Skocz do zawartości

czy ja mam już omamy, czy faktycznie coś mi wali


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o żesz w morde :evil::cry:

carlos-wrx, masz jednego z najbardziej zajebist.ych subaraków w PL (do tego jeszcze kombi :twisted: )

Huragan musi latać, nie daj sie, ale co prawda to prawda napewno jest cholernie ciężko w takich sytuacjach. :roll:

GŁOWA DO GÓRY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może podejde od innej strony

 

Czemu to jest tak łatwo zajechać!? :x Przecież dla ludzi z forum te auta są oczkami w glowie, pucowane, oleje w terminie. Czemu tak czesto widze filmiki z panewką? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może podejde od innej strony

 

Czemu to jest tak łatwo zajechać!? :x Przecież dla ludzi z forum te auta są oczkami w glowie, pucowane, oleje w terminie. Czemu tak czesto widze filmiki z panewką? :?

 

Odpowiedz jest jedna, facet od początków dziejów to osobnik waleczny i macho :roll: ,każdy chce mieć najdluzszego w stadzie :D dlatego mocy zawsze mało i każdy chce wiecej, i wiecej , ale silnik jest tylko silnikiem i moze zawsze dostać zawału :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie bylo 500km na fabrycznych gratach... :?

 

Ja nie wiem, wydawalo mi sie że Subarowe silniki są bardziej podatne na mody. 350 to nie jest tak dużo, w czeluściach netu spotykałem EJ w okolicach 600KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie bylo 500km na fabrycznych :D gratach... :?

 

Ja nie wiem, wydawalo mi sie że Subarowe silniki są bardziej podatne na mody. 350 to nie jest tak dużo, w czeluściach netu spotykałem EJ w okolicach 600KM

 

A masz wiedzę ile km zrobił tak silnik i w jakich warunkach :?: , bo 600KM to fajnie sie pisze i zza klawiatury wszystko wydaje łatwiejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz, to nie panewka,chyba,pewność będzie po rozbiórce,wstępnie diagnoza brzmi -pęknięty tłok. :shock:

Wcale nie tak łatwo,autko przejechało ok.40kkm,w tym kilka strojeń,liczne pojeżdżawki itp.

Mając 400KM+ auto nawet jadąc "cywilnie" wykorzystujesz jego parametry,przy takim setupie niestety trzeba liczyć się z tego typu usterkami,nie dają się przewidzieć mimo nadstarndartowych przeglądów,najlepszych materiałow i innych fikuśnych i wymyślnych rzeczy.

Tu jeszcze dochodzi jakośc paliwa na naszych stacjach,auto ostatnio zestrojone na Pb98 i pytanie czy paliwo ze wszystkich stacji trzyma parametry i nie spala sie stukowo,co przy takich mocach ma duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo ze wszystkich stacji trzyma parametry

jeśli się tankuje na dużych, koncernowych stacjach, to ryzyko złego paliwa jest bliskie zeru, chociaż oczywiście i najlepszym zdarzają się fukc-upy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos. Główa do góry :!: Przypadkowo zauważyłem Twój wątek i serce mi stanęło. Nie jest jeszcze późno. Chłopaki Ci pomogą i zdążysz. Trzymam kciuki :!:

 

Moja krótka historyjka, żeby podnieść Twojego ducha:

Kilka lat temu, 2 dni przed Plejadami rozsypała się skrzynia w moim aucie. W akcie desperacji zdecydowałem się pożyczyć STi od Janusz D. Wszystko było fajnie, tylko Subarak stał w garażu,..... który był odcięty od świata rowem o szerokości 2 metry i głębokości 3 metry (albo i lepiej) - akurat u Janusza kopano jakiś przekop. Telefon do kolegi inżyniera, zajmującego się obliczaniem wytrzymałości materiałów, szybkie wyliczenia i przeszkodą przeleciałem po "mostku" :mrgreen: , zbudowanym "na szybkiego" z desek. Miałem ogromnego stracha, że auto wpadnie do rowu, a ubezpieczyciel raczej nie garnął by się do wypłaty szkody w takiej sytuacji :mrgreen: Szkodę zapłaciłbym z własnej kieszeni. Zaskrzypiało, deski się ugięły, ale udało się.

Na Plejadach trzeba być :!: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż oczywiście i najlepszym zdarzają się fukc-upy.

To właśnie miałem na myśli,dojdą do tego jeszcze czynniki pogodowe i inne zmienne i mamy grubą usterkę w tego typu aucie.Droga prawna w Polsce,z tytułu złej jakości paliwa,to skomplikowany i długi proces wymagający czasu,stalowych nerwów,jednym słowem Syzyf.

Choć narazie ani przyczyny usterki ani co poległo nie są znane,przynajmniej w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, nie wiedziałem o tym :shock: :lol: , niezłe :twisted:

 

Gadałem dziś z Carlosem, tzn z Latynosem i juz jest lepiej 8) . Jak sie można było spodziewać może liczyć na bardzo mocne wsparcie i w co nie wątpiłem jest spora szansa że na Plejadach będzie hulał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...