Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spotkałem się ze znajomymi, potem pojechaliśmy na miejsce S. w Wawie aby porównać kilka aut. BMW M3 E46(346KM) vs BMW 335d(280KM), 2:0 dla M3, potem był GT(moj) kontra BMW 335d, 2:1 dla mnie(za pierwszym razem coś mi wyjechało i musiałem hamować wcześniej). Na pierwszych 500m GT był z przodu, ale jeszcze z 100-150m i BMW by mnie przegoniło. Ogólnie BMW jedzie super, ale nie ma to jak napęd 4x4....

 

Krzysiek_WAWA następnym razem jak będziesz się wybierał na taką zabawe to daj znać, dawno nie brałem udziału w streetracingu :twisted:

 

to i ja sie podlaczam ;) poogladalbym sobie swieta prosta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradziłem dziś Rodzinę.

 

Jakiś kolo w BMW 520 wyraźnie zlekceważył Yarka... znaczy się, stanął sobie na skrętowym i chciał - jadąc prosto - wcisnąć się przede mnie.

 

 

 

No, nie mogłem - wyleczyłem ze złudzeń :cool: Idę na forum BMW się teraz wyspowiadać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Pania z nowego Lexusa IS220d, dzielnie walczyla :mrgreen:

 

podobnie waleczny byl dzisiaj Pan w A6 TDI z bialoglowa na pokladzie, no co?? podpuszczal mnie :roll:

 

No cos wysyp killowanych pań za kółkiem, ja trafiłem Panią w A4 kombi 1.9 TDI oj nie ładnie przyspieszać jak ktoś zgodnie z przepisami chce wyprzedzić ! Została skarcona od tak przy okazji i dla zasady .... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę takich gnojów :evil:

ja tez. I powiem szczerze ze przyhamowałbym szmaciarzowi jeszcze specjalnie. A gdyby mnie chcial z prawej wyprzedzic to rura.Troche hamskie z mojej strony ale nienawidze takiego cwaniactwa.

A stanąć obok mnie w kolejce na autostradzie? O daj panie Boze... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos wysyp killowanych pań za kółkiem

 

Panie sa bardziej podatne na reklame wiec staraja sie potwierdzic slowa z folderow reklamowych ze posiadaja szybkie diesle :cool: blad :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos wysyp killowanych pań za kółkiem

 

Panie sa bardziej podatne na reklame wiec staraja sie potwierdzic slowa z folderow reklamowych ze posiadaja szybkie diesle :cool: blad :twisted:

 

Pewnie po naszych wyprzedzaniach pojechały do serwisu zgłosić usterkę że auto nie jedzie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po naszych wyprzedzaniach pojechały do serwisu zgłosić usterkę że auto nie jedzie.

 

hehe, akurat ja zjechalem do serwisu i to doslownie, killowalem na dwupasie kolo Mapteca :cool: zamawialem dzisiaj ostatni brakujacy elelement do ryjka bestii :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót z Ułęża odbył się pod znakiem killi... To zacznę od początku. Dzięki uprzejmości lezo wracałem jego WRXem. Pierwsze dwie, zacięte walki odbyły się na terenia Radomia. Wjeżdżam na dwupasmowe rondo i nagle, po mojej lewej stronie wyrasta Polonez I-ej generacji. Czerwony, szybki, wściekły. Po kierunkowskazie widzę, że skręca w ta samą drogę - co ja. Wymieniliśmy porozumiewawcze spojrzenia - i już obaj wiedzieliśmy, o co chodzi... Zadrżały mi ręce, syknałem BLOW-OFFem, zredukowałem bieg i wyjechałem z ronda pierwszy... A mówią, że WRX jest słaby z rollowanego... Reszta opisów później, trzeba teraz zjeść jakieś śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Może tak:

 

Wbijając 2, zaraz po tym, jak coś zgrzytnęło i chrupnęło, obrotomierz był bliski czerwonej kreski, poczułem ten nagły przyrost momentu obrotowego na moich kołach. Może być? :mrgreen:

 

Kolejny kill miał bardzo podobny scenariusz, tylko moim przeciwnikiem był... pomarańczowy maluch! Uff, było ciężko, ale dzięki nowemu magnetyzerowi (już piątemu) dałem radę! Lezo też się wtedy spocił!

 

Następna ofiarą, już na trasie Kielce - Kraków - był Avensis D4-D... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam sobie z SuperOSu i tak sie kulam powoli pod słonce, a tu ziuuuuu cos mnie z rolowanego z zaskoczenia na dwóch kołach turystycznego wzięło. No to ja na gaz, doszedłem i jak doszedłem to stwierdziłem że i wyprzedzę :) Migacz i kill na jednośladzie zaliczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis podjalem nierowna walke. normalnie z motyka na słońce hehe

Ni stad niz owad zaczalem sobie gonic jakies Kawasaki 750. Wiadomo ze szans nie mialem jesli chodzi o przyspieszenie,ale daleko mi nie zdołał uciec. Szybki mialem opuszczone bo cieplo bylo i sluszalem ze gosc cisnął,wiec lajtowo nie jechal. Generalnie sie zdziwil ze bylem niedaleko za nim. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis podjalem nierowna walke. normalnie z motyka na słońce hehe

Ni stad niz owad zaczalem sobie gonic jakies Kawasaki 750. Wiadomo ze szans nie mialem jesli chodzi o przyspieszenie,ale daleko mi nie zdołał uciec. Szybki mialem opuszczone bo cieplo bylo i sluszalem ze gosc cisnął,wiec lajtowo nie jechal. Generalnie sie zdziwil ze bylem niedaleko za nim.

Obrócił się, patrzy, a tam Ninja w zielonej turbożabie. Każdy by się zdziwił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót z Ułęża odbył się pod znakiem killi... To zacznę od początku. Dzięki uprzejmości lezo wracałem jego WRXem. Pierwsze dwie, zacięte walki odbyły się na terenia Radomia. Wjeżdżam na dwupasmowe rondo i nagle, po mojej lewej stronie wyrasta Polonez I-ej generacji. Czerwony, szybki, wściekły. Po kierunkowskazie widzę, że skręca w ta samą drogę - co ja. Wymieniliśmy porozumiewawcze spojrzenia - i już obaj wiedzieliśmy, o co chodzi... Zadrżały mi ręce, syknałem BLOW-OFFem, zredukowałem bieg i wyjechałem z ronda pierwszy... A mówią, że WRX jest słaby z rollowanego... Reszta opisów później, trzeba teraz zjeść jakieś śniadanie.

a o pokute nie poprosisz????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...