Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

BMW 335i

O Boże! Jakie to szybkie! :shock:

Dobrze, że są zakręty i nie zawsze suchy asfalt. :wink:

Czas założyć letnie gumy. :mrgreen:

 

No - to jest szybkie. 308 koni chyba? Jakoś tak... Tylko tyłem będzie chodził na gorszej nawierzchni / oponie / mokrym / śliskim. I w tym cała nadzieja :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 335i

O Boże! Jakie to szybkie! :shock:

Dobrze, że są zakręty i nie zawsze suchy asfalt. :wink:

Czas założyć letnie gumy. :mrgreen:

 

do setki miekkie jest jak kaczuszka - potem bardzo szybko nadrabia - na poprzedniej turbinie sie scialem z takim na wislostradzie - na swiatlach za poniatowskim w strone powsinskiej - grubo bylo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do setki miekkie jest jak kaczuszka - potem bardzo szybko nadrabia - na poprzedniej turbinie sie scialem z takim na wislostradzie - na swiatlach za poniatowskim w strone powsinskiej - grubo bylo :twisted:

 

 

Z takim w nowej budzie..?

 

 

Śmiem twierdzić, że kiepsko by z Tobą było...

 

To jeździ jak poprzednie M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do setki miekkie jest jak kaczuszka - potem bardzo szybko nadrabia - na poprzedniej turbinie sie scialem z takim na wislostradzie - na swiatlach za poniatowskim w strone powsinskiej - grubo bylo :twisted:

 

 

Z takim w nowej budzie..?

 

 

Śmiem twierdzić, że kiepsko by z Tobą było...

 

To jeździ jak poprzednie M3.

 

nie nie w nowej budzie - w poprzedniej ;)

 

ale juz niedlugo i nowe beda odpadac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie w nowej budzie - w poprzedniej ;)

w poprzedniej nie bylo 335i. bylo 330i z silnikiem 231 koni, a wyzej to M3 343 kucyki jak dobrze pamietam

 

Co do M3 to prawda. Fakt też, że nie było 335i. Nie wiem tylko, czy 330i nie miało trochę więcej mocy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko, czy 330i nie miało trochę więcej mocy... :roll:

mialo na pewno 231 kucykow, moj wujek w 5'ce ma ten sam silnik. no chyba, ze wersja usa - ta ma wg papierow 235 ale to jest zwiazane chyba z tym innym przeliczaniem mocy za oceanem (patrz 300 kone STi us spec).

 

tych nowych diesli w bumach strach sie bac ;) 335d idzie niezlym ogniem. TDCI to juz nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq nie mialo. E-46 3.0 - 231KM i powiem szczerze, ze wcale az takie bardzo mocno szybkie nie jest (nie wiem jak przy predkosciach powyzej 150km/h - chociaz nie trudno sie domyslic) Znajomego stary ma taka BMW Coupe po lifcie. Cialem sie z nim (a jechalem jeszcze w 3 osoby) i kolezka nie mogl mi uciec. Caly czas siedzialem mu na ogonie. Czasem zanim VTEC nie zalaczyl sie tak jak powinien to mi delikatnie odchodzil. Kumpel powiedzial, ze jak bedzie lepsza pogoda to sie umowimy na scine, niby z gory jestem skazany na ewidentna porazke ale wydaje mi sie, ze zbytniej tragedii nie bedzie tym bardziej, ze mam juz jakis tam zarys jak to jezdzi a przypominam, ze jechalem w 3 osoby a w Bumie tylko kierowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kierownik BMW może był słabszy psych.

 

Mądrzejszy, znaczy się ;-)

 

mial resztki instynktu samozachowawczego :mrgreen:

 

misku nie zauwazyles ze jak sie przesiadasz z gnojowkowozu w niebieskie cacko to tak troche granica tego instynktu sie przesuwa :?: :mrgreen:

 

skonczyles juz docieranie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial resztki instynktu samozachowawczego :mrgreen:

 

misku nie zauwazyles ze jak sie przesiadasz z gnojowkowozu w niebieskie cacko to tak troche granica tego instynktu sie przesuwa :?: :mrgreen:

 

co nie znaczy ze to madre jest :razz:

 

skonczyles juz docieranie :?:

 

nie jeszcze :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, jeśli sie nie myle to 335i ma 3.0 i turbine, pierwsza od 30 lat.

 

ma chyba wlasnie cos ok 308KM, badz co badz malo to juz nie jest, mialem gdzies AMiS z testem ale zapodzialem, przytoczylbym wiecej :mrgreen:

 

ale cos na poziomie 5s z malym hakiem do 100km/h

 

na suchym moze dawac az milo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...