Jump to content

Letnie szkolenie SJS

gpruszko
 Share

Recommended Posts

potwierdzam, że się wybieramy i pomysł padł żeby zmontować większą ekipę - oczywiście w miarę ilości miejsc - o to trzeba się dowiadywać indywidualnie u organizatora najlepiej telefonicznie (taka forma jest raczej najszybsza)

Byłem w SJS na indywidualnym szkoleniu i jestem zadowolony. 2 razy taka kasa, ale przynajmniej 4 razy więcej jeżdzenia. Tam gdzie kurs (przykładowo 8 osóB) robi ćwiczenia jeden za drugim (później czekasz aż reszta skończy) z wykładowcą stojącym na torze i ślącym instrukcje dla Ciebie przez radio to w indywidualnym szkoleniu masz instruktora na siedzeniu obok i poginasz po torze ćwiczenia non-stop. I instruktor widzi Twoje ręce, nogi etc.

Tor super, asfalt bardzo śliski, więc jest ciekawie. :D:lol:

Aga, super, zapraszamy Ciebie i Twoje nogi! :mrgreen:

I też pierwszy raz? :D Bo my tak i jedziemy dzięki naszym wspaniałym kobietom, które nie dość że nas tam wysyłają, to jeszcze za to zapłaciły :D :D

Ostatni raz "latałem" we wrześniu więc jest to idealne miejsce i czas na przypomnienie sobie jak to sie robiło :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Do tej pory się szkoliłam u ALa... ale dawno nie byłam, a na SJS nigdy :wink:

Więc to mój pierwszy raz 8)

Witam serdecznie

Jak miałem przyjemność być kilka razy zarówno na szkoleniu grupowym jak i indywidualnym .Najlepszym rozwiązaniem jest szkolenie indywidualne gdyż ono przynosi najwięcej pożytku .W trakcie takiego szkolenia jesteśmy w stanie zrobić po torze 160-180 km dosyć żwawym tempem :twisted: (na drugi dzień mam zakwasy od kręcenia kierownicą i hamowania :twisted: ) Dobre jest to że instruktor poświęca czas tylko jednej osobie , na bieżąco wychwytując, poprawiając błędy i podpowiadając właściwe rozwiązania .Tym bardziej że instruktorzy nie cackają się i jak zrobi się coś źle to jest zdrowy "opierd...." :mrgreen: Szczerze polecam każdemu.

Pozdrawiam

• 2 weeks later...

bylem na 1 grupowej i 2 solowka

grupowe to bardziej piknik, przyjemnie nie powiem, dla absolutnie poczatkujacego ok

solo bardzo fajnie, duzo latania, ciekawe proby, jazda na czas, jazda po lesie - troche moze nawet za duzo fajerwerkow, ale jest fun jest

tyle, że jesienią 2010 ja za solo 2 stopień płaciłem bodaj 700 lub 800 plna (bankowo nie wiecej niż 800), a tu widze w grupie 550...

moim zdaniem dobrą alterntywą, szczególnie dla osób w 100licy, jest Piotrek Wróblewski