Skocz do zawartości

detailing


boorek

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem wczoraj pastę polerską marki k2 z biedronki na lampach tylnich w żony Aygo i powiem szczerze ze skuteczność oceniłbym na 8 (w skali od 1 do 10) a wydajność na 3. Mała ilość bardzo szybko wsiąka w mikrofibrę i robi się bardzo sucho. Nakładałem dość duzo pasty by moc normalnie polerować. A efekt jak widać:fbf98a35b5c7389ab5e9f98ae5ef5013.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
13 godzin temu, Sebastian32 napisał:

Musze kupic nowa myjke cisnieniowa taka za 600-800 max. Jakie polecacie: Lavor, Parkside,Nilfisk? Mam troche akcesoriow Karchera ale pewnie nie podejda do ww.

Polecam stihl , mam od 2 lat i jestem bardzo zadowolony.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian32 napisał:

 

Jaki masz model?

Troche sie dowiadywalem i sa przejsciowki na akcesoria karchera do alternatywnych myjek.

W komplecie dwie dysze ,jedna rotacyjna druga z płaskim strumieniem regulowana i jest jeszcze pianownica. Plusem jest też długi wąż roboczy ,ten do lancy. Model ze zdjęcia.20181027_184445.thumb.jpg.6ff254f0e6612ab7db99b4dc7c3517fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sebastian32 napisał:

Dzieki sprawdzilem i miesci sie w cenie i ma alu glowice.

Dopytaj jeszcze u sprzedawcy o model z bezszczotkowym silnikiem bo tylko parę groszy więcej kosztuje . Mi nikt nie doradził a kolega jak zobaczył u mnie tą myjkę to też sobie kupił ale jemu sprzedawca doradził , że lepiej ciut dołożyć i kupić silnikiem bez szczotkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy jest tu ktoś z okolic Lublina lub Radomia i jest w stanie polecić zakład gdzie zregenerują mi odbłyśniki i ewentualnie podrasują same lampy przednie? Ogólnie to w Radomiu znalazłem jeden serwis, niby na FB opinie zacne, ale nie wiem co o nich sądzić, bo nikt mi osobiście nie polecił i nie pokazał jak to zostało zrobione... Wolałbym uniknąć wydawania pieniędzy w błoto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Pany i Panewy, czy polecicie coś na plastiki aby były czarne? 

Auto nie stare, po prostu po zabrudzeniu i umyciu plastiki wyglądają nieświeżo, nie mają czarnego koloru po wyschnięciu. Nie chciałbym bezczelnie oblewać wszystkiego plakiem aby nie wyglądało jakbym to masłem wysmarował i żeby wszystko się kleiło. 

Ktoś coś poleci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj K2 Sigma Pro- siedzi długo i nie spływa. Ożywi kolor. Może też być Funky Witch Plastic Fantastic ale trzyma krócej niż K2. Zaleca się dbać o plastiki po każdym myciu, ale jak myjesz często to raz na kilka tygodni styknie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...