Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wyjeżdżam, koło północy dopiszę coś w moim prywatnym podwątku tego wątku, pt. "dostałem baty od..."

:mrgreen:

 

miałem napisać, ale nic takiego się nie wydarzyło, oprócz tego że zatrzymała mnie straż graniczna. Chyba wyczuł uchem Devila, bo już stał z marchewka na środku drogi, a zaświecił ją jak byłem tuż przed nim. A skopałem się odpowiedzią na pytanie czy nie za szybko jadę. :mrgreen: grzecznie zapytałem go co go to obchodzi :) dzięki temu miałem pół-godzinna kontrolę. Wymarzłem się tylko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suchym też niewielu przeciwników byś znalazł w tych górach :wink:

Pewnie tak tyle że ja nie szukam przeciwników na drodze, nie bawię się w ściganie po otwartych drogach, w takich warunkach po prostu jadę swoje i na maxa cieszę się jazdą a wszyscy dookoła jakoś tak się dziwnie gramolą :twisted: i nawet jakby któryś odważył się przyspieszyć utrudniając manewr wyprzedzania (co niestety często się zdarza w górach zwłaszcza przybyszom z dużych miast) to zanim jego koła złapią przyczepność to już dawno będę przed nim :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przez cały weekend mi się fajnie killowało - zrobiłem 200 km po górach (pewnie z 80% po śniegu i lodzie) i nikt mi nie podskoczył :mrgreen:

 

Też tak robiłem... ten autobus w Czechach do dzisiaj mi się śni....

 

 

No śniegu to już nie kopanie leżącego tylko wdeptywanie w ziemię :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak robiłem... ten autobus w Czechach do dzisiaj mi się śni....

Nie no jasne, grunt to nie szaleć i daleki jestem od jakiegoś ścigania się, jeździłem sobie na 100% czysto bo jechałem z żoną i 4-miesięcznym synkiem, to była po prostu świetna wycieczka pierwsza moja w życiu w takich warunkach autem 4WD i było suuuuuper :cool: :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nikt tu nie wmawia, że BMW i Subaru należą do jednego koncernu ale i tak jest śmiesznie, to arpopo ostatniego skopania kolegi od Nexii :lol:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=97365

Czemu ty nam kazesz sie rejestrowac na forum BMW aa? :roll:

 

Oczywiscie nie bardzo mi sie chce, to tylko zapytam, czy chodzi o ten motyw, w ktorym gosc do starej trojki wsadzil jakis ~5l silnik i sie chwali, ze STI skopal? Mam kumpla maniaka BMW w pracy, ale nawet on przyznal, ze chyba jakis nieogarniajacy musial byc w Subaru, bo ten ze swapem nominalnie ma cos chyba 6.8 do setki, czy cus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nikt tu nie wmawia, że BMW i Subaru należą do jednego koncernu ale i tak jest śmiesznie, to arpopo ostatniego skopania kolegi od Nexii :lol:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=97365

Czemu ty nam kazesz sie rejestrowac na forum BMW aa? :roll:

 

Oczywiscie nie bardzo mi sie chce, to tylko zapytam, czy chodzi o ten motyw, w ktorym gosc do starej trojki wsadzil jakis ~5l silnik i sie chwali, ze STI skopal? Mam kumpla maniaka BMW w pracy, ale nawet on przyznal, ze chyba jakis nieogarniajacy musial byc w Subaru, bo ten ze swapem nominalnie ma cos chyba 6.8 do setki, czy cus.

 

nie wiem czemu adres linkuje do strony z logowaniem, nieważne. Jeśli czytałeś ostatnimi czasy konfesjonał i dokładnie mój post, to wiedziałbyś że nie mam na celu wychwalania BMW, wręcz przeciwnie. Smieje sie z ludzi, kórzy rejestrują na forum żeby namówić innych aby głosowali na stronie tvnt na wieśniackie bmw z ich klubu. ot tyle w tym temacie.

 

http://www.tvnturbo.pl/news/386/view

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieje sie z ludzi, kórzy rejestrują na forum żeby namówić innych aby głosowali na stronie tvnt na wieśniackie bmw z ich klubu. ot tyle w tym temacie.

 

http://www.tvnturbo.pl/news/386/view

Hehe, na razie BMW sromotnie przegrywa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
jakis nieogarniajacy musial byc w Subaru

Pewnie miał zimny silnik albo po prostu jechał spokojnie :wink:

 

Nic z tych rzeczy :!: Wyjaśnienie przyczyn "zwycięstwa" kierownika BMW jest znacznie łatwiejsze. Posiadał po prostu "Cudowny medalik. Dar ... na trudne czasy"

A to lepsze, niż banalny tuning ...

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznajcie po prostu, że BMW jest lepsze

Nieeeeee, no teraz to ja się muszę już odezwać.

 

huzar105, Ty chcesz sobie palec złamać na klawiaturze ?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ostatnio ktoś nawet napisał, że bmw to sportowa limuzyna więc nie mogłem się powstrzymać. Podoba mnie się ten tekst z medalikiem :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem jechało za mną duże jasne BMW, chyba serii 5, Kierownik owej fury zjawił się znikąd, uczepił za moim zderzakiem w odległości około 1 metra i jadąc lewymi kołami po osi jezdni ciągle mi świecił w lewe zewnętrzne lusterko ... Nie lubię tak :evil: Oślepia, jest niebezpiecznie, bo za blisko, no wiecie sami... Jak się skończyło ograniczenie, to się szybko oddaliłem..., ale zaraz znowu zwolniłem do ok.60, bo zaczął sie teren zabudowany, a z przeciwka nieprzerwany sznureczek samochodów... Jeszcze dwa razy ta sytuacja się powtórzyła i w końcu kierownik BMW, żeby mnie wyprzedzić, dał czadu w takim miejscu, że ja ^&!!&^%#*& Co za idiota!!! Ten z BMW miałby jakieś szanse na przeżycie "czołówki" ze względu na wielkość i wyposażenie tego auta, ale znakomita wiekszość samochodów jadących z przeciwka, w tym momencie, to blaszane trumny :cry: Nie wiem jaki wpływ na to miał napis "Subaru" na tylnej klapie, a jaki to, że jakis brzydki, wysoki i nie-aerodynamiczny "kiosk" potrafi sie szybko oddalać i potem śmie jechać przepisowo w terenie zabudowanym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...