Skocz do zawartości

Letnie szkolenie SJS


gpruszko

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam, że się wybieramy i pomysł padł żeby zmontować większą ekipę - oczywiście w miarę ilości miejsc - o to trzeba się dowiadywać indywidualnie u organizatora najlepiej telefonicznie (taka forma jest raczej najszybsza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w SJS na indywidualnym szkoleniu i jestem zadowolony. 2 razy taka kasa, ale przynajmniej 4 razy więcej jeżdzenia. Tam gdzie kurs (przykładowo 8 osóB) robi ćwiczenia jeden za drugim (później czekasz aż reszta skończy) z wykładowcą stojącym na torze i ślącym instrukcje dla Ciebie przez radio to w indywidualnym szkoleniu masz instruktora na siedzeniu obok i poginasz po torze ćwiczenia non-stop. I instruktor widzi Twoje ręce, nogi etc.

Tor super, asfalt bardzo śliski, więc jest ciekawie. :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, super, zapraszamy Ciebie i Twoje nogi! :mrgreen:

 

I też pierwszy raz? :D Bo my tak i jedziemy dzięki naszym wspaniałym kobietom, które nie dość że nas tam wysyłają, to jeszcze za to zapłaciły :D :D

 

Ostatni raz "latałem" we wrześniu więc jest to idealne miejsce i czas na przypomnienie sobie jak to sie robiło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Jak miałem przyjemność być kilka razy zarówno na szkoleniu grupowym jak i indywidualnym .Najlepszym rozwiązaniem jest szkolenie indywidualne gdyż ono przynosi najwięcej pożytku .W trakcie takiego szkolenia jesteśmy w stanie zrobić po torze 160-180 km dosyć żwawym tempem :twisted: (na drugi dzień mam zakwasy od kręcenia kierownicą i hamowania :twisted: ) Dobre jest to że instruktor poświęca czas tylko jednej osobie , na bieżąco wychwytując, poprawiając błędy i podpowiadając właściwe rozwiązania .Tym bardziej że instruktorzy nie cackają się i jak zrobi się coś źle to jest zdrowy "opierd...." :mrgreen: Szczerze polecam każdemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bylem na 1 grupowej i 2 solowka

grupowe to bardziej piknik, przyjemnie nie powiem, dla absolutnie poczatkujacego ok

solo bardzo fajnie, duzo latania, ciekawe proby, jazda na czas, jazda po lesie - troche moze nawet za duzo fajerwerkow, ale jest fun jest

 

tyle, że jesienią 2010 ja za solo 2 stopień płaciłem bodaj 700 lub 800 plna (bankowo nie wiecej niż 800), a tu widze w grupie 550...

 

moim zdaniem dobrą alterntywą, szczególnie dla osób w 100licy, jest Piotrek Wróblewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...