Skocz do zawartości

Legacy IV MY 2005 260kkm


ajax

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele wskazuję że niedługo będę posiadaczem takiego cacka.

Auto całe życie robione w ASO, kompletna historia serwisowa wymiana sprzęgła przy 225.000.

Silniki 137KM

 

Czy ktoś ma podobne cudo, czy przy takim przebiegu można zakładać podtlenek LPG?

 

Na co zwrócić uwagę przy oględzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łozyska w kołach bym posłuchał. Stukanie z przodu, wybite tuleje stabilizatora, i laczniki ew. Amortyzatory przy tym przebiegu nawet jeżeli pokazuje ze sprawne na diagnostyce- raczej do wymiany. Chyba ze były wymieniane, ale mogły nie być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czy ktoś ma podobne cudo, czy przy takim przebiegu można zakładać podtlenek LPG?

jeżeli silnik jest w dobrej kondycji, a raczej są to pancerne jednostki i nie siorbią oleju, to LPG można monować, oczywiście dedykowaną :wink: by Jako instalacje :) .

Jest to silnik SOHC, więc regulacja zaworów nie jest kłopotliwa, dość prosta i tania. A to dość ważny czynnik przy LPG.

 

Na co zwrócić uwagę przy oględzinach?

Autko miało wymieniane sprzęgło, pytanie czy z dwumasą ? Jak pisał Newbee łożyska kół oraz maglownice. Sprawdź na jakim oleju jeździ, stan płynów. Czy nie falują obroty na jałowym.

Wraz z instalacją LPG przeprowadź regulacje luzów. Przy około 310kkm -320kkm czeka Cię rozrząd / co 105kkm /.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="ajax"

Autko miało wymieniane sprzęgło' date=' pytanie czy z dwumasą ? Jak pisał Newbee łożyska kół oraz maglownice. Sprawdź na jakim oleju jeździ, stan płynów. Czy nie falują obroty na jałowym.

Wraz z instalacją LPG przeprowadź regulacje luzów. Przy około 310kkm -320kkm czeka Cię rozrząd / co 105kkm /.

 

Jest jednomasa, obroty nie falują, luzy zrobię odrazu po montażu LPG, łożysk nie słychać. Kupuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie Pan zadowolony :P Ja mam podobny przebieg, tyle ze 1 Wlasciciel i jestem. Jeździ, nic się nie psuje.

 

No ja będę 2 właściciel więc na jedno wychodzi:P

 

-- 24 maja 2012, o 15:26 --

 

AAA no i zapomniałbym najważniejszego!!!

 

Gdzie można zakupić świnki na lusterka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...