Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, MB miał fajną reklamę Cklasy. Niby taka dynamiczna i w ogóle, ale za każdym razem gdy skręcała i przyśpieszała pokazywano taki dziwny efekt komputerowy. Ciekawe dlaczego. :mrgreen:

 

Przemeq, czy mnie się wydaje czy Tomasz S. nie gada czasami jak prowokator Zbigniew B.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę prowokuję, żeby jako nowicjusz wkręcić się w to elitarne towarzystwo, bo coś czuję że złapałem jakąś dziwną chorobę z Japonii (mimo tego, że tam nigdy nie byłem) o nazwie - SubArumpreZawrx...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, czy mnie się wydaje czy Tomasz S. nie gada czasami jak prowokator Zbigniew B.?

 

Troszkę, ale Tomasz S. jest rzeczowy. Ma inne zdanie, ale przynajmniej czyta, co się do niego napisze.

 

Ja tez czytam ! Nawet nie wiesz jak bardzo :P

 

Poza tym jestem na wakacjach, gdzie, -tak nie uwierzycie, jak zwykle :P

 

POZDRAWIAM -Moich wielbicieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę prowokuję, żeby jako nowicjusz wkręcić się w to elitarne towarzystwo, bo coś czuję że złapałem jakąś dziwną chorobę z Japonii (mimo tego, że tam nigdy nie byłem) o nazwie - SubArumpreZawrx...

 

I dobrze Ci idzie - zarówno prowokacja jak i postęp choroby :wink: , poczytaj jeszcze trochę, a staniesz się nieuleczalny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czytam ! Nawet nie wiesz jak bardzo :P

 

Poza tym jestem na wakacjach, gdzie, -tak nie uwierzycie, jak zwykle :P

 

POZDRAWIAM -Moich wielbicieli :)

 

Zbigniewie opowiedz nam ile furaczy ostatnio skilowałes i ile nowych lasek wyrwałeś podróżując swoim bolidem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę prowokuję, żeby jako nowicjusz wkręcić się w to elitarne towarzystwo, bo coś czuję że złapałem jakąś dziwną chorobę z Japonii (mimo tego, że tam nigdy nie byłem) o nazwie - SubArumpreZawrx...

 

Ostrzegałem !

Zanim wsiadłeś :P

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czytam ! Nawet nie wiesz jak bardzo :P

 

Poza tym jestem na wakacjach, gdzie, -tak nie uwierzycie, jak zwykle :P

 

POZDRAWIAM -Moich wielbicieli :)

 

Zbigniewie opowiedz nam ile furaczy ostatnio skilowałes i ile nowych lasek wyrwałeś podróżując swoim bolidem :grin:

 

Nie prowokuj Trola :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla napinaczy: Nie rozumiecie tego efektu Subaru, cichociemnej gwiazdy, która pochłonie (prawie) wszystko jak by była wielkim słoneczkiem :)

 

A najlepszym przykładem jak bardzo nas za kopanie nie lubią niech będzie fakt, że praktycznie wszystkie tematy w WRX czy STI na streetracing.pl kończą się stwierdzeniem, że i tak Impreza "puchnie' powyżej 120km/h. Czyli przyspieszamy dobrze, bo mamy napęd na 4 kółka a później się już tylko toczymy...

 

Wczoraj na A4 sprawdziłem i naprawdę "puchnąć" zacząłem dopiero od około 2.0, choć może dalej by poszła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla napinaczy

 

Ktoś z Szanownych Forumowiczów ma takie ładne zdanie w podpisie : "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców". Trafione w 10, co można zaobserwować ZAWSZE np. na zakopiance :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał aflinta, ten wątek to parodia podobnego na sr.pl ("Kills road & street" - chyba jakoś tak) i jego zamysłem były opisy nie killów, a głupoty innych użytkowników dróg, którzy na widok subaru w lusterku dostają obłędu i cisną te swoje biedne tuningowane seaty, ople, skody, bmw, czy jeszcze inne, jeżdżąc po chodnikach, przechodniach, na czerwonym i narażając siebie nie dość, że na niebezpieczeństwo, to przede wszystkim na kompletną śmieszność :twisted:.

 

Wiem, że zaraz pewnie padnie argument, że "tuningowana octavia vr (czy jakoś tak) mojego szwagra z nitro wciąga spod świateł WRX-a nosem", dlatego z góry na niego odpowiem: to jest właśnie argument rodem z sr.pl. Argument, którego kompletnie nie rozumiemy :twisted::mrgreen:.

 

czy mógłbys być tak miły i zejść wreszcie z Octavii :?: :razz: Jest wiele innych samochodów, które mozna w takich przykładach podawać, a Ty nic tylko Octavia i Octavia :razz: Masz jakies złe doświadczenia :?: :mrgreen: Uraz z dzieciństwa :?: :lol::mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Szanownych Forumowiczów ma takie ładne zdanie w podpisie : "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców". Trafione w 10, co można zaobserwować ZAWSZE np. na zakopiance :grin:

 

 

shodan.

 

 

 

czy mógłbys być tak miły i zejść wreszcie z Octavii :?: :razz: Jest wiele innych samochodów, które mozna w takich przykładach podawać, a Ty nic tylko Octavia i Octavia :razz: Masz jakies złe doświadczenia :?: :mrgreen: Uraz z dzieciństwa :?: :lol::mrgreen:

 

 

To, co on mówi - to jest i tak nic przy naszych tekstach z matim przy członkach ( :mrgreen: ) OCP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan.

 

Dyć napisałem :cool:.

 

czy mógłbys być tak miły i zejść wreszcie z Octavii :?:

 

Mógłbym, ale za każdym razem właśnie ona mi się przypomina w takich sytuacjach :mrgreen:. Może to te wszechobecne naklejki OCP wywołały u mnie taką traumę...? :roll:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dobrze, wlasciciele subaru patrzaja pysznie i z gory na golfiki, bmw etc., bo subaru to elyta i klasunia w samiutkiej rzeczuni oraz ci sami wlasciciele odwracaja pozornie wzrok, kiedy obok z wolna toczy sie bentley czy AM czy nawet nowsze porsche.

ot i lancuszek pokarmowy, wiec pls, bez balwochwalczego belkotu, bo subaru to jest gdzies tam po srodku jakims ciut wiekszym kotkiem, a nie lwem. moim skromniutkim zdaniem, ofkorz :mrgreen:

a powazniej, oczywiscie sa i normalni wlasciciele subaru, ale ci zwyczajnie nie marnuja czasu na radosna tworczosc na intarnetowych forumach, wypisujac, jaka ta kasta subaru owners jest kastowa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłbys być tak miły i zejść wreszcie z Octavii :?: :razz: Jest wiele innych samochodów, które mozna w takich przykładach podawać, a Ty nic tylko Octavia i Octavia :razz: Masz jakies złe doświadczenia :?: :mrgreen: Uraz z dzieciństwa :?: :lol::mrgreen:

 

 

To, co on mówi - to jest i tak nic przy naszych tekstach z matim przy członkach ( :mrgreen: ) OCP...

 

z jednych wyłazi bardziej z innych mniej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...