Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

czy mógłbys być tak miły i zejść wreszcie z Octavii :?:

 

Mógłbym, ale za każdym razem właśnie ona mi się przypomina w takich sytuacjach :mrgreen:. Może to te wszechobecne naklejki OCP wywołały u mnie taką traumę...? :roll:

 

:wink: :mrgreen:

 

to pewnie przez te naklejki "jakiegoś tunera" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci sami wlasciciele odwracaja pozornie wzrok, kiedy obok z wolna toczy sie bentley czy AM czy nawet nowsze porsche.

Wiesz, wszystko zależy od punktu widzenia. Wystarczy zjechać na jakąś szutrówkę czy inną leśną "Finlandię" i już się nagle okazuje, że te wszystkie Bentleye i Porsche nie są takie dobre i wzroku odwracać nie trzeba. Także coś w tym chyba jest... :cool:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz ci sami wlasciciele odwracaja pozornie wzrok, kiedy obok z wolna toczy sie bentley czy AM czy nawet nowsze porsche

 

Nie wszyscy. Chciałbym się kiedyś spotkać z bentleyem na esce na Tr. Toruńskiej :twisted:.

 

Choć fakt - na Ringu było kilka porsche, które nas lały. W ogóle takich samochodów jest trochę - w tym takie dziwolągi, jak chrysler 300C SRT8, który ma 5.0 sekund do 100 km/h. Jednak duża większość z nich na pierwszej szykanie musi powiedzieć "pas". A już na pierwszej szykanie i na mokrym - to prawie wszystkie :twisted:.

 

Dodam do tego, że większość kierowników subaru, których znam, trenuje jazdę, co daje im dodatkowy handicap 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powazniej, oczywiscie sa i normalni wlasciciele subaru, ale ci zwyczajnie nie marnuja czasu na radosna tworczosc na intarnetowych forumach, wypisujac, jaka ta kasta subaru owners jest kastowa

 

A co robią w wolnych chwilach? Serio pytam..., bo nie wiem gdzie można bardziej podnieść własne ego :mrgreen: .

Znajomi mają nowe auta z salonów, patrzą z politowaniem na mojego dziadka, dziwią się, że daję mu papu do pełna, co starcza na niewiele, mój TZ uważa, że nie ma to jak niemiecka technologia, jedynie dziecko potrafi docenić :wink: .

 

Achhh..., jak mi tu dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednych wyłazi bardziej z innych mniej :cool:

 

 

Cóż zrobić... To w końcu Skoda :mrgreen:.

 

Dla mnie powszechne pogardzanie i lekceważenie Skody to jedna z największych zalet - nie budzi niczyjej zazdrości (sąsiedzi i znajomi patrzą na mnie ze współczuciem). A tak naprawdę ten model to jest audi (silnik, wszystkie układy elektroniczne itp) w karoserii skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy. Chciałbym się kiedyś spotkać z bentleyem na esce na Tr. Toruńskiej :twisted:.

 

Choć fakt - na Ringu było kilka porsche, które nas lały. W ogóle takich samochodów jest trochę - w tym takie dziwolągi, jak chrysler 300C SRT8, który ma 5.0 sekund do 100 km/h. Jednak duża większość z nich na pierwszej szykanie musi powiedzieć "pas". A już na pierwszej szykanie i na mokrym - to prawie wszystkie :twisted:.

 

Bentley poza tym, ze jest ciezki, ma naped na 4 kola i mnostwo mocy, moglo by byc z nim ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę ten model

 

"Ten" tzn. który?

 

Chodzi o RS z silnikiem 2.0 TFSI:

 

Silnik TFSI zastosowany w modelu RS to prawdziwy unikat na rynku motoryzacyjnym - jest to jedyna tego typu jednostka tzn. z wtryskiem bezpośrednim benzyny i turbodoładowaniem, oferowana w seryjnie produkowanym samochodzie. Škoda Octavia RS jako jedno z nielicznych aut na rynku jest standardowo wyposażona w system stabilizacji toru jazdy ESP wraz z DSR. DSR to system podpowiedzi ruchu kierownicą pozwalający stabilizować zadany tor jazdy także za pomocą układu kierowniczego. Zasadniczą zaletą, tego rozwiązania jest skrócenie drogi hamowania w stosunku do aut wyposażonych w tradycyjny układ ESP nawet o 10%. Škoda Octavia RS standardowo wyposażona jest także w systemy bezpieczeństwa czynnego ABS, ASR, MSR, HBA, EBV i EDS a także w system ACS.

 

Osiągi:

 

2.0 TFSI/200 KM

Prędkość max. 240 (km/h)

Przysp. od 0 do 100 km/h 7,35

Moc maks./przy obr. (KM/min-1) 200/5000

Maks. moment obrotowy/przy obrotach (Nm/min-1) 280/1800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę już do domu, ale jak tylko spotam po drodze jakieś subaru, które będzie chciało mnie skilować, to od razu doniosę na niego na tym forum (wraz z podaniem nr rejestracyjnego), że się ściga i stwarza niebezpieczństwo na drodze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...