobiście wolał bym znać prawdę co sądzą inni o takim przeszczepie ,a nie usłyszeć tak zwane słodkie pierdzenie 8) , bo pewnie i to niektórzy Ci zafundują.

Po to chyba jest to forum aby każdy mógł się wypowiedzieć, a zasadność wypośrodkuj sam.

Pozdro!

Właśnie,padła odpowiedź i to mi wystarczyło i nie oczekiwałem jakichś niepotrzebnych postów,nie na temat z waszej strony :wink: "tak zwane słodkie pierdzenie" nie nazwałbym tego tak,po prostu chłopaki nie widzą w tym nic złego i tyle.Tobie to moze przeszkadzać i ok wyraziłeś to w poście.Wszystko i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamosDK, jak Ci pasi to mi nie przeszkadza :!: Maska pasuje, zakładaj.

Dalsze posty nie dotyczyły Ciebie, a celowości zabiegu i wyglądu auta :lol:

Nie wiedziałem/wiedzieliśmy ,że to aż tak wrażliwy temat dla Ciebie?

Może warto było go poruszyć bo teraz przynajmniej znasz obiektywny zarys na temat takiego przeszczepu i sam sobie odpowiedz czy warto.

Nie ma co bić piany, dalsza jałowa dyskusja nie wnosi nic nowego do tematu.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam użytkowników Dartmoor,ADK90,bzyq czy nawet lucza chłopaki czuwajcie nad dobrym mieniem forum i marki.

 

Przecież chłopaki to żartobliwie piszą, a nie na złość. Ja napisałem, że o celowość zabiegu nie będę pytał bo domyślnie cel jest jasny. Na pytanie odpowiedziałem, a końcówka tak z przymrużeniem oka;) To nie słowa krytyki czy wyśmiania. Ja mając N/A pewnie poszedłbym tą samą drogą i dodał jeszcze parapet:) Z resztą w WRXie też mam parapet i zaślepki halogenów z STI:P W Fabii 1.4 też miałem zderzak od RS bo ładniejszy.

kamosDK, dołóż jeszcze parapecik, a co. Bez niego impreza jest jakaś taka bezjajowa;) Tylko problem może być z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem imprezy GD z 2006r 1.5. Kupiłem auto puknięte w przód i moje pytanie jest takie czy będzie pasować maska sti albo wrx z wlotem? i czy progi od wrx 2003r pasują do imprezy z 2006?

 

WIEŚ!!!! :evil:

Jeśli dla Ciebie orginalny pakiet sti jest to wies to naprawde bez komentarza,rozymiem ze nie nadaje sie do 1.5 ale kto powiedział ze 1.5 bedzie wiecznie?Jak będzie mozliwosc i fundusze pozwolą na to,czemu nie miałby być lepszy...

 

Spoko, ja tylko napisałem to co sądze o zakładaniu takiej maski. Mi się nie podoba, Tobie może, Twoja auto robisz jak chcesz. Jakbym miał BMW diesla to nie nakleiłbym naklejki M power, no a dla niektórych to szyk, szpan i zajawka.

 

ps. maska londuje seryjka bez wlotu :wink:

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...