Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to ten watek powstal, zeby opisywac kille na sensowniejszych samochodach niz ledwo szurajace po zwilzonym asfalcie taryfiarskie audi... :roll:

 

No to się mylisz :twisted:. Jak napisałem w poście otwierającym ten wątek piszemy o KAŻDYM, kto postanowił się z nami 'zabrać', nie mając najmniejszych szans. Jeśli więc taryfiarz w audi uznał, że "chce się ścigać", a myśmy mu dali ku temu szansę, to jest to właśnie kopanie. I nie ma tu znaczenia, czy wóz ma 60 czy 160 koni, czy nawet 260 przy masie 2 tony :cool:.

 

Jak chcesz mieć wątek "Kills road&street", to go załóż.

 

 

 

 

 

 

 

PS A ja go zamknę, bo taki wątek na to forum nie pasuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się mylisz :twisted:

 

I Ty Brutusie... :mrgreen::mrgreen:

 

piszemy o KAŻDYM, kto postanowił się z nami 'zabrać', nie mając najmniejszych szans.

 

W takim razie czekam na opisy skopania autobusow, dostawczakow, skuterow a moze nawet i rowerzystow (jak przyjdzie na nich czas) Oni przeciez tez maja swoj honor i ambicje... :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam na opisy skopania autobusow, dostawczakow, skuterow a moze nawet i rowerzystow (jak przyjdzie na nich czas) Oni przeciez tez maja swoj honor i ambicje...

 

No właśnie to jest cała istota tego wątku - każda rozsądna osoba, w tym taryfiarz w audi, czy rowerzysta, autobus, ale też nówka sztuka toyota d4d powinni wiedzieć, że nie mają szans i nie ma znaczenia, jak bardzo się ich skopie. I po prostu nie powinni się w ogóle napinać, a część, mimo wszystko, to robi. Innymi słowy z byciem kopanym jest tak jak ze śmiercią, czy ciążą - nie można być bardziej martwym, albo bardziej w ciąży :mrgreen:. Dlatego też kopanie ma charakter egalitarny - każdy, kto wyrazi na to ochotę, zostaje skopany, nie musząc legitymować się spełnianiem cenzusu mocy, czy przyspieszenia do 100 km/h :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda rozsądna osoba, w tym taryfiarz w audi, czy rowerzysta, autobus, ale też nówka sztuka toyota d4d powinni wiedzieć, że nie mają szans i nie ma znaczenia, jak bardzo się ich skopie.

 

przypomnialo mi sie, pare lat temu, znajomy, zapalony rowerzysta twierdzil, ze szybciej ruszy rowerem niz GT. Maja ludzie fantazje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nic nie pisałem. Wracam sobie wieczorem do domu i takie coś na home made by xenon w oktavii siada mi na ogonie. A że dopiero co ruszyłem ze świateł to miałem okazję się przypatrzeć czy to aby nie policmajstry.... ale coś za bardzo mi siedział na d.... a że człowiek tego nie lubi, więc stwierdziłem że poprawie sobie humor na wieczór i trochę go skopie, a że w wawie trochę padało wiadomo czego, więc jednia mokra, śliska (raczej nie, bo nawet jednego boku dzisiaj nie strzeliłem na tym śniegu) no to kita....... No i pan jeszcze na dwójce się trzymał, ale tak na 3 to tak jakby mu się za mokro zrobiło i zginoł mi w lusterku....... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...