Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie jak tak, tak sprawne, że kopany nawet nie zdawał sobie sprawy ze skopania.

zdal zdal bo sie nabzdyczyl zaburczal wsiad mi na ogon po paru sekundach i odpuscil dopiero, po 3 rondzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałem wczoraj klasyczniwe skopany .

 

Lublin wieczorkiem godzina 20.30 pada deszczyk, po zakupach w markecie przy witosa wyjazd za stacją paliw w prawo,

przejechałem 100m bum lewe przednie kolo w dziurę bum lewe tylne.

 

telefon do przyjaciela i zmiana powrotna na 4 zimowe - 35min w deszczu, sam siebie zaskoczyłem ze tyle przekleństw znam

 

Etekt 2 opony przecięte do kosza, mam nadzieje że felgi całe. Oby przygoda skończyło sie na wymianie 4 opon.

 

Mam ogromną ochote przeżucić część kosztów na zarządce drogi, czy ma ktoś jakieś przejścia podobne i wie jak sie do tego zabrać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bodzio,

jeżeli nie wezwałeś policji od razu na miejscu to raczej szans na odszkodowanie nie masz. Co prawda możesz szukać świadków ale bez protokołu z oględzin miśków za dużo zdziałać się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w straży miejskiej zgłosiłem, powiedzieli ze nic nie da - na tekst ze nie bede odstawiał teatru z pojechaniem jeszcze raz tam -zamianą opon na uszkodzone i wezwaniem ich- przyznali ze jeżeli chce zgłoszenie przyjma i notatke sporządzą. Przybyli porobili zdjęcia i wysłali do urzedu miasta. Miła pani przyjeła wypełniony wiosek i kazała kontaktowac sie z KPRD.

 

Około tygodnia i jade do KPRD. Po lekturze szanse mam raczej marne ale ....zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest Straż czy Policja ale właściciel drogi, a dokładniej jego ubezpieczyciel OC. Są szkoleni aby udowodnić Tobie że szkoda nie miała miejsca tam gdzie podajesz i znają tysiące sztuczek aby odmówić Tobie wypłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen Scirocco III + jego wyżelowany pan w szpanerskich, białych okularach vs. mój Subek i ja = KO i R.I.P. dla tego pierwszego :mrgreen:

 

A może Scirocco był na dotarciu :mrgreen: Jesli okulary białe to jaki kolor tego VW :?: Czyżby też dubajska biel :?: :mrgreen:

 

Tak samochód biały. Znasz? :mrgreen:

Nie wiem jaki odcień bieli, bo we wstecznym ciężko dopatrzeć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zostałem skopany przez czerwoną corsę A 1.2 :) piękny sleeper, klatka i kubły w środku. Kierownik corsy skopał na moich oczach dumnego właściciela jakiegoś wypasionego motocykla. Ktoś kojarzy to auto z Poznania? Ciekawe jaki swap był robiony, może 3.0 w środku siedziało bo jeździ to niesamowicie.

 

Klatki nie ma a pod maską czterocylindrówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprzaka, światła w kierunku Woli. Opel Astra II Coupe w kolorze złotym. Trzymał się równo do 3 biegu potem odpadł. Nie mogąc znieść klęski z rodzinnym kombi z fotelikiem w dieslu nie ustawił się za mną w kolejce do skrętu w lewo na rondzie pod trasą toruńską ale zrobił to "na chama" ze środkowego pasa (oczywiście został obtrąbiony przez dwóch innych kierowców którym zajechał drogę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jechałem krajową 3, a tam są pobocza...

:wink:

Ufff... :mrgreen::P

 

Wczoraj miałem małe starcie z kierownikiem vectry c... czarnej vectry z ciemnymi szybami, zenonami i kierownikiem w czarnych okularach p.słonecznych pomimo braku słońca... :P

Koleś wsiadł mi na zderzak bardzo nieelegancko, a ja tego nie lubię zbytnio... :roll: :mrgreen:

No to w końcu pękłem i odkręciłem... :lol: oczywiście vectra za mną, bardzo się człowiek napinał, a droga kręta, oj kręta, ale koniec końców odpuścił... I tak, po raz kolejny zło i występek musiały ustąpić przed atomową siłą... forka... :twisted::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, po raz kolejny zło i występek musiały ustąpić przed atomową siłą... forka... :twisted::P :wink:

 

 

:twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ktoś tu fajne kreskówki na Cartoon Network ogląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...