Skocz do zawartości
Przemeq

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Paweł_P napisał:

Hmmm... to chyba pomyliłeś tematy, nie rozmawiamy tu o ściganiu się na drogach ;)

To nie był wyścig :) ja jechałem normalnie, a jeżdżąc moto masz zawsze pewne przywileje np nie stoisz w korku albo ludzie zjeżdżają do krawędzi żebym ich mógł wyprzedzić nie zmieniając pasa :P nie musiałem pędzić żeby zawsze być z przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj niechcący "ścigałem" się z Hądą. Jakaś rozjebunda. Żwawo wystartowałem (bez zamiaru Need for Speed), słyszę, że Hąda ma z tym problem. W prawe lusterko i widzę, że gość ostro ciśnie. No to pokazałem mu, że moja szara myszka przemieszcza się trochę żwawiej niż większość Astr (komentarz żony - zachowujesz się jak gówniarz). Mając go cały czas w o połowę długości auta w pewnym momencie odpuściłem - co prawda dwupasmówka ale w mieście, nie chciałem czegoś nawywijać (z podporządkowanej mogło coś wyjechać itp.) odpuściłem i zjechałem na prawy pas. Hąda cyk na lewy i wolniej ale znacznie powyżej dopuszczalnej odjechała. Dosłownie 200m dalej drogówka wzięła go do boku. Gdybym był bardziej ambitny, to pewnie ja bym zjeżdżał i do wiosny odpocząłbym od samochodu, bo podejrzewam, że prędkość oscylowała w okolicach tych nagradzanych jazdą komunikacją zbiorową.

• Haha 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że Astrą jechałeś, bo jak Forkiem to tylko byś nam wstydu wszystkim narobił :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie hądą tylko hondą z tyłu mają napis hoNda :wacko:

pewnie to jakieś 1.3 było skoro Ci łomotu nie zrobił ,i małolat za fajerą :superhero:

Od tej astrzyny to kosiarki hondowe są szybsze :D

https://www.motofakty.pl/artykul/najszybsza-kosiarka-swiata-honda-bije-rekord-guinnessa-zdjecia-wideo.html

Edytowane przez Pitercvc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz Hądę, że tak strasznie się napinasz?

• Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nawet dwie .I  jeden motocykl oraz trzy skuterki ,kosiarke i rower 

nie ,nie napinam się, to było jako żart 

Jeżeli bym się napinał ,to napisał bym co innego, rozbawił mnie twój post takie dowartosciowanie się :facepalm:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Zodiak napisał:

Masz Hądę, że tak strasznie się napinasz?

W innym dziale tez dało sie to zauważyć :biglol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kopansko niezle odchodzi co chwile :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli przedwczoraj pracowicie ominąłem dwóch sąsiadów na osiedlu, stojących na środku i zastanawiających się, czy w taką śnieżycę jechać czy nie, to też się liczy ? Śnieżyca, to było ok. 5 cm na nawierzchni. Byłem ośką czyli moim służbowym Golfem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, Golfem się nie liczy :biglol:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O.K. Ale na takie warunki, jak były, to mi się nie opłaca odpalać STI. Za mało śniegu i za ciepło. Rozpuścił się od razu. Ale młode pokolenie jest trochę dziwne. Nie pamiętają, nie czytają, jak w Warszawie były szkoły pozamykane (minus 25) i leżał śnieg 1,5 m ! Stara garbata warszawianka na nieokreślonych badziewiastych gumach dawała radę. Chyba faktycznie wsad do skorupy się liczy. Z tychże przedwczorajszych sąsiadów jeden pojechał za mną, a drugi zawrócił do garażu !

Już kiedyś napisałem. Moja złośliwa, ukochana córeczka, zapytała mnie (tylko jak tego służbowego golfa dostałem) kiedy sobie kupię dresik z paseczkami do kompletu. Przedtem, nissany, peugeoty jej nie przeszkadzały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Pitercvc napisał:

Mam nawet dwie .I  jeden motocykl oraz trzy skuterki ,kosiarke i rower 

Jeżeli bym się napinał ,to napisał bym co innego, rozbawił mnie twój post takie dowartosciowanie się :facepalm:

Wstaw sobie w miejsce Hądy każdy dowolny samochód. Wieśwagena, Skodę, co tam sobie chcesz. Nie chodzi o samo ściganie, bo ta Hąda w dupę dostałaby jeszcze bardziej. Chodzi o finał. 

5 godzin temu, Pitercvc napisał:

Nie hądą tylko hondą z tyłu mają napis hoNda :wacko:

Ciebie to chyba jakby ironia w d..ę kopnęła, to byś nie zauważył. Poza tym nie pisze się "hoNda" tylko "Honda", tak dla ścisłości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam ruszanie spod świateł Ignasiem w takich śniegowych warunkach. Takie toto paskudne, pudełkowate, ale stały 4x4 robi swoje. Bez specjalnego wygłupiania się, jestem już 200m dalej, kiedy cała reszta dopiero wtacza się na skrzyżowanie. :rolleyes:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zodiak

To duże N było gdybyś do tej pory nie zauważył ze takie istnieje w nazwie :facepalm::D:facepalm:

mz56

Golfem też się liczy,tylko z tego co piszesz byłeś na falstarcie :biglol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty naprawdę nic nie rozumiesz o co chodzi z Hądą ... :facepalm: Zajrzyj do słownika i poszukaj znaczenia wyrazów: ironia, sarkazm, drwina, szyderstwo. Może zrozumiesz dlaczego Hąda nie Honda.
Dla mnie EOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wziąłem ich z rolki.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co tu się rozpisywać! Od rana grubo sypało. TO BYŁ WSPANIAŁY DZIEŃ! :thumbup::yahoo:

Cieszyłem się jazdą jak pies ze spaceru! Każde ruszanie ze świateł, pod górkę, każdy zakręt, każde manewrowanie na parkingach - sama radość. :D

Edytowane przez suberet
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, suberet napisał:

Co tu się rozpisywać! Od rana grubo sypało. TO BYŁ WSPANIAŁY DZIEŃ! :thumbup::yahoo:

Cieszyłem się jazdą jak pies ze spaceru! Każde ruszanie ze świateł, pod górkę, każdy zakręt, każde manewrowanie na parkingach - sama radość. :D

Sama prawda :lol:

niemniej lód czuwa...-_-

Edytowane przez 133699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można trafić na lód. Trzeba mieć to na uwadze. Lód pod cienką warstwą śniegu jest niesamowity. Tylko kolce, a u nas niestety nie można. Dzisiaj sobie trochę pojeździłem po nieodśnieżonych. Byłem z małżonką w Konstancinie u lekarzy. Jak wracaliśmy było pięknie. Boczne nie widziały soli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, mz56 napisał:

Zawsze można trafić na lód. Trzeba mieć to na uwadze. Lód pod cienką warstwą śniegu jest niesamowity. Tylko kolce, a u nas niestety nie można. Dzisiaj sobie trochę pojeździłem po nieodśnieżonych.

Można, ale tylko w określonych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ba ! Nie w Warszawie, w środku miasta !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi