Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Wisłostradą robie jakieś 200km tygodniową,można by napisać niejeden referat na temat dziwnych prawidłowości związanych z ruchem na tej trasie :mrgreen: I oczywiście jak to w Polsce jak sie spiesze na uczelnie,to najszybciej jedzie prawy pas,zawsze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie żeby zrealizować pewien pomysł kolegi, mianowicie na moją Pandę 4x4 wrzucić K0 ROZJA... :twisted: (to bez żadnych ukrytych przekazów - narazie nie koroduje :mrgreen: )

 

Tylko obawiam się, że już taka została wydana.

 

Nie wiem czy jest KO ROZJA ale pewnie jest bo ktoś już nawet wykorzystał ta rejestracje:

 

Bardzo_dziwne_zdjecia_3258380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobie "se" wpis. Co mi tam. Dawno w tym wątku nic nie pisałem. Odkąd upalam 2.5XT zdecydowanie częściej mógłbym się tu pojawiać :mrgreen:

 

Do rzeczy. Dzisiaj pojezdzilem troche po miescie. Jechałem na urodziny i postanowiłem sobie polepszyc humor nieco. Na początku było słabo. Trafiło się jakies S500. Wiadomo ciężkie bydle. Było ledwo ledwo. Co te germańce tam wkładają za silniki? Żeby takie ciężekie auto tak szybko jeździło? Fakt, ruszał słabo ale potem go nie mogłem dogonić. Pewnie przez to, że biegów szybko nie umiem zmieniac, a tam automat chyba był.

 

Potem długo, długo nic.

 

W końcu trafił się kierownik w Lagunie. Był z kobietą. Ambitny jak to w takich przypadkach. Szalał mi za tylnym zderzakiem jakiś czas, ale niestety trafiło się czerwone. Ruszyliśmy i... po chwili już jechał bardzo spokojnie... Na następnych swiatłach szukał nowych stacji w radio.

 

Niespodzianka trafiła się na Górczewskiej. Ledwo doszedłem... Smarta. W końcu mu dałem rade, ale żeby Smart? Wprawdzie to był jakiś chyba "robiony" Smart, bo kapcie miał szerokie i spojler jakiś inny. Warczał też groźnie. Jeździłem kiedyś trzy miesiace podobnym wynalazkiem i musze poewiedziec, ze ten kierownik chyba nie wie, ze Smarty skrecaja tylko przy naprawde malych predkosciach. Przy takim rozstawie osi, trakcja... no cóż. Fizyki nie oszukasz.

 

Potem powrót. Korki, jak to na wlocie do Wawy w niedziele wieczorem wiec sie wloklem przez trzy czwarte drogi. Jednak na Ursynowie przy Centrum Onkologii, zawsze trafi sie jakiś chętny :mrgreen: Audi. I to takie ładne. Wypucowane. Dużo znaczków na przodzie. Quattro, S-Line i inne takie odpustowe swiecidelka :wink: Dwoch młodych gniewnych. No i bęc! Lodówka z kołami im dała rade :razz: Jak mówi mój kolega "kupa na kołach".

 

Kto mi udzieli rozgrzeszenia? Moze mamusia forumowa albo jakas inna dobra dusza?

 

pozdrawiam,

 

socjopata, Tasior_Miedziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile, zakladasz optymistyczniejsza wersje prawa Murphyego dotyczace korkow generalnie... Ta prawdziwa wersje brzmi: pas obok zawsze jedzie szybciej.* :razz:

 

 

*prawo nie ulega zmianie po zmianie pasa. :mrgreen:

 

Już dość dawno zauważyłem działanie tego prawa. Dlatego u mnie w mieście gdzie znam uwarunkowania na skrzyżowaniach zwykle udaje mi się jakoś płynnie przebrnąć w czasie tłoku. Jednak w obcych miastach bywa różnie :roll: . Staram się raczej nie dziknąć i jechać zwykle jednym pasem ustawiony do najbliższego skrętu, przy czym pomocna staje się navi. Ale nawet wtedy prawo działa :mrgreen: . Taki żywot... :cry::mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj trafiłem na gatunek, który - wydawało mi się - dawno wymarł: napięte diesle. Najpierw wściekle żółty seat leon model: niewiemjaki-groźnesportoweoznaczenia :D, potem laguna. Chmura sadzy za oboma kompletnie wyleczyła mnie z wyrzutów sumienia, że jeżdżę nieekologicznym wozem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurdalne flegi + kierownik młody i zaczapkowany? Jak to ten sam, to słabo się chłopak uczy :roll: :twisted:

 

Mniej-więcej tak. Najwyraźniej robił wieczorny objazd miasta, szukając zwierzyny łownej, nim się zorientował, sam został zjedzony :mrgreen:.

 

A - dziś z rana banana na mojej twarzy wywołało Murano S-AWD, z "S" przekręconym tak, żeby wyglądało, jak "Z". Sticker tuning nie pomógł - nie wiem, na co liczył kierowca, bo zniknął w lusterku w takim tempie, w jakim znikają zazwyczaj avensisy 1.9D :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojąc sobie na czerwonym przy Wileńskim podjechał obok czarny Nissan Sunny w sumie niepozorny, troche głośniejszy tłumik i zglebiony, w środku 2ch łebków.... stoją obok patrzą się i gazują... w sumie nie chciało mi się nawet mierzyć ale że jechałem z kumplem to troche mnie podpuścił.... zielone i jazda i powiem ze troche mnie zdziwko złapało na jedynce odszedłem o długość samochodu a potem cały czas utrzymywał mi się o tą długość nie odszedłem mu ani troche.... na następnych światłach dowiedziałem się ze pod maską 200 rumaków i niecała tona wagi .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja mialem śmieszne zdarzenie, spieszylem sie z pracy do chorej rodzinki w potrzebie, stanąłem na wolnym pasie, obok stał jakis opel (tak po linii patrzyło) a za mna honda accord, zielone swiatla ja sie zgapilem, wiec potem "musiałem" i noga mi opadla za bardzo na 2 biegu, opel gdzes zniknał, chociaz roscił sobie pretensje glosno wczesniej gazujac na swiatlach, i tylko mi sie hondy zal zrobilo ze tak zniknela z tylu - no kurcze lubie tę markę, mialem 3 hondziny kiedyś :mrgreen: inaczej mowiac nie chcialem ale musiałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku mógłbym wybaczyć, choć nie jeden raz pukałem się w głowę widząc wywalony tysiak z marką na tablicy.

Potwierdzam prawdziwosc tej tablicy dzis widziany na Idzikowskiego w Wawie ok 12:20

a potem Pan w Audi RS4 B7 W? NFS ( jak te mordobicie na konsole) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...