Skocz do zawartości

detailing


boorek

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki jest orientacyjny koszt usuwania małych wgniotek (takich parkingowych)? Mam kilka na obu tylnych drzwiach, jedna by była do lakierowania. Jak bylem na ustawianiu zbieżności w Stolycy, to obok był jakiś zakład zajmujący się auto detailingiem i przy okazji zapytałem. Kolo popatrzył i powiedział 130pln netto za sztukę :o ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolo popatrzył i powiedział 130pln netto za sztukę ...

 

Jak nie chcesz malować całego elementu, to niestety ale takie są realia. Za lakierowanie to pewnie 300-500zł za element, czyli 3 wgniotki na elemencie opłaca się usuwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KamilP dokładnie tak, dlatego wolałbym jednak "powyciągać" te wgniotki. Z tego co wiem nie ma ani grama szpachli i wolałbym, żeby tak zostało. Coraz bardziej irytują mnie te uszkodzenia, bo nawet jak wypucuje auto i pięknie lśni, to wgniotki psują cały efekt :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po demontażu akcesoryjnych halogenów pozostały poprzeczne dziury - ok. 3 cm długości i 0,5 cm wysokości, jak na załączonym zdjęciu.

 

Jak myślicie czym to zakleić / wypełnić czy taniej będzie kupić używany zderzak? 

 

post-2234-0-38696700-1465812603.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lukciosti, pierzesz ekstraktorem?

Nie, nie mam tego wynalazku.

 

 

Każdy (prawie) środek piorący należy odessać, stąd pytanie.

Jeśli mam coś "wyprać" na sucho, to stosuję colourlock alcantara cleaner textile_cleaner_250_gb.png

 

Efekt czyszczący mega. Niestety nie jest to tani środek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zestaw colourlock strong do skóry i do momentu jak zacząłem nim czyścić zastanawiałem się po jaką cholerę tyle kasy na to wydałem. Jak zobaczyłem efekt pracy to wiem, że to dobrze wydane pieniądze.

Jeśli to co pokazałeś pomorze mi uprać wykładzinę, bo widzę, że głównie do alcantary, to biorę w ciemno.

Edytowane przez lukciosti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Mirror Shine ?

 

Też mam, czasami używam, ale jakoś wolę kiwami.  

 

A używałeś przy tym wosku szamponu King of Gloss Black & Dark ?

Zastanawiam się czy nie wziąć sobie całej linii, tylko mam obawy co do aplikacji szamponu, przewidzianej przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...