Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

jade wczoraj i swoim zaczerwienionym oczom nie wierze. jakas palka w Calibrze na egzotycznych numerach pod tablica ma napis "Znikajacy punkt", a na zderzaku naklejone dwa jednoznaczne gesty, ktore przyszly do nas wraz z przemianami ustrojowymi.

lesio zimny lokiec na miejscu i malo, ze nie splunal, jak mnie obok zobaczyl, ale chyba sie tylko zachlysnal. ruszyl jeszcze na czerwonym. mam miejsce przed soba, ale znudzilo mi sie takie waniliowe sprowadzanie palek na ziemie. siadam mu na zderzaku, czekam co bedzie. ten jakies esy floresy wyczynia. ale punkt sie zawzial i i znika.

lesio chce mnie zagiac i nagle przyhamowuje, chcac najpewniej moje nowe OC wyludzic. ale cienki z niego Bruner byl i brylantyna Hansa Klossa dalej lsnila. w koncu Calibra skumala, ze punkt nie zniknie i ze lepiej sie na innych punktach w zyciu skupic. na swiatlach zlota korbka zakrecilem, a ten sie cieszy jak dziecko, ze mial szanse pouciekac Subaru. zamknal pape, jak mu powiedzialem, ze wioche to trzeba umiec robic, a za ten zderzak to zaraz w ryj od chlopakow z miasta dostanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zadne ojjj. kilka dni temu wyprzedzilem po chamsku powolne Q7, a w srodku takie dwa bambry zapasnicze, ze sline przelknalem. pokiwali mi palcem i mowia sprobuj jeszcze raz tylko. cale szczescie, ze nie bylo obok pobocza i kamieni :mrgreen:

 

I spróbowałeś? I tak by Cię kotlety nie dogoniły. Ani samochodem ani na piechotę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zadne ojjj. kilka dni temu wyprzedzilem po chamsku powolne Q7, a w srodku takie dwa bambry zapasnicze, ze sline przelknalem. pokiwali mi palcem i mowia sprobuj jeszcze raz tylko. cale szczescie, ze nie bylo obok pobocza i kamieni

 

juz tu ktos kamieniami straszyl .. . hehe

 

spoko spoko , racje masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo przeciez, kto pierwszy rzucil kamieniem :twisted: tak czy owak bylem pod wrazeniem. dwie geby i cielska takie byly, ze Pudzian to przy nich wybitny intelektualista, a ja rzadko bywam pod wrazeniem facetow :mrgreen:

 

oraz wczoraj jeszcze BMW jak zwykle mnie nie zawiodlo. szedl koles tym swoim rupieciem 525i pod 200km/h, kiedy mnie minal na pustej Pulawskiej i jeszcza cos sie odgrazal, ze za pozno mu zjechalem. na luku w kierunku centrum pod wiaduktem w Dolinke zwolnil, zeby sie zmiescic. ja nie zwalnialem, nie przyspieszalem, a minalem go jakby w miejscu stal :mrgreen: palil jeszcze na swiatlach przy Walbrzyskiej gume, ale slabo to widzialem z okolic kolejnej przecznicy. niedlugo zabraknie mi miejsca w kapowniku pod literka "B", bo jeszcze nowa jedynka coupe dala sie podpuscic, ale pas do skretu skonczyl jej sie, kiedy szla na wprost. BMW forever.

 

modlmy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie zdazylem wyjac aparatu, jakis wielki JEEP z silnikiem od Viper'a (pieknie bulgotalo) i rejestracja WO RAHIM. Myslalem, ze moze Paktofonika sie przemieszcza, ale kierownikiem okazal sie starszy pan, ktory znakomicie wiedzial co robic z pedalem po prawej stronie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pracy do domu. Ze względu na piątkowe korki wybrałem trasę

terenową - skrót Wirażowa-Baletowa(Dawidy) koło Cargo.

Skillowałem kilka niskopodłogowców :twisted:, w pewnym momencie konwój trzech - jeden próbował walczyć :mrgreen: .

Na początku skrótu pojawił się w lusterku jakiś terenowiec, ale jakoś później go już nie widziałem :mrgreen:.

Jak ja kocham to podwyższone zawieszenie :roll: :grin: :mrgreen::twisted::lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle :twisted:

ps: ja narazie co najwyzej moge skopac jakas 320i :evil:

najwazniejsze, ze BMW :mrgreen: nie ma takiej innej marki, ktora by mi taka radosc sprawiala, bo oni tak sie strasznie denerwuja :smile:

 

oraz ja Boga kocham, ja to przyciagam problemy same. po pracy jechalem do Konstancina na chwile od Przyczolkowskiej, jade, niedlugo to slynne zwezenia, a zamiast jodelki wszyscy juz na prawym pasie kilometr przed... ocb do cholery eyes.gif

zatem jade ubawiony pelna dzida lewym, fotoradar w druga strone i nie wierze. jakis w czosnek czesany madrak w czarnej Ibizie z czarnymi jak smola szybami, we wspolpracy z chyba Land Cruiserem jada 15km/h samym srodkiem jezdni, blokujac przejazd i gadaja sobie przez CB radio, a peleton na prawym 30m za nimi. ledwo karwasz wyhamowalem za zakretem, jak ich zobaczylem, tak mnie w morde zatkalo.

zaczyna sie - Ibiza w szoku, ze malo co jej nie zabilo od tylu, nagle w lewo, zebym poboczem//trawnikiem nie poszedl, Land Cruiser nie zajarzyl, wiec srodek wolny. tylko dwojke zdazylem zgrabnie wbic i z hukiem miedzy nimi jak Robert de Niro w "Raging Bull".

 

o moj Bosz, ze tez ja ich min nie mialem szansy zobaczyc

laughing2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec srodek wolny. tylko dwojke zdazylem zgrabnie wbic i z hukiem miedzy nimi jak Robert de Niro w "Raging Bull".

tez kiedys mialem taka akcje wypadam pozna noca szybko z za zakretu a tu czerwone swiatlo :shock: a na kazdym pasie jedno auto stoi :evil: wiec stwierdzilem ze szkoda 100NX-a i sie przebije miedzy dwoma bo szkody beda mniejsze :mrgreen: no i sie udalo jedynie lusterko komus urwalem - ale teraz juz tak probuje robie bo takiego farta ma sie tylko raz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, tylko nie starszy, klapsie :mrgreen:

 

GRAF, nie zajrzyles. te czosnki jechaly srodkiem, zeby nikt nikt nie jechal lewym konczacym sie pasem, ktory ma chyba z 800m. jak juz dawno tu ustalilismy, prawa fizyki podpowiadaja, ze jodelka zwana zamkiem jest skuteczniejsza, nizli jazda jednym pasem. czosnki jednak nie przewidzialy, ze napadnie ich bez skrupulow niebieskawa, wyglodniala potwora

devilonfire1.gif

Chryste, z miesiac takiego ubawu nie mialem na drodze. hrrrr dummy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...