Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

czosnki jechaly srodkiem, zeby nikt nikt nie jechal lewym konczacym sie pasem, ktory ma chyba z 800m. jak juz dawno tu ustalilismy, prawa fizyki podpowiadaja, ze jodelka zwana zamkiem jest skuteczniejsza, nizli jazda jednym pasem

wszystko pięknie, tylko że jak wszystkie czosnki zasuwają prawym to wypadałoby nie wpierdzielać się 10m przed zwężeniem. szkoda, że mnie tam nie było Discovery ma na koncie tylko skillowane dosłownie Octavie(cały bok do malowania od maski do bagażnika) i CTR(wystarczyło lusterko i pan był już grzeczny), dresom w 7ce lekkie puknięcie w pupkę wystarczyło, twardości STi jeszcze nie sprawdzałem :mrgreen:. jak chcesz foreks możem się sprawdzić :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dresom w 7ce lekkie puknięcie w pupkę wystarczyło [...] jak chcesz foreks możem się sprawdzić

 

takie sprawy prosze zalatwiac przez PW :mrgreen:

 

szkoda, że mnie tam nie było Discovery

 

 

 

ostatnio rozmawialm z wlascicielem LR na temat jego samochodu... nie wiedzialem ze to takie same maniaki jak my

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czosnki jechaly srodkiem, zeby nikt nikt nie jechal lewym konczacym sie pasem, ktory ma chyba z 800m

 

tzw. w morde kopane "psy ogrodnika" - sami nie zjedza, ale innym tez nie dadza :evil: podobnie irytujace sa swiete krowy blokujace dozwolona predkoscia szybszy (prawy badz lewy, w zaleznosci od kraju zamieszkania) pas na autostradzie. Dlaczego, ja sie pytam? W imie zasad? - chyba opacznie interpretowanych glebszych kodeksowych idealow. Banda swietrzych od Papieza, sfrustrowanych pseudo przepisowcow :evil: A hipokryzja az im sie wydechami wylewa - stwarzaja wieksze zagrozenie niz to, ktore - jak im sie mylnie wydaje - redukuja :???: Bastardos!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sprawy prosze zalatwiac przez PW :mrgreen:

nie wiem o co chodzi :roll: :mrgreen:

ostatnio rozmawialm z wlascicielem LR na temat jego samochodu... nie wiedzialem ze to takie same maniaki jak my

nawet większe :!: co więcej ludzie bardzo pozytywnie reagują na Land Rovery. ostatnio matka z wózkiem się zatrzymała, podeszła do mnie i się wypytywała czy to Defender czy Discovery i czym się różni :smile:, kolega z pracy, który śmiga BMW, strasznie się zajarał jak zobaczył LR :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis w czosnek czesany madrak w czarnej Ibizie z czarnymi jak smola szybami, we wspolpracy z chyba Land Cruiserem jada 15km/h samym srodkiem jezdni, blokujac przejazd

codziennie tak się zachowują. zawsze się jakaś "spólka" trafi. dlatego jak widze korek odbijam na shell'a, jade zadupiami i wyjeżdżam kilometr przed "spólka". to dopiero jest kill :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham to podwyższone zawieszenie :roll: :grin: :mrgreen::twisted::lol: .
Oj tak ;]

 

[ Dodano: Sob Sie 23, 2008 12:28 am ]

Rzadko tu się wpisuję, ale tym razem koleś mnie wkurzył. Historia z przed 20 minut. Jadę środkowym pasem sobie spokojnie, tak do stówki, aż tu nagle wściekłe stare mondeo kombi (w starej budzie - SREBRNE!! - nie wiem czy diesel) trąbi na mnie z całej siły, długie i wyprzedza mnie, mało co nie ocierając się o świeżo wylakierowany zderzak.

 

Chwila namysłu, na początku tylko mrugnąłem, ale pomyślałem, że nie mogę tego tak zostawić. Trójeczka but i szybciutko przed wściekle już rozpędzone mondeo i oboje powoli zwalniamy do wjazdu do Piaseczna. Zwalniamy, zwalniamy i jedziemy już około 20 km/h. Dwa wąsate buce były bardzo ucieszone jak mnie wyprzedzały to pomyślałem że teraz ja się pośmieje. Przy tej prędkości kierownik zaczął się bardzo niecierpliwić i chciał wykonać swój wściekł manewr ponownie, lecz gdy tylko się wychylił dodałem gazu (upewniając się, że nie spowoduje zagrożenia). Jego wycieczka na lewy pas trwała może z 1-2 sekundy i musiał się chować za mnie. I tak z trzy razy, aż powoli dojeżdżaliśmy do świateł. Gdy pomarańczowe było w połowie trwania przeleciałem przez skrzyżowanie na co Gienek z Mondeo już się nie odważył.... a taki był szybki.....

 

A miałem tylko niewinnie odwieźć dziewczynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na chmielnej pod szekszszopem stało czarne clio z czarnymi szybami, a na mordce i dupce przyklejone miało blachy W1 AMOUR :) fotki nie zrobiłem bo mój telefon nie dysponuje taką technologią (e61)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda silnik i skrzynia z groszka na przegląd wyjęta, ale jack ze Spritem na sobotni wieczór czekał! Jack`a Adamusmax w ręce dzierżył, ja wolant rodzinnego kombi i na JPII tak znienawidzona przez forseksa M5 E60 poległa. A nawet specjalnie nie cisneliśmy, coś nam nawet próbowało z krawęznika ruch zatamować. A prawdziwy zielony killer szuka nowego właściciela!!! Ja pozostaje przy rodzinnym kombi, ach ta starość, nie wybiera!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet większe

 

smiac mi sie tylko chcialo jak wspomnial o napedach, ze nie ma pseudo napedu 4x4 jak wiskoza tylko prawdziwe stale 4x4, zbaranialem, wspolnymi silami doszlismy jednak do tego ze nasze napedy zdecydowanie do roznych rzeczy zostaly stworzone wiec oba sa super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis w czosnek czesany madrak w czarnej Ibizie z czarnymi jak smola szybami, we wspolpracy z chyba Land Cruiserem jada 15km/h samym srodkiem jezdni, blokujac przejazd

codziennie tak się zachowują. zawsze się jakaś "spólka" trafi. dlatego jak widze korek odbijam na shell'a, jade zadupiami i wyjeżdżam kilometr przed "spólka". to dopiero jest kill :twisted:

 

Nie tylko tam :???: jest jeszcze estakada z Witosa w Czerniakowską to samo: jeden pas zablokowany, drugi wolny jak ptak. Myślę, że takie sytuacje uratuje wprowadzenie NAKAZU jazdy na zasadzie suwaka :!:

Piszemy do Palikota :?: :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz foreks możem się sprawdzić :wink: :wink:

takich cwaniankow od razu odstrzeliwuje z lasera :twisted::mrgreen:

Polecam przejechać się jakimkolwiek BMW i zobaczyć co będą wyprawiać kierowcy Audi :twisted:

wole jednak Subaru i miec oko na obydwie marki :twisted:

codziennie tak się zachowują

to jest juz o dwoch mniej :mrgreen:

co sie bede ze starszym bratem klocil) :mrgreen:

cale szczescie, ze to Ty wygladasz starzej. czas zmienic krem na noc brzydalu :mrgreen:

na JPII tak znienawidzona przez forseksa M5 E60 poległa

to u mnie na kwadracie, tym bardziej ciesze sie i raduje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku w tym samym wlocie do Konstancina wyjechał mi betoniarą pomidor :evil: , na szczęście przeczuwałem co sie święci i wcześniej zwolniłem - pomidor.

 

Szkoda, że jechałem sam bo bym podszedł od strony kierowcy i wyłączył mu prąd, pomidorowemu burakowi (w każdej ciężarówce powinien być główny wyłącznik prądu tuż za kabiną nad lewym nadkolem, taki duży czerwony hebel w oznakowanym miejscu) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz gdy tylko się wychylił dodałem gazu (upewniając się, że nie spowoduje zagrożenia). Jego wycieczka na lewy pas trwała może z 1-2 sekundy i musiał się chować za mnie. I tak z trzy razy.

Ale po co to robiłeś? serio pytam.... A jakbyś to Ty jechał jakąś Fabią 1.2 i podczas wyprzedzania taki gnojek i pomidor przed Tobą by Ci ciągle przyspieszał to byś się nie wkurzył???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to robiłeś? serio pytam.... A jakbyś to Ty jechał jakąś Fabią 1.2 i podczas wyprzedzania taki gnojek i pomidor przed Tobą by Ci ciągle przyspieszał to byś się nie wkurzył???
Oczywiście, że bym się wkurzył, ale to on zaczął. Pozatym zrobiłem tak z dwa razy i zostawiłem go na światłach. To nie było tak, że uniemożliwiłem mu dojazd do gdziekolwiek jechał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jechałem sam bo bym podszedł od strony kierowcy i wyłączył mu prąd, pomidorowemu burakowi (w każdej ciężarówce powinien być główny wyłącznik prądu tuż za kabiną nad lewym nadkolem, taki duży czerwony hebel w oznakowanym miejscu) :evil:

 

O pomidor. :mrgreen: Bardzo przydatna wskazowka. Dzieki Maciek. Zaraz prosze Modow i masz u mnie "pomuka" za ta wiedze. :mrgreen: :wink:

 

 

Foreks, jak sie ogole, to musze dowod pokazywac w sklepach taki ze mnie mlodzieniaszek. A krem na noc to zostawiam niezdecydowanym co do swojej orientacji facetom. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż czytam to wszystko i sumienie mnie rusza bo dziś też "zgrzeszyłem" ucząc pokory gościa w bulgoczącej "piątce". Wszystko kulturalnie od świateł do świateł, nawet na koniec mrugnęliśmy awaryjnymi - szkoda tylko że hamulce zaczęły mi się dymić... Hamowałem od 200 do 0 klocki po wymianie w zeszłym tygodniu (seria) zrobiły może ze 200km . Zawsze tak dymią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...