Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Było tak, stoimy sobie z forkiem na światłach z wieczora, a tu nadjeżdża Roomster z PH Żywca... myśle - piwo konkretne to i normalnie ludzie może handlują ale gdzież tam... muzyka na maksa i katuje tą biedną skodę na luzie

 

No to jak sie zmieniło to sobie ruszyliśmy, a że było mokro to wiadomo jak było :)

 

Naprawdę chciałem być spokojnym kierowcą, proszę o wybaczenie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo skody ale troche z innej strony

Wczoraj objechała mnie felicja :sad:

dojeżdżam do świateł z prawej-światło na zielone ja na gaz ale miałem 3 bieg. Skoda ruszyła myślałem że ją łyknę z trójki ale musiałem odpuścić

wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam... wstyd to by byl jakby pewne STi z naklejka z Nurburgringu dostalo :lol::mrgreen:

 

 

Nie ma takiej możliwości.

 

 

Przemeq jest zawsze czujny i skupiony. Nawet jak ja jechałem, to on obserwował i mówił:

- "Ooo, nie - będzie kill. Wiesz, wypuść go na jedynce, a potem ogień!"

 

Jakieś Volvo w dieslu to było chyba :mrgreen: .

 

 

A jak już jest sam za kółkiem to żaden turbodiesel nie ujdzie jego uwadze :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skapalem jednego z sasiadow - chociaz bardziej przypominalo to zabawe w kotka i myszke - ja bylem myszka - kotkiem Outback H6 - automat jednak muli to auto jak sam przyznal - ale roznica nie byla wielka. Drugi sasiad postawil wlasnie pod domem 4.2 quattro - czekam na wspolny wyjazd do pracy - obawiam sie jednak ze tym razem to ja bede w tyle za to kopanie poprzedniego audi ... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dałem wczoraj fokusowi - chyba jakiś turbo dyszel :-)

Dojechał wolno do świateł i uważnie obserwuje co to za auto - bo w mojej 120 tys. mieścinie niewiele subaryn jeździ. Zrównał się i patrzy mi głęboko w oczy.....ja uśmiech na twarzy

Światło żółte...zielone ....a ja wolno ruszam....ten za mną i widzę, że czeka na atak.... a tu nic !!! Ja spokojnie 2, 3 i z przepisową prędkością - on ogień a w zasadzie dym i zostaję w tyle z dwójką małych dzieci na pokładzie.

Jak go spotkam sam, gdy rodzinka będzie w domku to pewnie sytuacja będzie trochę inna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sasiad postawil wlasnie pod domem 4.2 quattro - czekam na wspolny wyjazd do pracy - obawiam sie jednak ze tym razem to ja bede w tyle za to kopanie poprzedniego audi ...

 

chyba nie dasz rady tym razem :cool: , to jest naprawde szybki dupowóz. Goniłem takim prawie 2,8 na autobahnie :shock: Teoretycznie przyspiesza do 100 identycznie jak wrx, z ta róznicą że u mnie sie wszystko trzesie i ryczy a w audi w tym czasie mozesz regulowac siłe masażu w fotelach i szeptem rozmawiać z pasażerem :mrgreen: . Po przekroczeniu 100 oglądam tylko jego tylne światła :sad: , ale powiedziałem ojcu ze po Mapteku bedzie inaczej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukalem GT-ka, to w Poznaniu podjechalem obejrzec obecnego furacza chojnego. A tam obok stala starsza wersja Audi A8 6,0 quattro. Wiem, ze kanapowoz, ale zawsze mialem slabosc do tej klasycznej fury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A8 6,0 quattro

 

i chyba to było S6

 

zawsze znajdą sie szybsi :wink:

 

zalezy jeszcze jaka buda Q7 nie dalo rady
.

 

o 4,2 mówiłem o tej najnowszej 333km bodajże w papierach :cool: Q7 to jest strasznie ciężka lodówka, choc z silnikiem 4,2 tdi robi wrażenie, szczególnie podczas wyprzedzania, sprint od świateł do światel to raczej nie jest jego, jak i A8, ulubionym środowiskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...