Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co na to SIP

 

Nie reklamuję tu przecież ani remapowania, ani konkurencji dla SIP. A to, że wóz jest zremapowany nie jest tajemnicą. Podobnie jak konsekwencje tego faktu dla gwarancji na silnik...

 

Nie rozumiem, o co chodzi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuję tu przecież ani remapowania, ani konkurencji dla SIP. A to, że wóz jest zremapowany nie jest tajemnicą. Podobnie jak konsekwencje tego faktu dla gwarancji na silnik...

 

Nie rozumiem, o co chodzi... :roll:

Heh, spoko, to był żart, chodziło mi o remap auta na gwarancji ale to przecież sprawa klienta że chce stracić gwarancję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o remap auta na gwarancji

 

No cóż - sprawa jest dość jasna 8).

 

I tak by mi się gwarancja skończyła za półtora miesiąca (uwierzycie, że Booykasha ma już trzy lata? :shock: ). Mam nadzieję, że nie będę sobie pluł w brodę, że nie zaczekałem z remapem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będę sobie pluł w brodę, że nie zaczekałem z remapem :twisted:.

 

Raczej, że marnowałeś czas na oczekiwanie :wink:

 

Ciekawe kto dziś jeszcze czeka np. z pierwszym seksem do pełnoletności...albo lepiej do pełni praw wyborczych...i nie w Iranie :?: :mrgreen:

 

Wiem, tendencyjne.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów Górczewska. A dokładniej jest tak: wieczór, wracam z treningu. Skręcam z Towarowej w lewo w Leszno w stronę Woli. Kolumna samochodów dojeżdża do Młynarskiej, jest czerwone światło. Nagle z tyłu pojawia się pan w czarnym 350z i z pasa do skrętu w prawo (w Młynarską), po zmianie na zielone, jedzie Górczewską prosto.

 

"Nieładnie" - pomyślałem.

 

Ale ok, niech se jedzie. Pewnie stał na ul. Leszno i mnie zobaczył, jak skręcałem z Towarowej i koniecznie musiał być pierwszy.

 

Dojechaliśmy Górczewską do Prymasa Tysiąclecia, tam znów czerwone. Ja grzecznie w sznureczku wozów, pan tym razem stanął na pasie do skrętu w lewo w Prymasa i jak tylko się zmieniło światło, znów poleciał Górczewską prosto.

 

Tego już było za wiele :twisted:.

 

Przy Ordona go zauważyłem, przy Ciołka już wiedziałem, że go będę miał, na światłach przy Wola Parku stanąłem za nim. Jedynka, dwójka, zmiana pasa, gest pozdrowienia, dziękujemy :mrgreen:. Jak dojechaliśmy do Powstańców Śląskich zaczekałem, posłałem taki uśmiech: " :mrgreen: " i skręciłem na Bemowo :D.

 

PS Mignął mi tam gdzieś chyba po drodze ciemnosrebrny WRX. Jak Bilexa. Jeśli tam był, pozdrawiam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będę sobie pluł w brodę, że nie zaczekałem z remapem :twisted:.

 

Raczej, że marnowałeś czas na oczekiwanie :wink:

 

Ciekawe kto dziś jeszcze czeka np. z pierwszym seksem do pełnoletności...albo lepiej do pełni praw wyborczych...i nie w Iranie :?: :mrgreen:

 

Wiem, tendencyjne.. :oops:

 

Nie trzeba być pełnoletnim, żeby uprawiać seks. Przynajmniej w wypadku kobiet, nie pamiętam co prawo mówi o mężczyznach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mi opowiedzieli, że tydzień temu skopałem leżącego nawet nie wiedząc o tym :mrgreen::mrgreen:

wracaliśmy z kawalerskiego (nie mojego) i byłem... zmęczony :wink: dociągneli mnie do taksówki, uzgodnili adres, kwotę i poprosili, żeby kierowca poczekał aż wejdę do klatki - a ja się ocknąłem i powiedziałem , że oplem to ja 'mhmm' nie pojadę :mrgreen::mrgreen: (omega)

i pojechałem nexią

jakoś te fobie po alkoholu się budzą w człowieku ze zdwojoną siłą :razz:

 

niestety nie pamiętam miny kierowcy opla :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Przemeq

 

Przemeq zadziałał niczym oddział antyterrorystyczny, wpadł i położył na glebę

 

klasyczne skopanie lezacego, ktorego jednym kliknieciem myszki powalil na glebe Przemeq

 

Dzięki Panowie za pozytywna reakcję na moje działanie 8).

 

Miałem chyba dobry dzień (to był zwiastun klęski na Cynie :mrgreen:), a poza tym nasz Nowy Forumowicz bardziej się nie mógł podłożyć serwując nam tu szpachlowaną nexię i sugerując, że mamy z nią coś wspólnego :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...