Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem zakładać osobnego wątku, to wpiszę w "Konfesjonale", bo to wątek o tym, jakimi jesteśmy wieśniakami.

 

Otóż wczoraj zrobiłem kompletną wiochę: jadąc Wisłostradą, zauważyłem, że TVN Warszawa kręci z udziałem policji jakiś program pod mostem Śląsko-Dąbrowskim. Było widać z daleka lampę oświetlającą panią reporterkę i samochód policyjny, stąd mogłem dobrze przygotować "wieś show". Na ich wysokości: redukcja, odcinka i dwie marchewy, a wszystko wzmocnione pogłosem dawanym przez ściany wiaduktu :twisted:.

Po raz kolejny stwierdzam, ze zeby sie posmiac, nie trzeba (nie nalezy wrecz) wchodzic na te wszystkie bashe, demotywatory, mistrzow, komixxy itp - duzo lepiej bawie sie przy forum.subaru.pl :mrgreen: btw. wczoraj mnie "RZUCAMY PICIE??" rozwalilo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dobra, pośmialiśmy się, teraz powiedz, ile Ci TVN zapłacił za występ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

 

Bardziej się martwię przesyłką z Policji :twisted:.

 

Ale co tam - you play, you pay :mrgreen:.

 

Żeby była jasność, tak trochę w nawiązaniu do wątku o tragicznych dzwonach w Warszawie i tematu tego programu: ja po Warszawie nie zapieprzam 180 km/h. Tylko wczoraj przed tą kamerą zrobiłem wiochę i też nie miałem wcale zbyt dużej prędkości. Ot, dwójka, gaz... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to coś ten układ jest nieteges ;) Nie płacą i jeszcze pocztówkę z wkładką przysyłają... :twisted:

Ale powiem Ci, warto było :mrgreen: Fanów tu będziesz miał sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj skopałem sam :( . Laski pod Warszawą, kawałek zaśnieżonej drogi wychodzącej na mały placyk, sporo miejsca. Skręcam, daje gazu i... zatrzymałem się przodem w kierunku, z którego przyjechałem :) . Wychodzi na to, że trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...