Jump to content

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

Recommended Posts

• Replies 15.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zwykły GTek, "na wieśniaku", czyli niebiesko-złota klasyka          

Wracam sobie wczoraj wieczorem Subarką do domu, grzecznie stoję na prawym pasie na światłach, z lewej podjeżdża niebieskie BMW. Okno miałem otwarte bo gorąco i słyszę że BMW lekko podkręciło obroty...

Niedziela, późny wieczór, droga po deszczu - mokro. Droga dwujezdniowa, trzypasmowa. Ustawiam się grzecznie na prawym pasie. Na lewy podjeżdża porobione S3 z klatką - wyglądało pięknie, więc kciuk w g

Posted Images

Szanowna Pani, to że kopię większość samochodów na ulicach l autostradach, nie pozbawia mnie prawa do wyobrażania sobie ideału do kopania w przyszłości.

2 godziny temu, Ayu napisał:

@mz56 chyba nie do końca rozumiesz ideę tego tematu... zacznij od pierwszych stron. 

Co może skopać Subaru z obecnej oferty? 

Ponieważ nie mogę edytować, następny wpis. Kopię wszystko co się da. Wyjazd STI na miasto, to czysta radocha. Żadne morrisy, jagi, merce i reszta nie są mi straszne. Często z powodu małego doświadczenia kierowców tychże pojazdów. Będę kopał na ile mi sił wystarczy. Mój wpis, dotyczył tylko marzenia starego inżyniera - czym chciałbym kopać w przyszłości.

Ayu, bardzo przepraszam !!! Skojarzyło mi się z Aga i dlatego tak wyjechałem. Nie jestem... chociaż toleruję. Jeszcze raz serdecznie przepraszam.

Mam pytanie. Czy wpuszczanie na autostradzie pojazdów typu nawiedzone audi lub bmw, a później, widząc że sobie nie radzą, wjechanie im z przewagą 20 km/h przed nos jest niemile widziane ? Wielokrotnie, poganiany światłami debila, zjeżdżałem na prawy. Po chwili, widzę, że nie jest w stanie przyspieszyć. Gaz decha i unikając ciężarówki jestem przed jego machą. Tak ze 20 metrów.

• Confused 1
W dniu 21.05.2020 o 21:51, suberet napisał:

Przez 4 skrzyżowania ze światłami, ja na lewym , radiowóz policyjny typu wielki kloc (jakieś Ducato chyba) na prawym. Tak przyciskał na każdym zielonym, że ledwie go dochodziłem, a potem, jak już doszedłem, głupio go wyprzedzić, bo ograniczenie do 50 i 60, a ten gnał nawet pod 20 powyżej. I tak sobie jechaliśmy przez 2 kilometry od świateł do świateł.

To mój pierwszy w życiu street racing, ale czuję się skopany. :facepalm:

Kiedyś się ścigałem od świateł do świateł jak dostali nowe Alfy. Policjanci sami poprosili na światłach o wyścig. Nie oszukiwali, choć dostali łomot to światełek nie włączyli. ;) 

• Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Zdarzają się fajni. Już kiedyś pisałem, jak w biały słoneczny dzień, trafiłem na "kondukt pogrzebowy". Teren niezabudowany, kilkanaście samochodów 40 km/h. Długa prosta, machnąłem wszystkich i zwolniłem przy pierwszym. Radiowóz z roześmianymi policajami ! Pomachaliśmy sobie i pojechałem dalej. Czy to było kopanko ?

10 godzin temu, mz56 napisał:

Zdarzają się fajni. Już kiedyś pisałem, jak w biały słoneczny dzień, trafiłem na "kondukt pogrzebowy". Teren niezabudowany, kilkanaście samochodów 40 km/h. Długa prosta, machnąłem wszystkich i zwolniłem przy pierwszym. Radiowóz z roześmianymi policajami ! Pomachaliśmy sobie i pojechałem dalej. Czy to było kopanko ?

Miałem kiedyś podobną sytuację, tylko "mój" radiowóz jechał w niezabudowanym 30km/h, a załoga wewnątrz pękała ze śmiechu jak ich wyprzedzałem. Ciągnęli za sobą ogon kilkunastu osobówek, których kierowcy bali się władzę wyprzedzić.

• Haha 1