Jump to content

chlapacze do imprezy STI 2003-2005

murzyn4x4
 Share

Recommended Posts

GIGITECH na allegro!

Sam mam i jestem bardzo zadowolony ;).

Edit:

Sklep na allegro się nazywa GIGITECH, natomiast user który je wystawia ma nick "teamkrzys1"

:)

• 2 weeks later...
Najlepsze są Rallyarmor 8)

Potwierdzam. Przede wszystkim dlatego, że są miękkie i żaden krawężnik im niestraszny, mimo niskiego mocowania. GIGI ma też niezłe, ale trzeba je wyżej montować, bo są dosyć twarde i przez to podatne na złamania.

Te ebayowe też są miękkie, a wyżej montować ich sie nie da, bo są otwory na fabryczne klipsy. Moje po obniżeniu auta dotykały ziemi, więc je podciąłem 2.5cm :D

• 2 years later...

Ja mam je w swojej Imprezie. Chyba są trochę za cienkie, przez co odkształcają się po pewnym czasie użytkowania. Z drugiej strony nie widziałem na żywo tych UR, więc nie mam porównania. Doszedłem do wniosku, że mniejsza o estetykę, ważne że spełniają zadanie.

nie mam lepszego zdjęcia niż poniżej aby to unaocznić, ale jak się przyjrzysz przedniemu chlapaczowi to zobaczysz o co mi chodzi ;-) Jak chcesz dokładniejsze to jutro mogę cyknąć.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/101659061/zima1.jpg

180 usd ?? Ja kupilem, jak jeszcze byly do dostania, od gigitech. Nie do zdarcia sa/byly :-D i koszt 180... PLN :-P

Wiesz, chyba widziałem gdzieś chlapacze Gigitech.

Nie będziemy się licytować, jeśli gigitech robi chlapacze grubości 4mm z miekkiego pouliretanu.

A co do tego, jak piszesz, to, bez urazy, ale wygląda jak rozmowa o autach:

- Cześć kupiłem samochód.

- Cześć, ile zapłaciłeś?

- 100 tysięcy.

- Za 100 tysięcy??!! Aleś Ty głupi, ja kupiłem za 6.

Jak widać z rozmowy, to samochód i to samochód :)

Ja miałem Rallyarmor chyba twardszą wersję. Były drogie, ale bardzo wytrzymałe i nie odkształcały się - niestety największym minusem był montaż przednich, trochę musiałem się narzeźbić, tylne pasowały idealnie.

Dyskusja bez porównania jest raczej bez sensu. Widziałeś, porównałeś? Może Ciebie w balona zrobili sprzedając Ci kawałek gumy za 180USD. To raczej promocja nie była :). Wykonanie tych elementów nie kosztuje więcej niż 50zł, reszta to marketing.

Sam kupiłem w 4T za 420pln i jestem bardzo zadowolony. Jakościowo rewelacyjne, grube 4mm, elastyczne, napisy STI nie sprawiają wrażenia, że zaraz odpadną, w komplecie śrubki, podkładki, blaszki, spinki. Tanie nie są, ale generalnie gadżety do naszych aut kosztują, co nie znaczy za każdym razem tańszy element musi byc gorszej jakości.

Edited by Matsil

Dyskusja bez porównania jest raczej bez sensu. Widziałeś, porównałeś? Może Ciebie w balona zrobili sprzedając Ci kawałek gumy za 180USD. To raczej promocja nie była :). Wykonanie tych elementów nie kosztuje więcej niż 50zł, reszta to marketing.

Sam kupiłem w 4T za 420pln i jestem bardzo zadowolony. Jakościowo rewelacyjne, grube 4mm, elastyczne, napisy STI nie sprawiają wrażenia, że zaraz odpadną, w komplecie śrubki, podkładki, blaszki, spinki. Tanie nie są, ale generalnie gadżety do naszych aut kosztują, co nie znaczy za każdym razem tańszy element musi byc gorszej jakości.

Matsil, to prawda co piszesz, ale :)

Nie chciałem mieć napisane ani RallyArmor, ani STI, ani nic innego, chciałem własne logo.

Szukałem w 4T i Rally Armor i nie mieli 4mm w kolorze pomarańczowym z indywidualnym nadrukiem, stąd decyzja o zakupie w Rally-tech.

P.S. W Białymstoku jeździ jeden WRX, z chlapaczami Gigitech. Jakościowo, to nawet nie leżało koło RallyArmor :) Dyskusja zasadności rajdówkowo-cywilnych jest nie na miejscu i nie mam zamiaru jej kontynuować.

Po prostu podałem namiar na producenta, z którego jakości jestem baaardzo zadowolony, a ze wstępnych przymiarek wychodzi, że pasują idealnie, bez żadnych przeróbek, w komplecie dostałem wszystkie możliwe listewki i śrubki.

P.S.2. Po zakupie od razu wrzuciłem na skaner i zdjąłem krzywe pod ploter na przyszłość, właśnie po to aby mnie to następnym razem kosztowało 50 PLN :)

Jak chcesz dokładniejsze to jutro mogę cyknąć

dzięki, nie ma takiej potrzeby  :)

Koszt = 180 USD.

do rajdówki do może warto ale nie do cywilnego auta  :)

Warto - nie warto. Dyskusja jest niepotrzebna. Bo to tak samo, jak potrzeba posiadania hebli za 20k lub potrzeba posiadania 400km w dailycarze :)
Kwoty nie podawałem po to, aby pisać o tym czy promocja czy nie, ale po to aby ewentualny szukający wiedział, na jakie koszty się nastawiać.
Edited by Remi

Moje chlapacze od Gigitech lekko się odkształciły ale generalnie spełniają swoje zadanie. Mają przejechane 50kkm. Są trochę twarde i następne będę szukał czegoś bardziej elastycznego.

Sent with Tapatalk

Edited by sredniaq

Sa 3 rodzaje chlapaczy RallyArmor do imprezy 2001-2006:

* plastikowe - podobno twarde i lamiace sie przy minusowej temp.

* elastyczniejsza wersja bazowych "plastikowych"

* poliuretanowe

czy ktos z Was mial doswiadczenie z druga opcja?

Wiadomo ze poliuretan jest najleprzym rozwiazaniem, ale jak w rzeczywistosci wypadaja te z "lepszego" plastiku?

W zestawie RallyArmor mozna znalezc zestaw do montazu, jak widac na zdjeciu sa to plastikowe spinki, czy zdazylo sie Wam ze wypiely lub polamaly sie podczas jazdy po szutrach czy sniegu?

Jesli nie korzystacie z zalaczonych zestawow to czym je przytwierdziliscie do budy?

Edited by lukas.stk