Skocz do zawartości

czy ja mam już omamy, czy faktycznie coś mi wali


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja tego auta dawno nie widziałem :wink: :mrgreen:

Carlos wpadaj po niego w przyszły piątek albo w ten i w ramach docierki pojedziemy albo na rally tribec na Słowację ,albo na karkonoski :D i go solidnie opijemy co by sie dobrze sprawował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Carlos wpadaj po niego w przyszły piątek albo w ten i w ramach docierki pojedziemy albo na rally tribec na Słowację ,albo na karkonoski :D i go solidnie opijemy co by sie dobrze sprawował

 

 

cóż za szczwany plan :mrgreen:

 

...teraz chciał nie chciał będę musiał jakoś szybko do Ciebie dojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że opcja laweta została dziś uruchomiona :mrgreen: paczka w drodze,Piotr ma już lepszy humor,Edwin przygotowany,plan wdrożony. :twisted:

Ja już obaj knujecie gdzie docierać i opijać to oznacza udział Hurgana w Plejadach,uff.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, "ten" dźwięk z silnika podobny jest bardzo do mojego, ale "ten" mój pojawił się jakieś ponad 2 lata lub/oraz 50tys km temu, czyli tuż po docierce.

Swoją drogą, nieraz słyszałeś mój "klekot", ale tak ma być (przynajmniej u mnie).

Wierzę, że to nic poważnego i tak jak Adaśwspomniał - klucz 14 i po sprawie ;)

trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietia,

 

kurna jak rano do mnie zadzwoniłeś, to poczułem się niemalże jak w piątek wracając z wycieczki z Markiem. W pierwszej chwili myślę "masakra, fatum" i tak jak mówisz "nieszczęścia chodzą parami".

Jest mi szczerze i ogromnie przykro i naprawdę wiem jak się poczułeś, ale widzę, że już jest lepiej i tak trzymaj.

Ogromnie się cieszę, że są tacy ludzie jak Marek i Edwin, bo podtrzymują moją wiarę w markę, a przede wszystkim w ludzi.

Będzie git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odpalałem kompa przez weekend i nie wiedziałem co się dzieje. Jednak wczoraj jechałem przez Łódź i zobaczyłem jadącą lawetę z Huraganem. Myślę co jest k... przecież w piątek wrócł z NS, kradną czy co :shock:

Po telefonie do Carlosa wszystko było jasne.

Oczywiście wielki szacun dla chłopaków za podejście do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu nie mieć lepszego humoru, jak się ma TAKIE wsparcie......

 

nie spodziewałem się w najśmielszych założeniach , iż w takich chwilach można liczyć na tak wielu i tak wiele... :!:

 

:shock: witaj carlos-wrx przykra sprawa.....wiem co czujesz ,,,,,kiedys w poprzednim subaraku strzelił mi pasek :cry: posypalo sie w silniku jak domino,jeszcze dodatkowo Edwin mnie pocieszył ze samochód miał delikatne wodowanie przodem :P stary załamka była na całej lini.....wszystko sie jakos udało przeprowadzic bez zawału serca i dalej latam subaru :mrgreen: pozdrowiena dla wszystkich wytrwałych subarowców :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...