Skocz do zawartości

Podłącznie USB


ajax

Rekomendowane odpowiedzi

Niekórzy idą :wink: szybciej i prościej :) , instalują np: Parrota MKi9200 (zestaw głośnomówiący BT + odtwarzanie mp3 z SD, USB, BT, line-in, iPod/iPhone).

 

Opis :arrow: viewtopic.php?f=23&t=144160&hilit=audio+w+legacy+usb

 

albo taki adapterek:

http://www.gromaudio.com/store/usb_adap ... rface.html

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Parrota 9200mki, jesli jestes z okolic Trojmiasta, to zapraszam na testy ;)

 

T.

 

Legaś stoi w Poznaniu:( A ktoś ma parrota z wlkp?

 

Możesz mi na PW wysłać koszty montażu i zakupu urządzenia.

 

Jak z jakością dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parrota sam montowalem. Na szybkiego godzinka. Na dokladnego ponad 4 (musialem przedluzac kable). Parrota kupilem w wersji ang. za ~450zl. Polskie wersje byly wtedy drozsze o ~300zl.

 

Glownie slucham radia, mp3-ki brzmia dla mnie tak samo jak z fabrycznego odtwarzacza ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsluga polskiego jezyka - Parrot czyta nazwy kontaktow z telefonu. Angielski Parrot kontakt "Ulka" czyta "alqa". Jesli korzystasz z glosowego wybierania numerow, to musisz wypowiadac nazwy kontaktow po Parrotowemu :D

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a tylko Parrot podchodzi do Legacy czy można zamontować dowolny zestaw głośnomówiący?

 

np taki http://allegro.pl/zestaw-glosnomowiacy-bluetooth-motorola-tk30-i2355763656.html

 

Przy parrocie działa fabryczne sterowanie radia?

 

Korzystał ktoś z transmiterów radiowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a tylko Parrot podchodzi do Legacy czy można zamontować dowolny zestaw głośnomówiący?

 

np taki http://allegro.pl/zestaw-glosnomowiacy-bluetooth-motorola-tk30-i2355763656.html

 

Przy parrocie działa fabryczne sterowanie radia?

 

Korzystał ktoś z transmiterów radiowych?

 

Korzystalem z transimittera, korzystam z Parrota. Oba rozwiazania IMO nie nadaja sie do transmisji dzwieku (muzyki). Jakosc jset kiepska. Odnosnie zestawu BT to ja mam niski model 3100 LCD, moze dlaeteo, jego wzmacniacz jest slabiutki, do gadania wystarczy, ale dzwiek z mp3 jest kiepski.

To tak jak bys chcial tanio i dobrze :mrgreen:

 

Ja mialem inny cel: poprostu zestaw glosnowmowiacy z BT a muzyki to sobie z radia moge posluchac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zestaw podlaczysz pod Legasia ;)

Ta motka ma ciekawie brzmiaca opcje "Funkcja Multipoint. Możliwość połączenia z dwoma telefonami jednocześnie" - tylko skad to pudelko wie, z ktorego telefonu chce zadzwonic? Bo Parrot tez moze sie polaczyc z wieloma telefonami, ale aktywnie (wybieranie numerow, odbieranie rozmow) obsluguje tylko jedna sztuke naraz.

 

Jesli pytasz o sterowanie radiem z kiery, to nie dziala z Parrotem. Ten adapter z linka okeyten podobno dziala z kiera.

 

Z transmitera korzystalem i wiecej nie zamierzam ;) Ale faktem jest, ze byl to jakis tani model.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w radiu lubię słuchać tylko gadania a muzykę lubię mieć swoją, znowu nie można tanio i dobrze:P

 

@Tummi do każdego parrota trzeba kupić ten kabel przejściówkę?

 

Sterowania w kierownicy nie mam (model przed liftem) chodziło mi o przyciski na radiu.

 

9100 będzie miał tą samą jakość dźwięku co 9200? Jest dostępny w euro z 2 letnią gwarancją za 600PLN 9200 z podejrzanych źródeł są po ok 500PLN.

 

W takim razie transmiter odrzucam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax - do zadnego nie trzeba kupowac przejsciowki - mozna sobie poradzic lutownica. Ale przejsciowka z wysylka kosztuje ~30zl i jest plug&play.

 

Przyciski na radiu nie dzialaja. Parrot ma swoj wzmacniacz i odcina sygnaly z fabrycznego radia podstawiajac wlasne. Radio fabryczne mozna calkiem wylaczyc (polecam, bo sie niepotrzebnie grzeje).

 

O jakosci dzwieku nie wypowiadam sie. Dla mnie gra albo nie gra :) Moj Parrot jest wlasnie z takiego 'podejrzanego' zrodla :D

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...