Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

wyciagnalem dzis z garazu mojego turbo grata zeby zeby sprawdzic czy jeszcze jezdzi :mrgreen: i :arrow: z zatrzymanego (do 150-160km/h) dokopalem dlubniuetemu (na 220KM) CTRowi :twisted::twisted::twisted: potem jechalismy z rolowanego (2 bieg 50km/h) w tym wypadku stoponiowo CTR mi odjezdzal przy 160km/h juz wyraznie ... potem z rolowanego z Buma 328i (kumpel chyba z 1 zaczynal) i do 140 bylo wmiare rowno (napoczatku wysunalem sie do przodu) a gdy zapialem 4 przeszedl mnie :sad: ale pocieszam sie ze to wszysko na doladowaniu tylko max 0,9 bar (0,95 mam tylko na 5tce) :mrgreen: a wiec rezerwy jeszcze sa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wyznać, że jadąc wczoraj wieczorem za jakimś szarym evo VIII trochę za szybko przejechałem calą trasę toruńską, w szczególności wprowadzając zamęt wśród gawiedzi na moich ulubionych zakrętach - proszę o pokutę, ale to wszystko wina jakiegoś szaleńca w evo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to niewiele biorąc pod uwagę powyższe wyznania, ale dzisiaj w okolicach Blue City, na światłach obok mnie stanął Peugeot 106 XSI obniżony, czerwone paski, szerokie laczki, super audio-ten klimat. No zatrzymał się obok to spojrzałem kto się zatrzymał. Zielone ruszył jakoś tak ostrzej, ja dokręciłem jedynkę, dwójkę , już był mój, trójka przed nim, trójka 5000obr, pały na poboczu to zwolniłem. Rodzinnym kombiakiem z psem w bagażniku, na lpg, go tego...skillowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja też coś opiszę tylko nie wiem czy to kill

 

Światła na Powstańców/Maczka w stronę Bemowa. Stoję na czerwonym jako trzeci przed nami mondeo i... Peugot 206CC. Zieone... mondeo jak mondeo poszło szybciej peugot trochę przysnął ale zaraz rura. no to se pomyślałem że pogonie mu kota; dwójka 3000 obr i już jestem na jego zderzaku; jak to zobaczył w lusterku tooo pedał w podłogę przeskoczył na prawy pas idzie ostro powrót na lewy przed mondeo, chciałem też tak ale mondeo zwolniło i niestety zostałem zamknięty z prawej strony.

 

Ale nic to; dojechaliśmy do świateł przed carefurem, kolejka do skrętu w lewo zielone a my stoimy i stoimy i stoimy. Koleś wysiadł i spycha samochodzik, chyba się popsuł no nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...