Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

foreks, nie wiem czy to prowokacja, ale przyznaję, że liczyłem na to, że zrozumiesz...Miałem nadzieję, że dogadaliśmy się i będziesz się bardziej pilnował...Z przykrością stwierdzam, że mojego zaufania nadużyłeś (powininenś być jak żona Cezara, poza podejrzeniem...)

Raz jeszcze - nie wiem czy mnie testujesz czy jest to próba nagięcia regulaminu, niemniej jednak tym razem Ci to nie przejdzie...

brunetzyleta wychyla sie przeze mnie i z calej pary wrzaskiem wyp******** wiesniaki!!! .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzy prawdy księdza Tischnera kilka osób w tym ja też powinienem dostać pasek. A tylko cytowałem :roll:

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=119962

Cytat:

B) Czy za wykropkowane przekleństwo przysługuje pasek?

Przemeq

Tak, jeśli wykropkowane słowo może zostać zinterpretowane jednoznacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to ten wątek powinien być wyłączony z pewnych restrykcyjnych założeń panujących na tym forum.

W woli ścisłości to język polski dopuszcza pewną formę używania wulgaryzmów w ekspresji, a dodatkowy fakt wykropkowania słów wzbudzających ogólny niesmak jest tu czynnikiem łagodzącym.

Aż mnie korci by napisać słowo określające pewną część ciała po sto trzykroć,

ale wiem, że oleju w głowie nikomu to nie zmieni.

Więcej dystansu Panowie, tu nie państwo policyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta - nie znam regulaminu :oops: ani tym bardziej nie znam Twoich ustaleń z Foreksem. Ale na pierwszy rzut oka uważam, że przesadziłeś. Ewentualny bluzg został wykropkowany + wpisywał się w opowieść i w tym miejscu akurat miał sens. :wink: Foreks lubi taki styl i chyba nic w tym złego. :cool:

 

Poprzedni pasek dla F, który z tego co pamiętam był za obrażenie jednej z Pań, był słuszny. I jak już, to nie trzeba go było cofać. A tak, to została anulowana kara za zdecydowanie zbyt ostre słowa, a teraz dajecie mu pasek za jakiś drobiazg. Sorry ale nie rozumiem.

 

Podsumowując, moim zdaniem powinniście dawać paski za konkretne i ewidentne sprawy. Ale nie powinniście też robić wyjątków od reguł, ze względu na cokolwiek (staż na forum, zasługi, poparcie wśród innych itp.). Wtedy byłoby chyba sprawiedliwie. :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie i Ciebie i Foreksa. :mrgreen: Fajne z Was chłopaki. :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest bez sensu - w jednym wątku można walić wulgaryzmami i bluzgami, a tutaj za wykropkowane słowo można dostać paskiem :!: :roll:

 

Może trzeba przenieść konfesjonał tam, gdzie można bluzgać bez zahamowań :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest bez sensu - w jednym wątku można walić wulgaryzmami i bluzgami, a tutaj za wykropkowane słowo można dostać paskiem :!: :roll:

 

Może trzeba przenieść konfesjonał tam, gdzie można bluzgać bez zahamowań :roll: :?:

Fakt, przypominam sobie pewien watek, w ktorym bluzgi lecialy jeden po drugim, tyle ze ze wspolczuciem (i uzasadnionym gniewem) dla moda (no offence Przemeq). Paska zdaje sie jednak nikt wtedy nie dostal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym, co wyżej napisał rpw.

 

Bo ja też czegoś nie rozumiem... Foreks pisze błyskotliwe opowiadania,

na które wiele osób czeka, które i tak wszyscy czytają i które pewnie wszystkim

sie podobają, choć nie wszyscy mogą, lub chcą ;) się do tego przyznać.. :razz: :grin:

 

Pownien dostać od SIP zbiornik paliwa co tydzień aby na pewno miał o czym pisać :idea:

...a dostaje bana za jakąś wykropkowaną pierdołę, która nikogo nie obraziła ani nie uraziła,

a w dodatku była cytatem, którego użycie w epilogu było wręcz niezbędne :!: :mrgreen:

 

Szanowna Dyrekcjo, czy nie można po prostu dopisać do szacownego regulaminu forum,

że foreksowi wolno w konfesjonalne stosować dowolne środki literackie? :mrgreen:

 

 

 

 

PS. Szacun za bycie sobą. Wiadomo dla kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Dyrekcjo, czy nie można po prostu dopisać do szacownego regulaminu forum,

że foreksowi wolno w konfesjonalne stosować dowolne środki literackie? :mrgreen:

Foreks jest troche monotematyczny, ale i Mamusia Forumowa monotematyczna troche jest, a nikt jej paska nie daje za wulgaryzmy, ktore czasami wplata w swoja tworczosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to jest aspekt którego dęcydenci forumnowi do końca nie przemysleli. To nie kolega użył tego paskudnego wyrazu tylko ujeżdżana przez niego cycatka. Rozumiem że gdy napiszę - "wk...ia mnie wszystko" to jest to ohydne złamanie regulaminu i należy się pasek (z góry dziękuję :) ). Inna sprawa gdy cytujemy kogoś, zmiana nawet części tekstu zmienia jego wymowę. Dzięki wykropkowaniu wypowiedzi okiennej cycatki wiemy czemu Foreksowi odebrało dech z wrażenia, inaczej nie miało by to sensu. "...Oddalcie się do siebie wieśniaki..." to nie jest to co mogłoby naszego kolegę który nie jedno widział i z nie jednego pieca jadał (jak pisze :) )zamurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest to co mogłoby naszego kolegę który nie jedno widział i z nie jednego pieca jadał (jak pisze :) )zamurować.

eee tam , to zwykłe przechwałki :mrgreen:

 

tak jak napisał dako, trochę tu (na forum) coraz częściej zalatuje państwem policyjnym i zamordyzmem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...