Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio skillowałam nieoznakowany radiowóz . Zabawa za 30 punktów .

No to dałaś czadu :shock:

 

Na ile prawko ci zabrali

Przy 30 pkt. to chyba musi zdawać od nowa :roll:

 

też mi o to chodziło, jednak czasami nie można zdawać ponownie przez jakiś okres czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi o to chodziło, jednak czasami nie można zdawać ponownie przez jakiś okres czasu...

 

 

Niby kiedy? Poza tym nie ma czegoś takiego jak okres czasu.

Nie ma, bo jest czasokres :mrgreen:

 

Pod wrażeniem jestem, ryli ;)

Rekord jaki znam, to moja tata: stracił prawko za 42pkt (albo 48?), ale nie zebrał tego na raz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh, w 1999 roku ja byłem rekordzistą Warszawy z wynikiem 94 punkty. W 2000 roku miałem 78 :wink: :mrgreen:

 

Laaaaadnie :twisted:

 

Jak to bylo i jakim cudem nadal jezdzisz? :mrgreen:

 

Hmm, a co mogą Ci zrobić... auto na firmę... prawka już nie masz, bo Ci zabrali... karę mogą dać :)

 

Prawo jest słabe, ludzie po wyrokach za jazdę po pijaku jeżdżą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 34

 

Licytacja forumowa rozpoczęta :roll: :mrgreen:

 

Tobie Tyle dali ! nie odpuścili... te pedały są już wszędzie nawet w Policji..... :razz:

 

Nie no, jak zobaczyli, że ich rekord od dłuższego czasu pobiła kobieta, to trochę odpuścili :oops: :razz: . Ale nie mogli uwierzyć, że Bestia ma "tylko" 218 koni :mrgreen: .

 

Ale to dla nas (Bestii i mnie) w ogóle był szalony weekend. Tyle się nasłuchałam, że seryjny GTek nie pojedzie więcej niż 230km/h, a okazuje się, że przy 240 kontrolowanego "boka" zrobi :twisted: . No ale te popisy to już niestety nie ze mną za kierownicą, a z zawodowcem... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, 94 pkt w ciągu całego roku zebrałes, tak?

 

Nie, w kilka miesięcy, w tamtych czasach Policja nie była tak dobrze zorganizowana jak teraz :wink: i nie mieli do końca kontroli nad punktami, więc można było zebrać dużo więcej niż 24 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wyznać, że jadąc wczoraj wieczorem za jakimś szarym evo VIII trochę za szybko przejechałem calą trasę toruńską, w szczególności wprowadzając zamęt wśród gawiedzi na moich ulubionych zakrętach - proszę o pokutę, ale to wszystko wina jakiegoś szaleńca w evo :twisted:

 

Zdrajca i oszust :twisted::mrgreen: Jeżdżę jak facet w beretce z glistą i dlatego szczycę się tym, że stan mego konta punktowego zawsze wynosi "0" :razz: :mrgreen: :cool:

A jeśli już to było szare Evo VIII MR a nie jakieś tam sobie evo :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrajca i oszust :twisted::mrgreen: Jeżdżę jak facet w beretce z glistą i dlatego szczycę się tym, że stan mego konta punktowego zawsze wynosi "0" :razz: :mrgreen: :cool:

A jeśli już to było szare Evo VIII MR a nie jakieś tam sobie evo :roll: :twisted:

 

A gdzie ja napisalem ze to o Ciebie chodzi? Uwazasz, ze nie odrozniam evo VIII od evo VIII MR? :evil:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...