Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu byłem świadkiem kopaninki na Puławskiej róg Poleczki w stronę centrum :)

Wystąpili:

forek oraz honda civic poprzedniej generacji

Po wyjeździe z Poleczki, oba autka (honda na lewym, forek na prawym) dały pięknie w palnik :)

Śliczne wycie motorów, strzały z tłumika przy zmianie przełożenia, ale niestety nie wiem jak się skończyło :(

Na pierwszych metrach miałem wrażenia że forek dostał...

Tak czy siak widok bardzo interesujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja dzisiaj wyprzedziłem Forda Mustanga na wiadukcie skręcającym ostro w lewo z mostu Siekierkowskiego na Wał Miedzeszyński w stronę stadionu i zrobiłem to po zewnętrznym pasie (a lubię ten zakręt bo jest ciasny mimo, że to dwa pasy) to jest to kopanie leżącego? :lol::P

 

 

 

Imprezą to chyba tak :roll:

 

 

 

 

 

 

Ale ja to zrobiłem Toyotą IQ :roll:

 

 

 

 

 

To jak to nazwać? Wdeptanie? :roll:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 325i (2.8l 169hp) katalogowo 0-60 zrobi w 7.4 sekundy, GT w 6.1s. E36 M3 w okolicy 5.5s, wiec nie wiem jakim cudem to 2.8 ma objechac GTka, o M3 nie wspominajac..

Ale o co chodzi??? :roll: :shock:

Chodzi o to, ze E30 325i podobno objezdza M3 i GTka 8)

 

nie 325i tylko E30 ze swapowanym M52B28, które ma 193 koni w serii.

 

 

 

jak będzie już tak jeździło to niech mnie ktoś da cynka 8)

 

http://www.youtube.com/watch?v=8RTQdsrn ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu "mógłbym, ale mi się nie chciało"
To Mustang w ogóle potrafi skręcać?!
a kto prowadził tego Mustanga, blondynka ?
Pewnie miał ostatki paliwa w baku a do stacji daleko
Albo gadał przez telefon...

 

 

:evil: Taa, zazdrościcie, że jechałem bolidem który ma 65KM i jest szerszy niz dłuższy

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę co niby zrobili złego...? Złamałeś przepis? Złamałeś. Mandat się należał? Należał. I argument pilnowania osiedli trochę chybiony. Bo co innego, gdybyś słyszał w ich radiu wezwanie na bójkę, a oni by to zignorowali.

 

 

Racja.

Ale tekst stójkowego:

 

- No dobrze, w takim razie co Pan proponuje?

 

oznacza w języku polskim jednoznaczne dopominanie się psa o łapówkę :lol: , odemnie też by gówno dostał, najwyżej odwiedziny u jego bezpośredniego przełożonego...w Olsztynie na Starówce są kamery, jak jest bójka czy jakaś inna zadyma, psiarnia tzn. panowie władza przyjeżdżają po 45 minutach, już po karetce....a spróbuj zatrzymac się tam na zakazie, po 3 minutach jest co najmniej ze czterech albo i sześciu strażników wiejskich.... :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba mnie tu jeszcze nie było, ale ten wątek jest iście diabelski. To wszystko przez niego.

 

Ciemno, w mieście średni ruch, jadę spokojnie wrx-em, pojawia się szybki kierowca, zmienia dynamicznie pasy, siada na dupie kolejnych aut szukając lekkiej luki na trzech pasach, wreszcie znajduje się kawałek prostej. I wtedy stanął mi przed oczami "Konfesjonał..." - nie wytrzymałem :? trochę żeby nie szaleć a trochę żeby się podrażnić zaczepiłem się na pasie obok z tą samą prędkością (a było jak dla mnie szybko, zważywszy że to miasto), wreszcie pojawił się mocny łuk (bardzo fajny zresztą) no i stało się... on odjął a ja dodałem :oops: , kiedy wyszliśmy na prostą różnica była już jakieś 50-60 metrów. Na światłach ustawił się już za mną 8) Auto - skoda octavia :mrgreen: klasyka gatunku :wink:

 

Przeważnie jestem raczej odpowiedzialnym kierowcą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...