Jump to content

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

Recommended Posts

Tym razem jednak mój zremapowany 2.5T...

Ciekawe co na to SIP :roll:

glinarze złapali mnie w czwartek jadącego 101 po bystrzańskiej (50 km/h) - 10 pkt i 500 PLN :(

Vectra czy suszara przed Orlenem?

• Replies 15.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zwykły GTek, "na wieśniaku", czyli niebiesko-złota klasyka          

Wracam sobie wczoraj wieczorem Subarką do domu, grzecznie stoję na prawym pasie na światłach, z lewej podjeżdża niebieskie BMW. Okno miałem otwarte bo gorąco i słyszę że BMW lekko podkręciło obroty...

Oooo proszę URAL   A czy to kwalifikuje się pod skopanie leżącego?   Wracam spokojnie z pracy, patrzę pod słupem telekomunikacyjnym stoi busik (coś ala Trafik) i dwóch Panów próbuje go wypch

Posted Images

Ciekawe co na to SIP

Nie reklamuję tu przecież ani remapowania, ani konkurencji dla SIP. A to, że wóz jest zremapowany nie jest tajemnicą. Podobnie jak konsekwencje tego faktu dla gwarancji na silnik...

Nie rozumiem, o co chodzi... :roll:

Nie reklamuję tu przecież ani remapowania, ani konkurencji dla SIP. A to, że wóz jest zremapowany nie jest tajemnicą. Podobnie jak konsekwencje tego faktu dla gwarancji na silnik...

Nie rozumiem, o co chodzi... :roll:

Heh, spoko, to był żart, chodziło mi o remap auta na gwarancji ale to przecież sprawa klienta że chce stracić gwarancję :wink:

chodziło mi o remap auta na gwarancji

No cóż - sprawa jest dość jasna 8).

I tak by mi się gwarancja skończyła za półtora miesiąca (uwierzycie, że Booykasha ma już trzy lata? :shock: ). Mam nadzieję, że nie będę sobie pluł w brodę, że nie zaczekałem z remapem :twisted:.

Mam nadzieję, że nie będę sobie pluł w brodę, że nie zaczekałem z remapem :twisted:.

Raczej, że marnowałeś czas na oczekiwanie :wink:

Ciekawe kto dziś jeszcze czeka np. z pierwszym seksem do pełnoletności...albo lepiej do pełni praw wyborczych...i nie w Iranie :?: :mrgreen:

Wiem, tendencyjne.. :oops:

Znów Górczewska. A dokładniej jest tak: wieczór, wracam z treningu. Skręcam z Towarowej w lewo w Leszno w stronę Woli. Kolumna samochodów dojeżdża do Młynarskiej, jest czerwone światło. Nagle z tyłu pojawia się pan w czarnym 350z i z pasa do skrętu w prawo (w Młynarską), po zmianie na zielone, jedzie Górczewską prosto.

"Nieładnie" - pomyślałem.

Ale ok, niech se jedzie. Pewnie stał na ul. Leszno i mnie zobaczył, jak skręcałem z Towarowej i koniecznie musiał być pierwszy.

Dojechaliśmy Górczewską do Prymasa Tysiąclecia, tam znów czerwone. Ja grzecznie w sznureczku wozów, pan tym razem stanął na pasie do skrętu w lewo w Prymasa i jak tylko się zmieniło światło, znów poleciał Górczewską prosto.

Tego już było za wiele :twisted:.

Przy Ordona go zauważyłem, przy Ciołka już wiedziałem, że go będę miał, na światłach przy Wola Parku stanąłem za nim. Jedynka, dwójka, zmiana pasa, gest pozdrowienia, dziękujemy :mrgreen:. Jak dojechaliśmy do Powstańców Śląskich zaczekałem, posłałem taki uśmiech: " :mrgreen: " i skręciłem na Bemowo :D.

PS Mignął mi tam gdzieś chyba po drodze ciemnosrebrny WRX. Jak Bilexa. Jeśli tam był, pozdrawiam 8).

Mam nadzieję, że nie będę sobie pluł w brodę, że nie zaczekałem z remapem :twisted:.

Raczej, że marnowałeś czas na oczekiwanie :wink:

Ciekawe kto dziś jeszcze czeka np. z pierwszym seksem do pełnoletności...albo lepiej do pełni praw wyborczych...i nie w Iranie :?: :mrgreen:

Wiem, tendencyjne.. :oops:

Nie trzeba być pełnoletnim, żeby uprawiać seks. Przynajmniej w wypadku kobiet, nie pamiętam co prawo mówi o mężczyznach.

nie pamiętam co prawo mówi o mężczyznach

a gdybyś pamiętał ??

mocno byś się przejął ?? :mrgreen::mrgreen:

A ja się zastanawiam jak wytrzymałeś prawie 3 lata bez remapu :shock:

Ja chyba zagłosuję

na Golfa

jeszcze tego nie zrobiles? :twisted:

klasyczne skopanie lezacego, ktorego jednym kliknieciem myszki powalil na glebe Przemeq :mrgreen:

koledzy mi opowiedzieli, że tydzień temu skopałem leżącego nawet nie wiedząc o tym :mrgreen::mrgreen:

wracaliśmy z kawalerskiego (nie mojego) i byłem... zmęczony :wink: dociągneli mnie do taksówki, uzgodnili adres, kwotę i poprosili, żeby kierowca poczekał aż wejdę do klatki - a ja się ocknąłem i powiedziałem , że oplem to ja 'mhmm' nie pojadę :mrgreen::mrgreen: (omega)

i pojechałem nexią

jakoś te fobie po alkoholu się budzą w człowieku ze zdwojoną siłą :razz:

niestety nie pamiętam miny kierowcy opla :twisted:

brawo Przemeq

Przemeq zadziałał niczym oddział antyterrorystyczny, wpadł i położył na glebę

klasyczne skopanie lezacego, ktorego jednym kliknieciem myszki powalil na glebe Przemeq

Dzięki Panowie za pozytywna reakcję na moje działanie 8).

Miałem chyba dobry dzień (to był zwiastun klęski na Cynie :mrgreen:), a poza tym nasz Nowy Forumowicz bardziej się nie mógł podłożyć serwując nam tu szpachlowaną nexię i sugerując, że mamy z nią coś wspólnego :mrgreen:.