Jump to content

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

Recommended Posts

• Replies 15.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zwykły GTek, "na wieśniaku", czyli niebiesko-złota klasyka          

Wracam sobie wczoraj wieczorem Subarką do domu, grzecznie stoję na prawym pasie na światłach, z lewej podjeżdża niebieskie BMW. Okno miałem otwarte bo gorąco i słyszę że BMW lekko podkręciło obroty...

Oooo proszę URAL   A czy to kwalifikuje się pod skopanie leżącego?   Wracam spokojnie z pracy, patrzę pod słupem telekomunikacyjnym stoi busik (coś ala Trafik) i dwóch Panów próbuje go wypch

Posted Images

no faktycznie cosik sie spsulo :roll: wysylalem wiadomosc i wyrzucalo mi blad. Ale juz pokasowane :)

radekk, no ja poznanska pyra w koncu :)

No niby tak, ale pewnie jako moda to Cię tam do tej Warszawy wyciągnęli :razz:

W0 00ZAA :cool: zeby mi zaden klaps pomyslu nie podkradl :!:

Akurat dzisiaj przerejestrowuje samochód :razz:

Bardzo mi przykro, ze bezlitosnie skopalem dzis w ulewie Bardzo Szerokiego Pana w podobnym do tego BMW:

BMW_E46_compact_rear_20070522.jpg

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko fakt, ze dalem mu duze fory na starcie ruszajac z 1.5krpm, zeby nie bylo, ze skopal go naped...

a ja dzisiaj widziałem starego Plymoutha (coś podobnego do voyagera, w sensie, że van) z drewnianymi wstawkami po bokach, z rejestracją PO LONIA

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 7:55 pm ]

radekk, no ja poznanska pyra w koncu :)

eksportowana na stałe? czy z planem powrotu?

pumex1 napisał/a:

radekk, no ja poznanska pyra w koncu

No niby tak, ale pewnie jako moda to Cię tam do tej Warszawy wyciągnęli

wyciagneli mnie przed :wink:

pumex1 napisał/a:

radekk, no ja poznanska pyra w koncu

eksportowana na stałe? czy z planem powrotu?

coz.. ja caly czas w Poznaniu zameldowany jestem, GT-ek na poznanskich blachach pomyka. To powinno wystarczyc za odpowiedz :wink:

wyciagneli mnie przed :wink:

Postaramy się wciągnąć z powrotem. Nie pozwolimy Im zabrać naszego Pumexa :mrgreen:

coz.. ja caly czas w Poznaniu zameldowany jestem, GT-ek na poznanskich blachach pomyka. To powinno wystarczyc za odpowiedz :wink:

Uf jeszcze nie wszystko stracone :razz:

Wracając dziś z Gdyni ganiałem się trochę z nową Hondą Legend (dwie panie w aucie, baardzo dzielnie walczyły, nie dały rady :twisted: ) aż tu nagle przłączył sie do nas pan z łysą głową w passacie, chyba 1.8T, ciemne szybki itd., po zmasakrowaniu passata na trzech światłach pan stwierdził, że zagra in inczej, będzie mądrzejszy i...

Ruszył w połowie czerwonego...

:shock:

Skopał nas :mrgreen:

Aaaajt, ja sobie przypomniałem.

Jadę sobie ostatnio spokojnie, lansik, muzyczka. A tu nagle ziuuu! Nowe Mondeo TDCi - JAZDA TESTOWA. Myślę sobie o nie, tego nie odpuszczę :mrgreen: .

Sprzedawca (tak mi się wydaje przynajmniej - był w garniturze) usilnie chciał pokazać klientowi jakim to on nie jest James Bondem.

Ale chyba nie udało mu się sprzedać kolejnego, (pseudo-)dynamicznego turbodiesla :mrgreen: .

Zaczynam rozumieć co jest takiego smacznego w tych dieslach, wczoraj skopałem jakieś klubowe audi A3, z naklejkami compsportu, kopcił niesamowicie :!: , i nic poza tym.... :mrgreen:

Zaczynam rozumieć co jest takiego smacznego w tych dieslach, wczoraj skopałem jakieś klubowe audi A3, z naklejkami compsportu, kopcił niesamowicie :!: , i nic poza tym.... :mrgreen:

czy miał naklejke CompSport od drzwi do tylnego słupka ?? :D Czarne, w budzie nowej generacji??

Jak tak to bardzo dobrze, że go skopałes

Wczoraj ok. 22giej na Pulawskiej. Jechalem sobie spokojnie, az tu z gwizdem wymijaja mnie scigajace sie chyba ze soba Lexus IS220 i Audi A6. :twisted: Ze bylo troche ruchu, to uskuteczniali slalom. No to poslalomowalem sobie za nimi. I po jakiejs chwilce auto z plejadami zaczelo wyraznie dochodzic, wyprzedzac i zostawiac z tylu weekendowych scigantow. Jak pojawila sie dluzsza prosta bez "pacholkow" to znikneli w lusterku w piorunujacym tempie. Mniam! :twisted::mrgreen:

miszcz dlugiej prostej? :mrgreen:

Pretensje i uwagi, ze na Pulawskiej od wyscigow do Piaseczna brak zakretow prosze kierowac tutaj: www.zdm.waw.pl :mrgreen:

P.S Jakby byly zakrety, to znikneli by w zakretach. :wink: