Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu uważam, że dawanie paska za każdego bluzga to trochę dziecinada i zasłanianie się dobrą kulturą jest raczej miernym posunięciem. Znam niejedną bardzo kulturalną osobę, która sytuacyjnie potrafi użyć przekleństwa i nikt się nie obrusza. Zresztą tak jak napisał TomekN --> foreks użył tego jako cytat, wykropkował i wszystko się wpasowało w sytuację. Nikt by pewnie nawet się nad tym dłużej nie zastanawiał, gdyby nie bezsensowny pasek. Ba... bezsensowne dwa paski.

 

Pamiętajcie drogie moderatory, że nie jesteście tu dla samych siebie, ale dla pilnowania porządku. Ten zaś z kolei nie zawsze jest równoznaczny z tym co Wy uważacie - czasem warto posłuchać ludzi, bo, o zgrozo, nie wszyscy są idiotami. Pamiętajcie, że regulamin jest nie po to, żebyście mieli czego pilnować, tylko po to, aby z forum się wygodnie korzystało, nie zakłócając przy tym interesów SIP. Myślę, że jeden wykropkowany bluzg nie zakłóca tych interesów.

 

Po drugie czasami zamiast trzymać się litery prawa, może warto pójść z duchem prawa i pozwolić na lekkie nagięcie regulaminu, w sytuacji, w której nikomu to nie przeszkadza.

 

Subaryta, bo ja mam wrażenie, że ty czekałeś tylko na jakieś potknięcie foreksa, żeby mieć usprawiedliwienie. Nawet jeśli tak nie było, to takie sprawiasz wrażenie. Jakiś taki, mało przyjazny jesteś. Odpuść czasem odrobinę, honoru Ci to nie splami, a wręcz przeciwnie.

 

Pozdrawiam,

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam sobie pewien watek, w ktorym bluzgi lecialy jeden po drugim

taki wątek istnieje w OT - to tzw. "rozluźniacz atmosfery", można go nie czytać, jeżeli komuś się nie podoba.

 

Ja po prostu uważam, że dawanie paska za każdego bluzga to trochę dziecinada i zasłanianie się dobrą kulturą jest raczej miernym posunięciem. Znam niejedną bardzo kulturalną osobę, która sytuacyjnie potrafi użyć przekleństwa i nikt się nie obrusza. Zresztą tak jak napisał TomekN --> foreks użył tego jako cytat, wykropkował i wszystko się wpasowało w sytuację. Nikt by pewnie nawet się nad tym dłużej nie zastanawiał, gdyby nie bezsensowny pasek. Ba... bezsensowne dwa paski.

 

Pamiętajcie drogie moderatory, że nie jesteście tu dla samych siebie, ale dla pilnowania porządku. Ten zaś z kolei nie zawsze jest równoznaczny z tym co Wy uważacie - czasem warto posłuchać ludzi, bo, o zgrozo, nie wszyscy są idiotami. Pamiętajcie, że regulamin jest nie po to, żebyście mieli czego pilnować, tylko po to, aby z forum się wygodnie korzystało, nie zakłócając przy tym interesów SIP. Myślę, że jeden wykropkowany bluzg nie zakłóca tych interesów.

 

Po drugie czasami zamiast trzymać się litery prawa, może warto pójść z duchem prawa i pozwolić na lekkie nagięcie regulaminu, w sytuacji, w której nikomu to nie przeszkadza.

 

Subaryta, bo ja mam wrażenie, że ty czekałeś tylko na jakieś potknięcie foreksa, żeby mieć usprawiedliwienie. Nawet jeśli tak nie było, to takie sprawiasz wrażenie. Jakiś taki, mało przyjazny jesteś. Odpuść czasem odrobinę, honoru Ci to nie splami, a wręcz przeciwnie.

 

Podpisuję się pod tym :idea: , szczególnie, że było na forum pospolite ruszenie w sprawie foreksa, który teraz będzie mógł coś napisać, o ile w ogóle zechce, na Boże Narodzenie...

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu uważam, że dawanie paska za każdego bluzga to trochę dziecinada i zasłanianie się dobrą kulturą jest raczej miernym posunięciem. Znam niejedną bardzo kulturalną osobę, która sytuacyjnie potrafi użyć przekleństwa i nikt się nie obrusza. Zresztą tak jak napisał TomekN --> foreks użył tego jako cytat, wykropkował i wszystko się wpasowało w sytuację. Nikt by pewnie nawet się nad tym dłużej nie zastanawiał, gdyby nie bezsensowny pasek. Ba... bezsensowne dwa paski.

 

Pamiętajcie drogie moderatory, że nie jesteście tu dla samych siebie, ale dla pilnowania porządku. Ten zaś z kolei nie zawsze jest równoznaczny z tym co Wy uważacie - czasem warto posłuchać ludzi, bo, o zgrozo, nie wszyscy są idiotami. Pamiętajcie, że regulamin jest nie po to, żebyście mieli czego pilnować, tylko po to, aby z forum się wygodnie korzystało, nie zakłócając przy tym interesów SIP. Myślę, że jeden wykropkowany bluzg nie zakłóca tych interesów.

 

Po drugie czasami zamiast trzymać się litery prawa, może warto pójść z duchem prawa i pozwolić na lekkie nagięcie regulaminu, w sytuacji, w której nikomu to nie przeszkadza.

 

Subaryta, bo ja mam wrażenie, że ty czekałeś tylko na jakieś potknięcie foreksa, żeby mieć usprawiedliwienie. Nawet jeśli tak nie było, to takie sprawiasz wrażenie. Jakiś taki, mało przyjazny jesteś. Odpuść czasem odrobinę, honoru Ci to nie splami, a wręcz przeciwnie.

 

Pozdrawiam,

 

M

 

 

Dokładnie tak to wygląda.

Ale niektórych jak widać bili w szkole a teraz mają power :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układy, układziki, przymykanie oka na jedno, szerokie otwarcie na inne...znowu wspomnienia z dawnych czasów wracają :roll:

Jezuuu, walą mnie układy, Subaryta wspomniał tylko że mieli jakąś "umowę" (jak sądze Foreks obiecał poprawę) a tu od razu wyszła kicha dlatego nie dziwi mine tak szybka i ostra reakcja Subaryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu, walą mnie układy, Subaryta wspomniał tylko że mieli jakąś "umowę" (jak sądze Foreks obiecał poprawę) a tu od razu wyszła kicha dlatego nie dziwi mine tak szybka i ostra reakcja Subaryty.

Pewnie i obiecał poprawę, ale wcześniej dostał paski za to że kogoś jawnie obraził , a w tym przypadku użył przekleństwa(wykropkowane ale jednak) w cytacie. Jeżeli to kogoś uraziło to... dla mnie jest to co najmniej dziwne, bo w dzisiejszych czasach to chyba lekka przesada, tym bardziej że było to użyte w celu humorystycznym. Jeżeli ktoś się tak napina i mu to tak przeszkadza to co najmniej od 15 lat nie powinien oglądać polskich komedii i śmiać się z 50% dowcipów. Tyle w temacie z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz przypomnę odpowiedź Przemqa odnośnie bluzgów, iż jeśli nie można jednoznacznie powiedzieć co autor miał na myśli, paska nie powinno być. Każdy interpretuje wykropkowany bluzg tak jak chce, jeśli ja napisze że "Cała sytuacja mnie wku@#$#" przypięcie do tego łaty typu podwórkowej łaciny jest co najmniej śmieszna. Sposobów interpretowania tego jest kilka.

Weźmy na przykład programy TV w których często jest pikanie. Jakoś zazwyczaj jest tak że słyszalna jest pierwsza litera słowa (dziwne nie) a potem pikanie, KRRiTV nie występuje codziennie z protestami do stacji TV o zaprzestanie takiej praktyki, a u nas robi się szum z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skillowałem panów w Mondeo :twisted:

 

 

 

...niestety kosztowało mnie to 5pkt. i 500pln :roll:

 

Spytali jeszcze kiedy mam zamiar wymienić tylną lampę i umyć samochód? :???:

 

To ile było? Bo "normalnie" za 500 zł masz chyba 10 pkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile było? Bo "normalnie" za 500 zł masz chyba 10 pkt?

Nie tyle co kolo w Ferrari,

 

nawet nie tyle co laska w Porsche,

 

ale nie napiszę, bo Marko zupełnie straci wiarę w ludzi :wink:

Ja też jeszcze nie umyłem po Cynie :mrgreen::D Zresztą jutro się znowu uświni, więc po co się męczyć

A ja właśnie umyłem Dziada i założyłem mu zimowe kapcie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj się trafiło BMW X5 na bardzo szerokich kołach i mega fajnie tuningowane Audi A3. Trochę się spieszyłem wiec ich dogoniłem. Wcześniej chyba jeden leciał za drugim. No Audi po wyprzedzeniu trochę walczyło, ale ja łyknąłem BMW to razem odpuścili :razz: W drodze powrotnej jeszcze piaskarkę skillowałem, nie będzie mi nikt solą w chłodnice rzucać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musi być przeżycie :lol: Dwóch kolesi się pałuje, a tu przejezdza obok auto... Ale jaja :lol:

 

Czy ja wiem :razz: Na początku myślałem że mam fajnych sponsorów, ale jak mnie zobaczyli to zaczęli przycinać gdzie popadnie, więc stwierdziłem że za idiotami nie pojadę i trochę ich ostudzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 listopada:

zaraz zaloze ankiete czy foreks wytrzyma bez bana na forum:

1) jeden dzien

2) dwa dni

3) juz ma bana :mrgreen:

4) forum trzeba zamknac

5) foreks na wMorderatora

 

:mrgreen:

 

21 listopada:

Tym razem podwójnie, za bluzg i niedotrzymanie umowy...

 

A nie mowilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...