Skocz do zawartości

Szyberdach Inalfa Farmont F1000 /spec od szyberdachów


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

 

postanowiłem ruszyc szyber. Niestety jest niefabryczny. Otwierała sie tylko jedna strona

 

 

 

mam dosc tego szajsu. Z niewiadomych powodów lewy zawias idze za ciezko i trybik przeskakuje na spirali. Dziś ledwo go zmontowałem , o jeździe w deszcz moge zapomnieć bo zatrzaski sie nie domykają...

Co za szajs- zeby odzzielic szybe szyba musi byc uchylona, A CO JEZELI ZAWIAS SIE NIE OTWIERA? :evil: Moj juz sie do niczego nie nada, zawias sie zlamał jak próbowałem wcisnac szybe zeby nie zostać z dziurą na wylot...

 

Profi work

CvDzK.jpg

 

A taki sztywny jest dach

szyber to Inalfa Farmont F1000

2TxnF.jpg

 

Przyjme namiary na jakis serwis szyberdachów w okolicy Katowic ,chyba ze ktoś ma na sprzedaż identyczny F1000 ,ale mam już uraz do elektryka i chyba wolałbym reczny.

2378125971

 

 

wymiary 48x80cm

 

MkMZX.jpg

 

9FmZW.jpg

 

prosze o pomoc :(

Znalazłem m.in Brzyszcz serwis ,ale jest w Warszawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu zaklej go na stałe i nie używaj.A tak na poważnie to szyberdachy dokładane są chyba produkowane według standardów rozmiarowych i wydaje mnie się że będzie pasował każdy inny ale to byś musiał znać rozmiary otworu w dachu i wtedy szukać szyberdachu żeby w otwór pasował,pozdro.

 

-- 27 maja 2012, o 21:02 --

 

W Katowicach masz firmę "imarex"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We have replacement glass for this sunroof. If the gears or track components are damaged, the entire sunroof must be replaced. Click here to see our suggested replacement for your F1000 Compact sunroof.

 

skombinujcie mi jakąś zaslepke na tą dziure po tym (ehm) ,bo mie coś strzeli! :evil::P

 

 

 

EDIT: dobra ,uzyje stelaża z inalfy i poprostu nakleje w niego szybe albo plexe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a ten dach co Ci kiedyś wysłałem??co był u nas na wsi na złomowni...chyba nawet niebieski...coś wtedy wspomniałeś że Ty masz NIE ori...ale może warto sprawdzić??

Poszukam może mają jeszcze aukcję z nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...